Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 minute ago, James Marshall said:

na YT u svim klipovima atmosfera kao da su Lejkersi pobijedili, nema, evo, gotovo, pročitali ih, otključali, prilagodili se, samo će da nastave da rade ovo iz drugog poluvremena biće po 40 razlike za njih svaku utakmicu, motaj kablove, nema Denver šta da traži. Ne kažem da se to ne može desiti, ali možda ima i do toga da su ovi došli nakon više dana odmora i nategli se da uzmu prvu, sad kad krene serija valja igrati svaka dva dana, biće malo i do krštenice i do širine klupe. 

 

narativ koji ne postoji :fantom:

Link to comment

Odreci cu se debelog ako sledecu utakmicu u kos ne unese Hacimuru,  svaki put kada ga fejkersi stave na njega.

Edited by Micko8
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

 

Onda je do toga sto ne pratim redovno, zadnje 2-3 sezone kad god sam gledao te zavrsnice on bacao neke cigle izdaleka a secam ga se kao skroz drugacijeg pa mi cudno svaki put, onoliki covek a ne koristi snagu

Je l da da ima najbolji torzo u NBA?

  • -1 1
Link to comment
33 minutes ago, James Marshall said:

biće malo i do krštenice i do širine klupe. 

 

Nemojmo prizivati Denverovu klupu da spašava :D

 

Klipovi ko klipovi. Sa strane Lejkersa niko da pomene minute koje su igrali i koje tek treba da igraju AD&LBJ, s Denverova strane se slavi prvo poluvreme bez da se mnogo obraća pažnja na poslednju četvrtinu. 

 

Sve je na Malone-u.

 

(kuku nama :lolol:)

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

KZŠ Lebrona i AD nisam ni mogao da odgledam, kao dva repera iz 80ih. 

 

lebronov dzemper :Jova:

 

edit: otisao opet da vidim, nije dzemper :D

al jova jeste 

Edited by cedo
Link to comment

Denver propo kada je Marej uzeo loptu u ruke i krenuo da glumi lidera. Dok je Jokic sve kontrolisao, Denver ih surio.

 

Posle je Jokic dva, tri puta zaustavljen, ali mozes misliti, promasio je par suteva i spustio procenat suta na sramnih 70 posto suta.

 

Strah me uvek kad udje Marej u vilbartonovski mod, nekada i pogadja, ali tacno vidis da rusi koncepciju i vidis po njemu i nacinu na koji trci i vodi loptu da ne zna gde se nalazi, vidi samo kos i ostali ne postoje za njega.

 

Denver je odigrao stabilno prvo poluvreme, Jokic je sve kontrolisao i bukvalno su svi igrali kao on - stabilno, polako i smireno. Puna kontrola. I odatle je dosao rezultat.

 

Kakav crni Hacimura zaustavio Jokica, Marej uzeo loptu i nije je davao nikome.

 

Denver samo Marej moze da zaustavi na putu do titule. Dzamal izgleda kao neko ko misli da je ovo njegov i Jokicev tim, a u stvari je Jokicev pa sto mesta praznih pa je on drugi igrac.

Edited by Hele
  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment

I Durent i Buker su izgledali opasno u prve 3-4 utakmice, pa je posle bilo teških nogu i užasnih partija. Kod ove dvojice će to biti još izraženije.

  • +1 1
Link to comment

Marej je sinoć igrao sa zapaljenjem uva i bio dobar. Pred kraj je popustio ali su i svi ostali. Mora da igra svakako jer kad ga krene ono njegovo ludilo može prekoputa da bude i Shaquille Curry - neće mnogo pomoći. 

  • +1 2
Link to comment

@Hele

 

Nije vreme za takav post, čovek je dao 31 poen, 60% za 2, 50% za tri, i sam ih držao u momentima kada su se ovi približavali, dao je brdo važnih koševa. Da Marej svaku ovako odigra, Lejkersima su šanse tipa 10%. 

 

Sumnjam da Jokić nema autoritet da pozove akciju za sebe, kao ni Maloun. Biće da je i Jokari malo dojadilo da se guzi dole, i izmišlja akcije, ili se umorio, nebitno, pa je ušao u njegov off mod kada se totalno isključi iz ofanzivne igre. Posle je probao par puta, ali su ga jako brzo udvojili, nije mogao ni da se okrene. 

Edited by Mil@n
  • +1 3
Link to comment

meni je porter sinoc bio skroz ok u odbrani za njegove standarde

dve rampe, na pocetku dve dobre odbrane na lbj (jednom uz liniju pod kos)

 

Edited by cedo
Link to comment

Marej ubacen od strane lige da rusi Jokica iznutra, nece Amer da mu neki tamo belac iz Srbije bude dozivotni MVP i jos da se drzne duzme titulu, no way Jose

  • -1 1
Link to comment

marej je juce dao dve trojke zaredom iz urucenja i cini mi se jos dve gde je imao loptu a jokic mu napravio blok

ne mislim da je juce bio u stetocinskom modu ali ako nesto ide onda radi to, zasto uopste da carinis loptu i sutiras fadeaway sa sansom 20% ubacaja

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...