Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Najjaci deo kad je Tauns rekao he has that Serbian strength, sve gledajuci u Dzorza zbog zene, a ova dvojica pukli i Dzordz skontao:D

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

ako seltiksi okrenu seriju, solidne su sanse da se ponove finala konferencija iz orlanda 2020

 

veceras verujem da ce dobiti oba domacina i da ce se u svim serijama igrati najmanje 6 utakmica

Link to comment

Ali MPJ...

 

Pred kraj sezone je imao isto ovakvu utakmicu, preslikanu.

 

Dao 15-18 poena u prvoj četvrtini i ugasi se totalno, na kraju ga ovaj opet držao na klupi dosta dugo, neverovatno je koliko je jednodimenzionalan i labav u glavi. Kontam da ga nervira što ga Meloun jebe i zaboravi na klupi, vidi se to po njegovom govoru tela, i normalno je da to malo utiče na njegovu igru, ali sa takvim šutom, mogao bi samo na fintu šuta da pravi lagane prodore i višak jer će svi da mu skaču, a onda da asistira, skupi odbranu, ili do kraja, ali ne, vidimo to 1 ili nijednom po meču. 

 

Ne znam kako će ga skinuti sa maxa, ne bi mu dao 15 miliona a ne max. Bogdan Bogdanović 5 puta bolji igrač, bukvlano 5 puta. 

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Ali MPJ...

 

Pred kraj sezone je imao isto ovakvu utakmicu, preslikanu.

 

Dao 15-18 poena u prvoj četvrtini i ugasi se totalno, na kraju ga ovaj opet držao na klupi dosta dugo, neverovatno je koliko je jednodimenzionalan i labav u glavi. Kontam da ga nervira što ga Meloun jebe i zaboravi na klupi, vidi se to po njegovom govoru tela, i normalno je da to malo utiče na njegovu igru, ali sa takvim šutom, mogao bi samo na fintu šuta da pravi lagane prodore i višak jer će svi da mu skaču, a onda da asistira, skupi odbranu, ili do kraja, ali ne, vidimo to 1 ili nijednom po meču. 

 

Ne znam kako će ga skinuti sa maxa, ne bi mu dao 15 miliona a ne max. Bogdan Bogdanović 5 puta bolji igrač, bukvlano 5 puta. 

I meni je pala na pamet slicna misao - bogdan tip igraca bi bio bolji za ekipu, al jbga zajebali su se sa maxom. 
bila je jedna zanimljiva situacija u cetvrtoj - egal, suns momentum, presing, mpja pogadja lopta u telo pri izvodjenju ispod kosa jer mu je fokus tamo negde. Igrac na maxu ne ucestvuje u frci.

Edited by maheem
  • +1 1
Link to comment

I pored svega toga verovatno bi uspeli da ga uvale nekome, ali treba mu bar jedna vrhunska utakmica gde će da polije nekoga i donese pobedu u plejofu. 

Link to comment

All nba first team

 

SGA

Luka

Tatum

Grk

Padavičar

 

Ne znam da li je izašao drugi tim (pretpostavljam ko će biti tu), al'  kontam da bi ih ta grupa igrača odrala na terenu

Edited by Have_Fun
Link to comment

u prvoj petorci dva igraca ciji timovi nisu u PO, dalas ni u play in-u :D

sta li je doncica ove godine kvalifkovalo za prvu petorku

dok bukera npr nema ni u trecoj

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...