Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

kakav kvalitetan komad budale.

a očigledno da mu i entourage nije baš najbistriji kad su uspeli ovako da se ispale kolektivno.

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, arheolog1981 said:

Moja prognoza: sledi masna kazna, godina van lige minimum. A nakon toga više neće kročiti na teren u dresu Memfisa.

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

Mislim da je godinu dana max. Verovatnije 2-3 meseca, dovoljno da propusti all star. I vratice se u Memphis jer alternativa je sta? Nijedan Tim nece trejdovati za njega

Link to comment
Mislim da je godinu dana max. Verovatnije 2-3 meseca, dovoljno da propusti all star. I vratice se u Memphis jer alternativa je sta? Nijedan Tim nece trejdovati za njega
Ni ne mislim da će trejdovati već će ga Memfis odmah otpustiti. Ne vidim drugu opciju. Hoće da bude thug, neka bude thug...

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
38 minutes ago, Svarog said:

kakav kvalitetan komad budale.

a očigledno da mu i entourage nije baš najbistriji kad su uspeli ovako da se ispale kolektivno.

 

Entourage je verovatno pametniji jer su prekinuli snimanje u sekundi čim je izvukao pištolj, al džabe, već kasno

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, arheolog1981 said:

Ni ne mislim da će trejdovati već će ga Memfis odmah otpustiti. Ne vidim drugu opciju. Hoće da bude thug, neka bude thug...

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

I progutaju mu platu tek tako? Uf, ne znam. Jedino da dobiju sporazumni raskid nekako.

Link to comment

Kakva plata, valjda postoji neka klauzula za ovakve slučajeve teške povrede discipline ili kako god ovo nazvali. Samim tim ako ga NBA diskvalifikuje na kraće ili duže on na platu ne može imati pravo... nema logike. Šta, lik ubije nekog posle 100 mahanja pištoljem al jbg moramo mu dati platu. Da se ja pitam on bi završio NBA karijeru sa ovim...

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, arheolog1981 said:

Kakva plata, valjda postoji neka klauzula za ovakve slučajeve teške povrede discipline ili kako god ovo nazvali. Samim tim ako ga NBA diskvalifikuje na kraće ili duže on na platu ne može imati pravo... nema logike. Šta, lik ubije nekog posle 100 mahanja pištoljem al jbg moramo mu dati platu. Da se ja pitam on bi završio NBA karijeru sa ovim...

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

Pa ako ga NBA suspenduje, platu ne dobija za taj period. Sve i da je cela godina, ostaju mu jos 2-3 koliko vec na ugovoru. Za klauzule ne znam, zato sam i ostavio mogucnost raskida.

Link to comment
45 minutes ago, Time Crisis said:

 

Entourage je verovatno pametniji jer su prekinuli snimanje u sekundi čim je izvukao pištolj, al džabe, već kasno

 

taj ekipa bi trebalo, sem što mu je na sisi, da vodi i računa o njemu. da mu neeeekako ne dopadne pištolj šaka ponovo. a ne da prekine snimanje kad skontaju da je već zasrano sve. 1 jak™ entourage. 

  • +1 1
Link to comment

sprdaju se po tviteru memfis pistolsi, buletsi :D

 

potpisao novi ugovor, zakopao ih, boli ga kurac sad

kakav komad budale jbt

Link to comment
10 hours ago, Zli Gli said:

Kako i da postoji kad je Durant bio otprilike najgori u seriji, skoro svaki mec od 4 poraza pocinjao sutem 0/8 ili 1/9 i onda posle kad su vijali veliku razliku popravljao procenat ali kasno. Po meni mnogo veci krivac od Ejtona po kojem svi opravdano pisaju. 

 

Ejton ništa nije kriv, Jokića ne može niko da čuva, a u napadu je još dosta i davao, koliko je lopti dobijao. :cool:

Link to comment

Na napad sam i mislio najvise, mada ne cudi jer decko nije dobar s glavom da bi bio top klasa a navodno i nije u nekim sjajnim odnosima sa saigracima.

 

Da je igrao upola dobro kao Lendejl, prosli bi uprkos Durantovom raspadu. 

Link to comment

Nije mi jasno baš zašto je Monti dobio otkaz, Nuggetsi su prilično ozbiljan tim da nogiraš retkog trenera koji je imao uspeh sa timom. Povrede, CP3 od tisuću leta, Ejton nadrkan i na kraju od svega toga Monti najebe. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...