Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

LeBron je odavno postao vise suter nego ranije i to je normalno u njegovim godinama. Pogotovo sad kad je jos uvek povredjen. Ni Jordan u Wizardsima nije bio drugaciji. Svejedno kad treba jos ima snage, ali ne moze celu utakmicu. Npr.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Čudna utakmica Nagetsa, posebno Jokića. Ne bih sveo sve samo na umor u drugom poluvremenu. Izgleda da Jokara fura taj momenat zasićenja kad se učini da je utakmica rešena i da stvarno ne uživa nešto naročito u košarci čak i u ovakvim utakmicama. Bio je sad na samom početku drugog poluvremena, pred početak u krupnom kadru. Čovek zeva. Odigrao je malo u napadu na adrenalin, ali tu je kliknuo gašenje. Doživesmo i da Meloun uzima tajmaut vičući na njega.

 

U svakom slučaju, jeziv pad u meri i da ne bi nezasluženo izgubili. Ne smem ni da pogledam statistiku skokova u prvom i drugom poluvremenu. 

 

Ruku na srce, ovi nisu skoro ništa promašili.

Link to comment
2 minutes ago, Venom said:

LeBron je odavno postao vise suter nego ranije i to je normalno u njegovim godinama. Pogotovo sad kad je jos uvek povredjen. Ni Jordan u Wizardsima nije bio drugaciji. Svejedno kad treba jos ima snage, ali ne moze celu utakmicu. Npr.

 

 

 

 

Mislim da prajm Lebron mnogo više fali u odbrani nego u napadu. 

Link to comment
1 minute ago, zorglub said:

Since moving to San Antonio, the Spurs have only had 3 seasons below .300: 1988, 1996, and 2022. All 3 seasons earned them the #1 pick: David Robinson, Tim Duncan, and Victor Wembanyama.

 

Neverovatno stvarno.

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

 

Lebron je radio Mareju šta je hteo, ali čovek je 2 godine mladji od tebe i mene, igra 40+ minuta finale zapada na jednu trojku kojom je mogao da izjednači/odvede u produžetke. Ne znam tačno šta više treba da uradi. 

 

Onda je do toga sto ne pratim redovno, zadnje 2-3 sezone kad god sam gledao te zavrsnice on bacao neke cigle izdaleka a secam ga se kao skroz drugacijeg pa mi cudno svaki put, onoliki covek a ne koristi snagu

Link to comment

Imam zvaničan OST za nas bolesnike koji ćemo da gledamo celu seriju

 

 

 

 

Mi menjamo dan za noć, mi menjamo noć za dan 🎶🎵🎼

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

sigurno su se i lejkersi istrosili ovim drugim poluvremenom.

propao im je isproban PO plan (uzeti prvu po svaku cenu, pustiti drugu), tako da ce biti zanimljivo u cetvrtak. DEN mora da ih pritisne i igra svoju kosarku. ako tako bude, ulaze u finale bez problema.

 

sve u svemu, it's a final countdown za Jokica: jos samo 7 pobeda do trenutka kad ce espn, zligli i micko morati da priznaju da su jeli govna :laugh:.

Link to comment

btw, kako to da se Kerru ne ljulja stolica?

ovo je epic failure, da prvak ispadne od sedmog, uz prednost domaceg terena.

da ne pominjem katastrofalnu regularnu sezonu, gde je (uz pomoc srece) jedva dosao do 6th seed na nejakom zapadu. i sve to sa manje/vise istimi timom kao prosle sezone.

 

Link to comment

mrze ga zato sto je srbin...koji narativ, bukvalno drkaju na njega godinama?! pre bih rekao da stepehe a smith izvadi patku i javno masturbira geldajuci sliku debelog narativ se na ovom topiku ne bi prmomenio. lebron je na espnu godinama osporavan u najgledanijoj emisiji, to im je mo, kreiraju konflikt da dizu gledanost jer se ljudi primaju. 

  • +1 4
Link to comment
Just now, Djuro said:

btw, kako to da se Kerru ne ljulja stolica?

ovo je epic failure, da prvak ispadne od sedmog, uz prednost domaceg terena.

da ne pominjem katastrofalnu regularnu sezonu, gde je (uz pomoc srece) jedva dosao do 6th seed na nejakom zapadu. i sve to sa manje/vise istimi timom kao prosle sezone.

 

 

odbijam da verujem da si ozbiljno postavio ovo pitanje.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...