Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

6 hours ago, pbg12345 said:

dejvisa koji je najtezi direktni protivnik za jokica

ne slazem se, to je emplead dok se ne dokaze drugacije. jokic je manje vise resio dejvisa jos onomad kad mu je sxukno 11 poena za redom u bablu. nema dejvis snagu za njega na postu, plus je ovaj jokic 3.0 spram babla sa svim novim potezima koje je uveo otad a jos i trci dosta vise nego pre. napunice i njega dejvis normalno, ali nema sanse da u tom duelu jokic bude u negativu

  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, Mos said:

Mislim, gledali smo već šta može da im uradi AD u top formi ali nema veze. Daj Lejkerse pa Filu. Da se utišaju svi talk showovi Zli Gli zauvek :s_d:

 

popravio sam ti malo ovo :s_d:

Edited by Svarog
Link to comment

Jokica su u toj seriji sa fejkersima iskasapile sudije, covek je proveo vise vremena na klupi nego na terenu. Howard ga je nekaznjeno kasapio a Dejvisa niko nije smeo da pogleda popreko, kurvinjska posla menadzmenta NBA lige:thumbdown:

Edited by Micko8
  • +1 4
Link to comment

gledam durantulu. koliko je pogresio sto je posao iz gsw.

imao bi jos par titula i borio bi se za ovu uz karija i tompsona.

koldvelnpopu, takve volem igrace. 

obozavam jokica, le brona, kajrija ali koldvel poup tip igraca su mi smekerica najveca. bio je svojevremeno u lejkersima kuper.

voleo sam rona harpera. takve likove.

ali jokic jebote mish, kakva je to igracina.

jebeno sve zna da igra. apsolutno sve. nista pametnije za kosarku se nije pojavilo u istoriji.

 

  • +1 3
Link to comment

blow out a odlucujuca utakmica u seriji.

80 komata primis u prvom poluvremenu.

pa rokno se.

sjebali su ekipu dolaskom duranta.

njimanbi mnogo bolje dosao kajri nego dalasu.

 

Link to comment

Sad sam odgledao manje više celu. Desilo se ono što je moralo, Sunsi ionako tanki, sad bez dva startera i ovi koji su još tu ostali bez goriva. Malone je dobro motivisao ekipu da ih nagaze odmah na početku, Sunsi na drugoj strani bez energije u odbrani. Denver prvih 20 minuta 0 izgubljenih, ne sećam se kad sam to video. Bilo bi gotovo i ranije da Booker nije odigrao dve utakmice za istoriju. Ne može to baš svaki put i da igra svaka dva dana 45 minuta.

 

Inače ko se buni za Malonea i odsustvo prilagođavanja, šta reći za kolegu Montya. Denver mu dva puta u prvom poluvremenu pravi oko 15-0 i on kao mrtav. Dva puta gubi odlučujuću utakmicu 30 razlike u prvom, mnogo je.

  • +1 2
Link to comment

Kakva je ovo kosarka, bole oci sta sam gledao veceras.
Ako je ovo najbolje sto mogu ove dve ekipe, pa njih bi i Sunsi rasrafili.

Link to comment

Zajeban matchup ce biti Lejkersi. I imace vremena da se odmore do utorka. MPJ ce morati nekako da podigne produkciju i smanji pritisak za Jokica i Dzamala. A AG ce morati da nastavi da blista u odbrani, jer je jedini koji ima telo da izdrzi fizicku igru i prodore iz pick-a koje forsira LBJ.

Link to comment

ode steph bruh :sad:
 

Nba Playoffs Sport GIF by NBA
 

btw, stvarno je smesan ovaj espn narativ, da je “PHX ispao uprkos tome sto za njega ograju 2 najbolja igraca u seriji”. ja ne znam sta oni uopste gledaju. ponekad mi se cini da oni uopste ni ne pogledaju utakmicu/seriju o kojoj trabunjaju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...