Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

19 minutes ago, Time Crisis said:

Pitanje da li bi mu neko u tom trenutku ponudio ugovor na 3g i 6 miliona, a ovako ako nastavi sigurno će imati više opcija kad mu istekne

dzabe ako ce ga zakucati na klupu kad se svi vrate. covek ima 25 godina, treba da igra i pokaze sta zna, a pare da dodju kao posledica. sam je sebe potcenio.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Čančar bog, već dve godine kida kad igra za Slovence. Usrala povreda Grina i to što je ceo tim bolestan, inače ne bi nikad video parket. 

Kada bi Marej bio potpuno spreman, Vlatko bi im bio kompatibilniji u glavnoj petorci nego MPJ :fantom:

Link to comment
Just now, Joe D said:

dzabe ako ce ga zakucati na klupu kad se svi vrate. covek ima 25 godina, treba da igra i pokaze sta zna, a pare da dodju kao posledica. sam je sebe potcenio.

 

Moguće, ali ne znamo kakve je druge ponude imao, ovako laički ne verujem da ima puno mesta gde bi mu garantovali neki veći broj minuta i pitanje da li bi potpisao na više od godinu dana

Link to comment

onda mu menadzeri ne rade posao. nije on neki opskuran lik, lukin saigrac iz slovenackog nacionalnog tima, siguran sam da je mogao da se uvali u jedan od 29 preostalih timova. 

 

a za pocetak, zasluzuje vecu ulogu u denveru, ali svi znamo da se ece desiti.

Link to comment
3 minutes ago, Joe D said:

onda mu menadzeri ne rade posao.

 

 

Miško mu je agent :D

 

Quote

9:30am: Free agent forward Vlatko Cancar has reached an agreement with the Nuggets, according to agent Misko Raznatovic, who tweets that his client will sign a three-year contract. The third year of the deal will be a team option, per Raznatovic.

 

Link to comment
Just now, Joe D said:

znam ko mu je agent, igrao je u megi. misko ne dogovara ugovore preko bare, ima partnere koji rade taj posao.

 

Ne znam onda, ali u svakom slučaju je zbog povrede dosta utakmica propustio. Npr. PJ Dozier-a koji je isto godište i bio je dosta ispred Vlatka u rotaciji su otpisali i sad je bez ugovora ako se ne varam

Link to comment
On 24.11.2022. at 12:25, Joe D said:

onda mu menadzeri ne rade posao. nije on neki opskuran lik, lukin saigrac iz slovenackog nacionalnog tima, siguran sam da je mogao da se uvali u jedan od 29 preostalih timova. 

 

a za pocetak, zasluzuje vecu ulogu u denveru, ali svi znamo da se ece desiti.

 

Zasluživao je prošle godine svakako, a sa ova dva pojačanja, povratkom MPJa i pre svega ovakvim Gordonom, možda nešto malo veću ali zanemarljivo. 

 

Sa druge strane, evo na prvu bih setio bar 10 timova gde bi mogao komotno da igra 20 minuta u kontinuitetu.

Link to comment
On 24.11.2022. at 10:44, kralj said:

Kapiram da je super zezanje, al nije on loš igrač da bi pristao da bude Bobi u ranim 20-im.

 

A u ovom timu objektivno nema prostora.

on prostora itekako ima. dobar odbrambeni igrac sa odlicnim sutem. covek bi po igrama i kvalitetu trebalo da je prva rezerva Gordonu. ali pre ce DAJ i Green igrati na jednoj nozi nego sto bi Malone pustio Cancara i Nnajia iako obojica mogu da rotiraju u odbani i sutnu u napadu... ali jbg. sto rekose oni sa DNVR, DAJ je toliko bio los protiv Detroita da je Malone iz besa morao da benchuje Brauna. 

 

btw, klupa Bones, Braun, Brown, Cancar, Nnaji bi mogla da izgleda zanimljivo... Bones je rupa u odbrani, ali ova cetvorica nisu penzioneri u svetu svoje starosti i mogli bi da ga pokriju. to je jedan od razloga zasto je necemo nikada videti makar Maloneu oteli zeni, otrovali kera i pretili otkazom sve u isto vreme

  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...