Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

3 minutes ago, Mos said:

 

Cepi jedan Fervex sada i taman se vadi iz bunila oko 4.

 

mene obicno frkne glava ako sam nenaspan

uzmem jedan kafetin i san mi ne dolazi jos par sati

Link to comment
16 minutes ago, Mos said:

 

Cepi jedan Fervex sada i taman se vadi iz bunila oko 4.

sta ce mi Fervex? pogasim sveta i bog da me vidi... mada i onda imam problem da ustanem oko 3 kako planiram :lolol:

 

jebace mi sve po spisku ova finala konferencija...

Link to comment

gledam kako tatum kruzira ga tituli, a secam se kad ga je voja stojanovic stavio u dzep pre nekih 10ak godina. voja sada uziva u malom primorskom gradu na jugu italije, a tatum trune u sugavom bostonu. zivot je neko majka a nekom maceha.

  • Haha 2
Link to comment

Sto da i ne obitava, nemaju nikakve vece ambicije nikad a tu su negde u plejofu godinama vec, cak uglavnom i iznad realnih ocekivanja. Valjda samo Srbi ocekuju da ih Jokic sam odvede do titule, sta li... 

Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Sto da i ne obitava, nemaju nikakve vece ambicije nikad a tu su negde u plejofu godinama vec, cak uglavnom i iznad realnih ocekivanja. Valjda samo Srbi ocekuju da ih Jokic sam odvede do titule, sta li... 

 

zli, ti li si ?

  • Haha 1
Link to comment

Pa ja sam, hteo sam zapravo da kazem da Jokic nije taj kalibar i kvalitet, a znamo i da nije tip igraca koji se namece kao lider mada ove godine ima vise nego dobru podrsku pa bi uz neko ludilo Mareja i standardno dobrog Jokica mogli do velikog finala gde ce ih Seltiski rutinski skolovati

Link to comment

dobro je, ti kao kapiten ti, vratio nalog

uzivajmo u kosarci

 

edit: ustvari ne

kakav je to nekalibar jokic ?

Edited by cedo
Link to comment

Nekalibar za vodju sampionskih timova, klupskih i reprezentativnih. Previse dobar momak (ako mu oprostimo podrsku vladajucoj stranci), nema taj ubilacki instinkt na terenu.

 

Dok on skuplja individualna priznanja i rekorde, drugi se bore za trofeje. Mada opet kazem, ponavljam, ako neko od ostalih u nastavku plejofa pokaze muda, mogu do casnog poraza 2-4 od Seltiksa u finalu. 

  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, Zli Gli said:

Nekalibar za vodju sampionskih timova, klupskih i reprezentativnih. Previse dobar momak (ako mu oprostimo podrsku vladajucoj stranci), nema taj ubilacki instinkt na terenu.

 

Dok on skuplja individualna priznanja i rekorde, drugi se bore za trofeje. Mada opet kazem, ponavljam, ako neko od ostalih u nastavku plejofa pokaze muda, mogu do casnog poraza 2-4 od Seltiksa u finalu. 

 

jokic do sada u nba nije imao sansu da osvoji titulu

nece biti cudo ako seltiksi osvoje uopste

ali hajde da pricamo posle plejofa

a to da treba sam da osvoji, to je mnogo bezveze

koliko je njih samih osvojilo titulu i koga su imali za protivnika ?

nije da znam, pitam ...

 

edit: logicno je da treba poneko i da se pojavi, ne ?

Edited by cedo
Link to comment

Pa nije niko sam, zato su ove njegove statistike nebitne:D Brzo se igra, svake godine sve vise poena, igracima se tolerisu koraci, nosene, svasta, nikad vise njih da 25+, 30+ poena u proseku... Njemu je ovo idealno, Nagetsi nebitni otkako postoji fransiza, okruzen je prosecnim igracima, totalno igra bez ikakvog pritiska i onda imamo tripl dabl svaki drugi mec. Da ima jos jednog superstara mozda bi dalje dogurao ali sa manjim brojkama, ne moze i jedno i drugo.

 

Reprezentacija je posebna prica, mislim da ni on ni Janis nece osvojiti nikad nista bitno jer nisu navikli na disciplinovanu igru i odbrane i sporiji tempo u Fiba takmicenjima. A i Luka ce mozda ostati na onom jednom EP. 

  • -1 1
Link to comment

jokic je zver od igraca

jednom si napisao da ovde mi koji pratimo smatramo da on moze svako vece po 40+ da ubacuje

nismo to mi rekli

to su rekli/rekao je neki njegov saigrac  (cini mi se mpj)

rekoh, on do sada nije imao sansu da osvoji nba

mislim da ce sad da osvoje, ako ih zdravlje posluzi

i ne zbog mareja ili jokica, vec zbog kcp-a i brace braun

 

reprezentacija, jbg ... ovo evropsko su trebali uzeti, al kad je pesic bio maloun

bice i to ako bude imao motivaciju

Link to comment

Mozda nisi ti pisao ali jesu mnogi drugi, i ne samo 40 nego i jace, otprilike kad je davao 40 isla je prica da moze 50 po zelji i slicno:D

 

Mada, kakva je sprdnja liga postala, nije to bas ni daleko od istine, samo sto ima dosta tih koji su davali 50+

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...