Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Protiv gswa bih bio sigiran u prolaz, al ne bi bila metla, ovako nisam siguranu prolaz al prognoziram metlu. 

 

U drugom, navijački na dzimija. 4:0 i 4:2, denver-majami finale. 

Link to comment

Nikako ljudi da se opamete moj micko... Nisu im bila dovoljna otrežnjenja protiv MIN i PHO, pa se opet nečemu nadaju protiv LAL :rolleyes:

  • +1 3
Link to comment

Kada je LA dobio prvu protiv Memphisa pomislio sam pa ovi mogu do finala ,ali tamo neće moći protiv Bostona 

Sada je vaša pozitiva prešla na mene ,i malo mi je lakše 

 

Šta treba Denver da radi,da puste onog kera Jordana na Obrvu i da ga polomi odma u prvu 1/4 ,kao što su oni napujdali Howarda na Jokića   

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Koliko je ovde  optimizma bez pokrica  kada je u pitanju Denver , nece da bude dobro:unsure:

 

Bitno da ti imaš pokriće za tvoja proročanstva :D

 

 

Denver 4-2

Boston 4-1

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Lakerse imaju dva nacina da cuvaju Nuggetse.

prvi, Vando ili Schroder na Murraya, LeBron na AG i AD pravo na Debelog. ako tako krenu, onda i Nuggetsi mogu Debelog na Vanda, da se ne umara u odbrani, a u napadu onda da umara AD do iznemoglosti i generalno dobije taj duel. jednostavno mora biti bolji od ADa. LeBron ce tu sigurno ispomagati, i onda AG mora da pogodi otvorene suteve a MPJ ce imati gomilu prilika sa Reavisom ili DLo na njemu, sto moze bukvalno svaki napad da zavrsi sutem preko njih

drugi, stave malog na Debelog, dal Vando ili Hachimura(ili izvuku Thompsona iz naftalina cak... sto Fins tvrdi da nema sanse, ali ce vidimo) a AD sluzi za korekciju. mislim da je ovo mnogo veca sansa da brane Nuggetse. u tom slucaju, Jokic mora apsolutno da unakazi ovog sto ga cuva. da mu isporuci 20 u prvoj cetvrtini da im ne padne na pamet tako da nastave. Lakersi su tako igrali prve dve serije, AD je bio korekcija u reketu i zatvarao sve ulaze... ali to su mogli da rade jer nema visokog koji ce ih urnise. zato Jokic to mora da razbije do nivoa da ne smeju tako da igraju, jer ako im budu dozvolili, Lakersi ce rado da puste da Debeli isporuci svojih 30 ako ostali ne mogu da poentiraju iz reketa. drugo resenje za to bi bila barazna paljba za 3, jer Lakersi su tim koji je ostavljao najvise otvorenih trojki u prva dva kola playoffa(a imaju najbolju odbranu u playoffu), ali razlika je ako Draymond/Wiggins imaju otvorenu trojku ili JJJ/Brooks ili na drugoj stranu KCP/AG(nisu ni oni ludi da dozvole MPJu ili Murrayu otvorene suteve). drugim recima, ako KCP/AG/BB pogadjaju otvorene suteve, ovi ce morati natrag na fabricka podesavanja.

 

takodje, Nuggetsi moraju da igraju agresivno ma sta sudije radile. LeBron i Davis moraju da osete Jokica i ADa. LeBron ima 180 ljeta, AD je mekan ko pelena. sto vise kontakta, to ce ovi vise lipsavati. i trcati, trcati i samo trcati. Lakers transition defense je jednalo losa kao i Nuggets transition defense, ako ne i gora. ovo se posebno odnosi na game 1. do sada su Lakersi isli istim putem. pun gas u gm1, ukradu tekmu, lade jaja u gm2, dobiju onda gm3 i pravo mrcvarenje u gm 4, lagano puste gm 5 i onda full power gm 6. znaci isti recept. odigrati punom snagom 4 tekme, i pustiti 2 i koristiti ih za odmor. za vise nemaju snage. zato treba dobiti prvu, jer Lakersi bi onda morali da vijaju 2. ili 5. za break a usput moraju da sacuvaju 3. i 4.? to je pisi propalo. zato idu Nuggetsi u 5. dobijaju dve u Denveru, ovi ce ostati bez snage, nece moci da izvuku obe u LA, i onda Denver zatvara u petoj.

 

jedini spas Lakersima moze biti sudjenje, ali i to bi moralo da ide na nivo bezobrazluka iz bubble-a, ako ne i gore. obzirom da je Debeli sada 2xMVP, nadam se da ce se sudije iskontrolisati

  • +1 1
Link to comment

Денвер треба да игра своју игру, људи су изузев оног кратког периода пред крај регуларног дела кад је већ мање више било јасно да ће бити први, показали највише од свих екипа и немају разлога да се плаше Лејкерса.

 

34-7 у рег сез. и 6-0 у плеј-офу код куће је податак који говори колико их је тешко добити у Денверу ове сезоне. Притом је утисак да већина играча сем можда Јокића који је маестралан овај ПО, има још резерве у себи и да генерално могу боље.

 

Евентуално судијски критеријум у смислу да суде свакакве глупости на Леброну и Дејвису, напуне Јокића фауловима и слично па се можда и закува. У сваком случају прве две су кључне, ако добију обе не видим како ови могу да се врате из тога.

Link to comment

Mala digresija: jako mi je drago što su i Brada i Ravnozemlji i Zmija prdnuli u težak čabar. Nije da mi je nešto preterano stalo do Netsa, ali poneli su se ko džiberi sva trojica i zaslužuju sve poraze.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...