Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

kad ste se vec raspricali

bio sam tucen i ja sam tukao

fensi smensi lebronova karijera je samo to ... fensi smensi

fali killer instinkt

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Apsolutno najveci, odvesti baltickog Djuru Ostojica u dogadjaj koji prati 15 miliona ljudi je zivotno delo

+ mu je saigrac fircao kevu

A drugi najveci uspeh je osvajanje titule uprkos JR Smithu 

Kad je Kobi imao slicne bocne udare nije ni u plejofove stizao 
 

1 minute ago, Delija67 said:

Kobi je odveo Slavu Medvedenka


Sek ih je odveo obojicu :D + Rika jebenog Foksa 

Link to comment

Ovako bih rangirao prstenje njih dvojice, po značaju i težini, krajnje subjektivno:

 

1. LBJ protiv Warriorsa 2016 - i dalje stojim pri tvrdnji da je taj tim Kavsa bio dosta dobar, no s druge strane su prosto bili zmajevi. Imali su i sreće, povreda Boguta, suspenzija Grina, pa onaj šut Kajrija...no opet, tukao si tim sa dva HoF u svom prajmu.

 

2. Kobe protiv Bostona 2010 - ludačka serija, šampionski Boston, a uz Kobija ono, Gasol, Lamar pre nego je pukao s mozgom, Artest pre nego je pukao s mozgom i neke radilice.

 

3. Kobe protiv Orlanda 2009 - Orlando se nije pojavio u finalu, ostatak lige je bio onako, krš (Denver igrao finale konferencije, lol). No, ako je poduhvat dogurati Sašu Pavlovića i Zidrunasa do finala, šta reći za prsten sa Džordanom Farmarom i Lukom Voltonom. Nekako tada nisam imao utisak da Kobe može uzeti titulu bez Šejkila, a i bez jasno definisane druge zvezde, no poklopile su im se kockice i malo sreće.

 

4. LBJ protiv Spursa 2013 - jbni Rej Alen. Nemam baš previše poštovanja za Majamijeve titule, pošto su napakovali sebi tim sa HoF igračima, a ovu su bili zreli da izgube. Spursi baš jaki tih godina.

 

5. LBJ protiv Thundera 2012 - isto kao gore, samo mi se čini da su Tanderi bili manje namazan protivnik, falilo im je još godinu-dve iskustva

 

6. Kobe protiv Indiane 2000 - sad, ako je LBJ imao HoF saigrače u Majamiju, Kobi je u Lejkersima imao Shaqa koji upada u top15 najboljih igrača u istoriji lige, uz to i najboljeg trenera u istoriji lige. Doduše, jako je kako su pobegli sa lopate Portlandu u finalu konferencije, Real-Partizan je malo dete za to.

 

7. Kobe protiv Ajversona 2001 - pregazili ligu, bez prave konkurencije

 

8. LBJ u bablu 2020 - ovo mi je totalno sranje, i sezona i titula, i nekako sam ubeđen da je ne bi uzeli da je regularno odigrana do kraja.

 

9. Kobe 2002 - pokradeno. Jbni Robert Hori.

  • +1 3
Link to comment

Meni je onaj njegov posljednji plejof u Klivlendu najveće nošenje jednog tima na leđima ikad, potpuna herojština. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Mil@n said:

Lebronu je glavni kvalitet kombinacija visine i snage, i motorika koja je suludo dobra sa obzirom na gabarite. Oduzmi mu to, on gubi svoju najveću prednost i ono što ga čini posebnim.

 

E jbg sad, ovo je u rangu onoga: oduzmi Šeku neprirodnu brzinu i koordinaciju za njegovu visinu i masu i dobijaš prosečnog centra. Hoću reći, ne marim ni ja za takvu dominaciju, još manje za ličnosti kao što su LBJ, Šek, MJ i Kobe, ali hajde da se ne lažemo. Seti se Hakima, verovatno najveštijeg centra ikad sa hiljadu i jednom fintom i na šta je to izgledalo u Torontu. Natprosečni atleticizam je jednostavno neophodan za takmičenje na nivou kakav je NBA, neki jednostavno odskaču čak i među takvim uzorkom.

  • +1 1
Link to comment

pade mi na pamet jos jedan razlog zasto je prva jako btina pored onog sto smo pisali

jokic je u obe serije najlosiji bio u prvoj

sto je nedge i logicno uyevsi njegovu moc citanja i prilagodjavanja igri protivnika

morace makar jedan iz dua murray/mpj biti na nivou u toj prvoj

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Philly was using AI for a game plan vs Boston

😀

 

https://www.instagram.com/reel/CsO-pm6vYxy/?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

 

McMenamin bi pre umro nego dao bilo sta sto nije dominantna pobeda Lejkersa. Isto kao onaj neki ragbi igrac sto ima podcast sa Maxom Kelermanom, covek jednu utakmicu Nagetsa nije gledao i jos je u fazonu ma koji su bre ti, koji Jokic :lolol: S druge strane, bubasvabica kao sto je Nick Wright je nanjusio nesto i u prve dve serije stavio Nagetse kao blage favorite. Sto samo pokazuje koliko je ceo sezonski act teatar za TV. 

 

Najvece razocaranje Wob, koji je prognozirao da ce ih izbaciti Minesota :lolol:

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...