Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 minute ago, Milošica said:

Braća ste najveća i ti i lančemi :D

 

I ostatak NBA topika koji mahom ne može da smisli Lakerse. Samo mi pada na pamet Bradilko koji gotivi Lebronka. :D

Link to comment
6 minutes ago, 1n54jd3r said:

 

Sam je odlučio da batali poslednjih mesec dana sezone i to je zasluženo donelo MVP titulu Joelu. Ovako je ispalo najbolje moguće, em je ovaj izduvao u PO, em debeli nije imao dodatni pritisak da se dokazuje. Ako prodju Lejkerse bolji redemption story nije mogao da se ekranizuje i amerikanizuje. 

  • +1 6
Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

 

I ostatak NBA topika koji mahom ne može da smisli Lakerse. Samo mi pada na pamet Bradilko koji gotivi Lebronka. :D

Meni sve tri ekipe gotivne osim Bostona.

 

Pri tome nisam generalno timLAL ili timBOS, već gledam u tom momentu koja mi je ekipa gotivna. LBJ ranije nisam gotivio, ali kako godine idu sve mi je draži :D

 

Naravno, navijam za Denver da osvoji.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Braća ste najveća i ti i lančemi :D

Mi smo istraumirani onom serijom i trojkom Orija i nema šanse da nam Lejkersi ikada budu gotivni. 

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, garmonbozia said:

Mi smo istraumirani onom serijom i trojkom Orija i nema šanse da nam Lejkersi ikada budu gotivni. 

 

Iskreno, najviše sam istraumiran Lebronom, taj hype koji postoji oko njega, pre svega mi se gadi zbog izjave da je najbolji ikad, što niko normalan nikad za sebe ne bi rekao, pogotovu ne igrač koji realno nije ni u top 5 ikad, verovatno ni 10... Plus su LAL miljenici "publike", miljenici sudija, što bi rekli "komercijala", ma fuj. 

 

A gorepomenuta serija svakako nije pomogla, kao ni ona pljačka sudija, najveća ikad. 

 

Edit: naravno, šta Lbeorn radi sa 38 je za divljenje, tu nema zbora. Ne bi to moglo tako tj toliko dugo na tom nivou da se regularna sezona ne igra sa 35% truda, ali bez obzira. :cool:

Edited by Mil@n
  • Haha 2
Link to comment

Šta god da odaberu Lejkersi, imaće Nagetsi lepu šansu. Verujem da će da stave Dejvisa na Debelog, i onda ekipa treba da katuje do iznemoglosti. Vando je preslab, Hači, jebem li ga, mogu da probaju. Idealno je da ga čuva Lebron, i biće tih def akcija, ali nema Lebron snage da to igra u kontinuitetu.

 

Najvažnije je da uspostave tempo, tu mogu da ih slome. U ovim serijama su trčali do jaja.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

 

Iskreno, najviše sam istraumiran Lebronom, taj hype koji postoji oko njega, pre svega mi se gadi zbog izjave da je najbolji ikad, što niko normalan nikad za sebe ne bi rekao, pogotovu ne igrač koji realno nije ni u top 5 ikad, verovatno ni 10... Plus su LAL miljenici "publike", miljenici sudija, što bi rekli "komercijala", ma fuj. 

 

A gorepomenuta serija svakako nije pomogla, kao ni ona pljačka sudija, najveća ikad. 

 

Brate Milanče, slažem se da Lebron nije najbolji ikada, ali da nije u top 5 je mnogo dalje od istine od Goat narativa.

  • +1 7
Link to comment
5 minutes ago, napadaj said:

E jebi ga, kako nije u top 5/10?

 

Kobi nije u top 10, LeBron i te kako jeste.

 

Meni je Kobi duplo bolji od Lebrona. 

 

Edit: serem duplo :D Al svakako očigledno bolji.

Edited by Mil@n
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, garmonbozia said:

I ja koji ne mogu da smislim LeBrona mislim da je u top 5. 

goat

  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...