Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

2 minutes ago, boldrock said:

Bio bi red Brajant da vidi parket ovih dva minuta.

Bukvalno teorije nema ni minut. Lik ce dobiti prsten ni kriv ni duzan.

  • +1 1
Link to comment

Ja tu nemam dileme. Lejkersi igraju ozbiljnu odbranu u ovom plejofu.

 

Mada mislim da prolaze u sledećoj. 

 

U svakom slučaju, teško da se neko nadao ovakvoj situaciji za Denver. Jedino što je mogao Boston da ispadne, ali i oni su pokazali ne tako male slabosti do sad. 

Link to comment

Pljujete Melouna maksimalno a covek drzao celu petorku jako do samog kraja na +30 da bi prikrio vitlanje jos dva skoka za novi tripl dabl vaseg laznog trostrukog MVP-a, kakvi ste neljudi... :dry:

  • Wub 1
  • Haha 3
  • -1 2
  • Tužno 1
Link to comment
6 minutes ago, Have_Fun said:

Za koga da navijamo na drugoj strani?
Naravno za GSW u G6 da bi serija otisla u G7, ali nakon toga?

S jedne strane mi se ne dopada sto Lakersi imaju Obrvu koji se razgoropadio u odbrani i LBJ-a kojem ce sudije pomagati. A i celokupna prica oko Lakersa koji iz play in-a ulaze u finale ce biti veliki bum.

'vamo imamo GSW koji mogu da se raspucaju kao blesavi u bilo kojem momentu i kvarnog Greena koji ce sigurno pokusati nesto prljavo na Jokicu.

 

Ja bih revanš za 2020 (uz prednost domaćeg terena).

Link to comment

Buker da traži trejd negde već sutra. Takav igrač ne sme propasti sa Polom i Durantom u ovome što će ostati od Finiksa. 

Link to comment

bravo za nagetse

mislim da je ovim neki minimum planova ostvaren i da je trener zadrzao posao

na srecu mnogobrojne publike :D 

 

 

vecina smatra da su lejkersi zajebaniji protivnik i losiji matchup za denver, ali ja bih daleko vise voleo njih nego voriorse

jeste da su definitivno losiji ove sezone, da su u gostima ocajni, ali su jbg visestruki sampioni, imaju grina koji moze napraviti problem jokicu (na koji god nacin) i imaju onu dvojicu ludaka koji mogu svakog unakaziti kad im je vece

lejkersi imaju najboljeg igraca lige unazad 15 godina i dejvisa kojije zver na obe strane terena i najtezi direktni protivnik za jokica

ali lebron vise nije sto je bio, ne moze u oba pravca igrati na visokom nivou, posebno ne u seriji utakmica, dejvis je me staklen, em sklon da se ne pojavi, pa su i lejkersi shodno tome toplo/hladno ekipa

mislim da je denver favorit u oba slucaja, ali bih vise voleo lejkerse

 

bilo bi idealno da ode u sedmu njihov medjusobni duel, to je vec dosta vise utakmica za njih, nekoliko dana manje odmora, a denver je daleko mladji, jos uz domaci teren na njihovoj planini mogla bi to biti solidna prednost

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, borris_ said:

Freakns je bio u pravu. Sve je tacno napisao prije ove serije.

ma jok, Nuggetsi imaju los matchup :D

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
On 23. 4. 2023. at 11:13, napadaj said:

Durant: 43.8 mpg, Booker: 43.5 mpg, Chris Paul: 38.8 mpg

 

Teško da će ovo biti održivo kroz ceo plejof, odvaliće ih Denver.

 

:fantom:

Link to comment

Evo i Jokic rekao da su im loš mečap, al frik zna bolje. 🙄

 

Da se ne zajebavamo, ovo je sramotna serija za Sanse, a ovo danas, reči nemam. Ne znam da li sam ikadvideo jadnije home poluvreme u plejofu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...