Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Džordan, Medžik, Bird, Kobi, Džabar, Čembrlen, Rasel i sl, realno nemam pojma koliko su ljudi dobri osim priča i statistike. Tu su i Dankan i Hakim i sl. U 10 verovatno jeste, al u pet nema sile.

 

Ono što mi se ne sviđa kod Lebrona je što su svi gore, imho, naravno, talentovaniji. Lebron šut, mehanika pa i preciznost - meh, ima milion boljih, tehnika, dribling - prosečna, nadprosečno tj nenormalno je fizički moćan i brz za svoju visinu i veličinu i to jednostavno nije nešto zbog čega bi nekoga stavio u top 5 ikad, niti mogu da uživam u njegovoj igri ne znam koliko više od tipa 20 aktivnih igrača u NBA.

 

Al da ne krećemo opet u te priče, nema smisla. :)

Link to comment

LeBron je među najboljim asistentima ikada, ima nestvaran pregled igre, uvek kontroliše celu utakmicu, dok je bio mlađi mogao je i da šutira i da ide pod koš, sve je imao. Možda to nije tako lepo na oko, zato što je fizički dominantan, ali on je mnogo iznad npr. Janisa po tehnici.

  • +1 1
Link to comment

Lebronka je specimen kakvog nema više. Praktično telo Karl Malouna i najbrži pretrč terena u jednom trenutku, sa pregledom igre od 100/100. Top 3 lagano. 

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

 

I ostatak NBA topika koji mahom ne može da smisli Lakerse. Samo mi pada na pamet Bradilko koji gotivi Lebronka. :D

Nije član foruma, ali Jokara koga smatraš košarkaškim genijem je veliki Lebronov fan, skoro da nema intervjua gde to ne istakne.

 

Od svih njegovih uspeha meni najjači je 10 finala (8 uzastopnih!). Jes da su to bili uglavnom super timovi ali evo vidimo i druge slične timove kako prolaze u plejofu. Na stranu gde su ti timovi bili pre i posle njega.

Link to comment
3 minutes ago, Bane_V said:

Nije član foruma, ali Jokara koga smatraš košarkaškim genijem je veliki Lebronov fan, skoro da nema intervjua gde to ne istakne.

 

Od svih njegovih uspeha meni najjači je 10 finala (8 uzastopnih!). Jes da su to bili uglavnom super timovi ali evo vidimo i druge slične timove kako prolaze u plejofu. Na stranu gde su ti timovi bili pre i posle njega.

 

Bez preterivanja, niko normalan neće reći da je Lebron loš igrač, i da nema niti da ne treba da ima svoje fanove. Jokara included. 

 

Vidiš, 8 uzastopnih finala je fenomenalan poduhvat. Za skidanje kape. Čak i sa super timovima. :)

Sa druge strane, da pukneš od Dalasa sa Vejdom, bez obzira na Dirka i nije baš za pohvaliti se :D 

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Sa druge strane, da pukneš od Dalasa sa Vejdom, bez obzira na Dirka i nije baš za pohvaliti se :D 

 

istina, ali reci da su medzik, kobe ili vilt bolji od njega je isto bas sprdnja. 

 

ot

 

denver u 5, boston u 6

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

 

Meni je Kobi duplo bolji od Lebrona. 

 

Edit: serem duplo :D Al svakako očigledno bolji.

jedino gde je Kobe eventualno bolji od LeBrona je jebanje sobarica. ako i to.

  • Haha 2
Link to comment
3 minutes ago, freakns said:

jedino gde je Kobe eventualno bolji od LeBrona je jebanje sobarica. ako i to.

 

Reci mi taksativno elemente košarkaške igre u kojima je Lebron bolji osim asistencije tj "pregleda" igre. Kobi je ipak bio fokusiran na koš i poene. Tj toliko je bio fokusiran na poene i toliko je silovao da je to bio glavni razlog što ga nisam gotivio kada je došao u ligu.

 

Pošto sigurno nije imao bolji skok šut, mehaniku i tehniku šuta, a o driblingu, fintama i kreativnosti u igri da ne pričamo.

 

Disclaimer: nisam apsolutno nikakav ljubitelj Kobija niti imam neki poseban motiv da agitujem za nj'.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...