Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

12 asistencija i 20 izgubljenih uz sut ispod 50% u svih sest tekmi. sedmu nije igrao.

 

verujem da je koleno uticalo, ali ovo mu definitivno nije prvi put da je sneo jaje u playoffu. career average od 27 poena u regularnoj i 24 poena u playoffu uz brojne propustene tekme. sto je sasvim OK, nisu to lose brojke, ali kako ljudi onda izvale da Jokic podbaci u playoffu, e to ne razumem

Link to comment

finala konferencija kao u bablu

 

edit: malo gledah roostere te godine

glavni igraci isti

denver i boston toliko iskusniji , to ce i biti finale

majamiju fali hero, la stariji

 

Edited by cedo
Link to comment

3 puta u 4 godine isto finale istoka

ispada da je ona sezona baksa bila incident, atlantino ucesce svakako jeste

 

sa druge strane i lejkersi, a pogotovo denver bi izvesno jos neki put stigli do finala konferencije posle babla da nije bilo povreda 

 

boston - majami 4:1

denver-lejkersi 4:1

Link to comment

Boston 4:1

Denver 4:2

 

I tu jednu ce Seltiksi pustiti Batlera da bi zavrsili seriju kuci. U finalu 4:1 dobijaju Nagetse s pola gasa.

 

Sve u svemu, NBA propo. 

Edited by Zli Gli
  • Haha 2
Link to comment
16 minutes ago, 1n54jd3r said:

Kakav bezmudi jadnik

 

 

Izvukli su malo iz konteksta, cela izjava ne zvuči tako loše. Mada mu je bolje bilo da se zahvali 1 PJ Tuckeru što ih je držao na površini prvo poluvreme. 

 

Jače mi je kad se smeje sam sebi dok ponavlja one Janisove gluposti :D Ima Embidara smisao za humor. 

Link to comment

meni je pokazao koliko sam mator :D

ne znam koja je gora varijanta spavati pa ustajati ili cekati

u oba slucaja sutra nisam ni za kurac

a kako PO odmice, tako mi sve teze, trenutno imam energije ko durant kad se serija vratila u denver :fantom:

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

meni je pokazao koliko sam mator :D

ne znam koja je gora varijanta spavati pa ustajati ili cekati

u oba slucaja sutra nisam ni za kurac

a kako PO odmice, tako mi sve teze, trenutno imam energije ko durant kad se serija vratila u denver :fantom:

bukvalno

a sada sve tekme u 2:30, i to svaki dan. 

ajd do sada, istok nekad mozes da sacekas, zapad legnes ranije pa ustanes u pola 5... ali ovo, niti cekati niti spavati... a svaki jebeni dan. ce pocrkam.

Link to comment

Jebiga, ja sam prvo poluvreme batalio za stalno i pomirio se sa uključivanjem u drugo poluvreme. Mnogo znači tih dodatnih sat i jače u kome se najčešće ne desi toliko bitnih trenutaka. Pola 3 i 4 su dve različite stvari. 

 

 

Edited by Mos
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...