Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

On 8. 5. 2023. at 23:16, Micko8 said:

Ne znam po kojem kriterijumu je Denver favorit u ovoj seriji, pogotovo kada se zna ko igra u ekipi Finiksa. Pre bi se moglo reci da je Finiks podbacio u prve dve utakmice i da se stvari sada vracaju na svoje mesto. 

 

Veliki mag NBA Micko8.

 

Nisam mogao da gledam, radim danas ceo dan (10-00h), svakako navijam da dođu Lejkersi, GS je mnogo opasniji i potentniji, Lebron je definitivno pri kraju karijere što se po njegovoj igri i oseti, i mislim da će Denveru biti mnogo lakše da igra protiv njih nego protiv Phoenixa koji su imali ovu dvojicu ludaka koji su bukvalno u svakom napadu mogli da daju koš. Plus faktor Grin koji može Jokaru dobro da poremeti.

Link to comment
1 hour ago, Bogotac said:

Zli jos ne moze da zaspi:D

 

Dobro mi doslo ovo nerviranje da me drzi budnim, imam obaveza danas od ranog jutra.

 

Navijajte za Lejkerse, njih ce rutinski izbaciti a Kari i ekipa bi ih jako ruzno prejebali. 

Link to comment

Mislio sam da je KCP bolji od Bartona, ali nisam mislio da je ovako dobar, cak i nisam bio neki ljubitelj. Ali odlicna sezona za njega, odlican trejd. Onih par polaganja su na vrhunskom nivou.

 

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link to comment

Inace iz nekog razloga mislim da bi Nuggetsima Lakersi bolje legli, pa je mozda bolje da dobiju sutra, ne verujem da bi dobili sedmu tamo.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam totalno za GSW. Mislim, blagi favorit je Denver svakako, al gledajući ove serije, čini mi se da su Lejkersi lošiji mečap. 

 

A da zatrpa, pokazalo se može i Hačimura. 

Link to comment

Isto mislim da bi im bolje legao GSW. Nemaju nikoga ko može pristojno braniti Jokića.

 

Čitavu seriju sa Sansima komentatori lupetaju da je Ajton glavom već na Bahamima, da se mora pojaviti u utakmicama, da bi im možda bilo bolje bez njega i onda kada Ajtona tu zbog povrede nema, ispostavi se da je čovek igrao koliko je mogao i da su Sansi bez njega doživeli katastrofu jer niko nije mogao ništa Jokiću. Sramota je koliko potcenjuju Jokića.

  • +1 7
Link to comment

Nema ko da brani Jokića ni u Warriorsima. Na drugoj strani mislim da je brz bek kao Curry i dalje veliki problem za Jokića. Mislim problem je za sve igrače, ali posebno za Jokića. Prošle godine su ispali jer su kalkulisali i ostavljali Paytona samog koji je to na kraju kaznio (u petoj). Ove godine Denver ima bolji napad da im parira, ali svejedno.


AD razbija, ali ne može da brani Jokića kao Looneya ili Draymonda, morao bi da izađe na trojku i to mnogo menja stvari.


Ali mislim na kraju nema slabe ekipe u finalu konferencije, tako da je verovatno i svejedno. Faktor je doduše da uvek postoji varijanta da Lebron ili AD propuste koju utakmicu. Ne da se nadam tome, ali je realna opcija, pogotovo jer Lebron i dalje nije skroz zdrav.

  • +1 1
Link to comment

Ako Lejkersi budu igrali protiv Warriorsa 7 utakmica mislim da Denver ima sjajne šanse za prolaz. Lebron i AD treba da igraju u nedelju veče pa opet utorak u Denveru. To je za kompletan raspad. 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Mos said:

Ako Lejkersi budu igrali protiv Warriorsa 7 utakmica mislim da Denver ima sjajne šanse za prolaz. Lebron i AD treba da igraju u nedelju veče pa opet utorak u Denveru. To je za kompletan raspad. 

ako Lakersi budu igrali 7 utakmica sa Warriorsima, u utorak ce Lakersi u Cancun a ce Warriorsi da putuju u Denver :D

 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
50 minutes ago, nautilus said:

Isto mislim da bi im bolje legao GSW. Nemaju nikoga ko može pristojno braniti Jokića.

 

Čitavu seriju sa Sansima komentatori lupetaju da je Ajton glavom već na Bahamima, da se mora pojaviti u utakmicama, da bi im možda bilo bolje bez njega i onda kada Ajtona tu zbog povrede nema, ispostavi se da je čovek igrao koliko je mogao i da su Sansi bez njega doživeli katastrofu jer niko nije mogao ništa Jokiću. Sramota je koliko potcenjuju Jokića.

imaju looneya koji se zapravo odlicno pokazao u ovom PO, posebno u odbrani i na skoku i imaju draymonda, koji jeste nizi i laksi dosta od jokica, ali em je jokic umeo imati problema kad ga upravo takvi brane, em je draymond sjajan defanzivac i neko ko ce se posluziti svim dozvoljenim i nedozvoljenim sredstvima

davis je odlican defanzivac, ali em ima obicaj da se ne pojavi em ne voli bas da se rva pod kosem

 

davis je naravno bolji igrac od ove dvojice i sam po sebi veci problem jokicu jer igra i napad i odbranu, ali poenta je da u smislu branjenja jokica i nije tolika razlika

dok je razlika izmedju bekovske linije gsw i lejkersa nebo i zemlja

  • +1 2
Link to comment

Mislim, gledali smo već šta može da im uradi AD u top formi ali nema veze. Daj Lejkerse pa Filu. Da se utišaju svi talk showovi zauvek :s_d:

  • +1 1
Link to comment

S tim da je Gsw značajno slabiji nego prošle godine, a nekmoli kad su ovi bili u prajmu. Lipsali su već uveliko, drejmond je stari svaku trecu utakmicu, a klejeva odbrana je na 30% od prajma. Naravno, sam Pul može da odigra za ne odbraniti, al male su šanse. 

 

Ima smisla to što pišete za Dejvisa, bile su ipak situacije kada su ga izvlačili iz reketa, al odbrana lejkersa je odigrala i to korektno. Gsw po do sada prikazanom sile nema da brani Denver. Naravno imao je i Denver tragične defanzivne utakmice - 4. protiv Sansa naročito. 

Link to comment
40 minutes ago, Mos said:

Mislim, gledali smo već šta može da im uradi AD u top formi ali nema veze. Daj Lejkerse pa Filu. Da se utišaju svi talk showovi zauvek :s_d:

 

Samo što sada nemaju nikog drugog da bace na Jokića, a tada su ga Dvajt i Šekov ljubimac tukli kao konja.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...