Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ne verujem da će igrati Redži sve i da ne igra Marej, a igraće. Redži je imao finih epizoda po plejofu, al ovo do sada u Denveru je bio baš kriminal.

 

Sreća da u Finiksu nema ko da pritiska ball handlera, inače bi bilo borbe da se prenese lopta. 

Link to comment

solidna sansa za denver da zavrsi seriju, dok je pritisak na sansima i dok im fale dva igraca iz petorke

samo da jokic, pa i gordon ne udju u problem sa licnim greskama

u sedmoj, ako je bude, iako bi igrali kuci, bio bi ozbiljan pritisak i na nagetsima

 

seltiksi moraju odigrati najbolje sto mogu, kvalitetniji su od sixersa, ali bas lezerno igraju ceo PO

Link to comment

Mala digresija za zagrevanje, izasli su glasovi od MVP glasovanja, Mark Jackson nije metnuo debelog medju pet najkorisnijih igraca lige, uz Embida i Janisa, stavio je jos Tejtuma, SGA i Donovana Micela lol

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

Cim ja imam jak filing da Seltiksi dobijaju ubedljivo veceras to znaci Fila prolazi, opet nesto na guzove na samom kraju. Zicer. 

 

 

Link to comment

Ејтон је играо сасвим добру одбрану на Дебелом колико је то могуће, не видим како се Лендејлу несрећном неће усрати у живот. Ако игра Мареј морали би то да реше ноћас.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Cim ja imam jak filing da Seltiksi dobijaju ubedljivo veceras to znaci Fila prolazi, opet nesto na guzove na samom kraju. Zicer. 

 

 

i ja mislim da ce ih odvaliti boston veceras

ako posle toga izgube (opet) kuci u sedmoj tekmi onda do kurca

ili mi je jednostavno tesko da poverujem da ni boston ni milvoki nece videti finale istoka, a to je nesto sto su svi videli kao izvesno

 

 

sto se tice moguceg izostanka murraya, po do sad vidjenom na vecini utakmica to mozda i nece biti problem za prvu petorku, moglo bi to cak i bolje funkcionisati sa bbrown, moze preuzeti pomocnu kreaciju, cak i bolje trcati, svakao bolja odbrana, sut ga solidno sluzi, bolji izbor suteva, timska igra bi bila na visem nivou

ali veliki je onda problem klupa, bice bas zajebano da odrze ritam 

ne bi me iznenadilo da watson bude taj 8mi u rotaciji, da on uzme nesto onih minuta kad bbrown igra umesto mpj

 

lendejl igra odlicnu seriju i bas je pravio haos kad jokic nije na terenu, medjutim ako bude on starter, ponistice ga jokic nece se videti

Edited by pbg12345
Link to comment

fila

                    fila

majami

 

la lakers

                   denver

denver

 

e ovo bi voleo da gledam 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...