Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 minute ago, Mil@n said:

 

Boldriče? 

 

Ovo je situacija kada me i Jokić i Denver izluđuju. Ovi se konstantno približavaju, Jokić 10 minuta ne šutira, ne pokušava ništa, i evo, +3 samo. Smešno. 

kazes do jaj da se igra do kraja? izmorice se ovi za drugu

jes vala

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

o jebemti, prodaje jokic utakmicu, a nema ko da pomogne

 

Od treće je očajan, stigao ga umor. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

kazes do jaj da se igra do kraja? izmorice se ovi za drugu

jes vala

 

Pa hoće se izmoriti više, sad, da li mi je do ove napetosti, naravno da ne. 

 

Nije samo do umora, promenili su odbranu na njemu, Davis pušta svog i pomaže, nema mesta da prdne debeli.

 

A možda i najbitnije, i Lejkersi ušli u 50+% za 3.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Pa hoće se izmoriti više, sad, da li mi je do ove napetosti, naravno da ne. 

 

Nije samo do umora, promenili su odbranu na njemu, Davis pušta svog i pomaže, nema mesta da prdne debeli.

 

A možda i najbitnije, i Lejkersi ušli u 50+% za 3.

 

pa neka asistira

ustvari uradio je to ali gordon masi bacanja

inace, slazem se da je bolje ovako tesno

cisto da se ne zanose

jebes zivce :) 

Link to comment

ufff

zavrsi se i ovo :)

iako nisu u potpunosti okrenuli znacice ovo mnogo lejkersima sto psihicki, a jos i vise jer su pohvatili defanzivne opcije kako da ustupuju nagetse

 

moraju drugu dobiti jer u la ce biti jako jebeno, jer na sve se mora dodati tradicionalno domacinsko sudjenje

istini za volju cini mi se da su i nagetsi u tom smislu "ispostovani" vcrs

 

bice ovo jebena serija

i cetiri vrhunska igraca, murray mora ostati na ovom nivou jer nece moci jokic sam vuci protiv ove dvojice

Edited by pbg12345
  • +1 2
Link to comment

Bitna je pobeda. A sad i Malone i Hem za crtacu tablu, pa cemo videti prilagodjavanja u narednoj. Iskreno, bice ovo zajebana serija ako LBJ i AD ne padnu od umora.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

ufff

zavrsi se i ovo :)

iako nisu u potpunosti okrenuli znacice ovo mnogo eljkersima sto psihicki,a jos i vise jer su pohvatili defanzivne opcije kako da ustupuju nagetse

 

moraju drugu dobiti jer u la ce biti jako jebemo, jer na sve se mora dodati tradicionalno domacinsko sudjenje

istini za volju cini mi se da su i nagetski u tom smislu "ispostovani" vcrs

 

bice ovo jebena serija

i cetiri vrhunska igraca, murray mora ostati na ovom nivou jer nece moci jokic sam vuci protiv ove dvojice

 

Pokazali su im plan B čuvanja Jokića, pa sad Malone nek zaradi platu u ova 2 dana. 

  • +1 6
Link to comment

Nisam previše zabrinut. Imali su ovakve utakmice i protiv Minesote i Finiksa, a i prethodnih godina. Jeste zajebano to što je sa druge strane LeBron koji može da podivlja, ali deluje da je i on prilično umoran. Settling for jumpers, što bi rekli Ameri, a to nije njegova igra.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...