Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

4 hours ago, spaceploitator said:

na silu budzis taj narativ. ne kapiram kako tebi to nije kritika, reci za trenera kome je bukv osnovni deo posla "baratanje varijablama" da se pogubio u tom baratanju, i da mu to i inace ne ide dobro? na stranu sto ga je prozivao i za izvodjenje c. brauna iz "emocionalnih" razloga, da je celu konferenciju trazio izgovore ali ponavljao "no excuse", i citirao kritiku dzordza karla koji isto to kaze kao i da meloun nikad ne preuzima odgovornost. mislim ok, mogao bi da vice fire malone posle svake tekme, al cini mi se da je to vise do novinarske kulture tamo, da se retko na taj nacin eksplicitno pljuje

 

Čoveče božiji, niko ne kaže da Mares ne poznaje košarku ili da misli nešto loše - jednostavno im biznis zavisi od toga da budu u dobrim odnosima sa Nagetsima. Zato budi pošten i reci kako je nakon svega navedenog dodao i ono obavezno: "This is not that fire Malone thing, he just had a bad night!" 

 

Dakle vrlo jednostavno, kao što su ljudi 5 godina pizdeli što je branio Bartona posle svaki očajne partije, tako pizde i za Malona kome je realno došao kraj u ovoj formi odraslih Nagetsa. Mares je tu za "vibes" a ne da bude objektivan i to je sve. 

Link to comment

Pokusevski je opet ostavio dobar utisak. Na zalost oni slepci su ga napunili licnim geskama pa je veci deo utakmice presedo ali dok je bio na terenu dobro je igrao. Opet je  lupio dve tri kvalitene banane, to sto ih lupa ove sezone  nije nikakva anomalija, bas ima  lep osecaj da zalepi protivnika  U napadu jos uvek ima one trenutke kada je neodlucan, napravi prodor prema kosu i umesto da sutira on se odluci za asistenciju saigracu. Ali sve je manje i manje onih glupih gresaka koje je pravio u prethodnim sezonama. Ako ovako nastavi da igra do kraja sezone , nace  sigurno uhlebljenje u NBA ligi , cak i ako Oklahoma odluci da ne produzi ugovor sa njim a i reprezentacija bi mogla dobiti kvalitetno pojacanje na leto, naravno ako bude hteo da igra.

Edited by Micko8
Link to comment

Nisam oduševljen dokumentarcem. Lepo im ide naracija i ovo sve što su gostovali je super. Odlično kreću priču o istoriji košarke ali se posle zapletu u kučine sa raspadom Jugoslavije, ratom, itd. Priča o snu pobede nad Drim timom nije lepo obradjena, falilo je napomena da bi stara Jugoslavija možda pobedila i da se naglasi ta prva petorka. Jasno da im je fokus bio na nama ali nekako ispada da bi SR Jugoslavija pobedila da je bila na mestu Hrvatske. Deluje kao da ne poznaju baš košarku devedesetih, što ima smisla jer ih tada nije ni zanimala košarka. Svi delovi sa Milošem Jovanovićem kidaju, mogao je samo on da priča 2 sata i da ne pogreše. 

 

 

 

Link to comment

Pitanje da li bi mu neko u tom trenutku ponudio ugovor na 3g i 6 miliona, a ovako ako nastavi sigurno će imati više opcija kad mu istekne

 

  

7 minutes ago, Mos said:

Deluje kao da ne poznaju baš košarku devedesetih, što ima smisla jer ih tada nije ni zanimala košarka.

 

Većina njih su praktično blogeri/podkasteri, maltene kao kad bi neko odavde s foruma krenuo da pravi dokumenatarc, možda za nijansu viši nivo, ne treba očekivati ne znam šta

Edited by Time Crisis
  • +1 1
Link to comment

Malo gore, forumaši bi pokidali neki zamišljeni dokumentarac o NBA. :) Kad kažem ne poznaju košarku devedesetih mislim na NBA. Ne deluje mi kao da shvataju težinu koju su imali ti evropski igrači kao Dražen, Divac, Kukoč kad su dolazili kao pioniri. Recimo kad su pomenuli Kukoča, očekivao sam par rečenica o njemu. Nije on baš bio niko u NBA, jebem mu miša. Posle Miloš priča kako smo mrzeli Tima Hardaveja zato što ne dodaje loptu i oni kao yes, yes ali kontam da blage veze nemaju o čemu priča. :lolol: Bilo bi fino da im se ne nakači u komentare ekipa koja će da komentariše rat i ko je kriv nego da ostane sve u nivou košarke. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...