Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Izduvao se Buker, Durant 4 faula, gotovo. Bas los Finiks bez Pola, on i kad ne igra dobro makad igraju smislenije a ovo tuga cemer jad. 

 

Bice ovo jedno od jadnijih finala u obe konferencije, Fila - Majami i Denver - Lejkersi:ph34r:

Link to comment

Zli, svi se izduvali, samo ne bi spomenuo kakav je Jokić bog košarke?... 

 

Kakvo je rasulo nastalo kada je izašao Jokić krajem prve, ali kraj sveta, 5, 6 prodanih napada za redom, ulazi Jokara, asistencija, koš, trojka, sve ok ponovo. Izniveliše 3, 4 užasna minuta sa 3 kontakta. Onda je naravno nastavio da plodi. Samo da se zavališ i gledaš i ne veruješ koliko je čovek dobar. 

  • +1 5
Link to comment

Sta ima da ga pominjem kad ne mogu da smislim njegovo sporo kretanje, bole me oci od njegove kosarke i mlitavosti jos od Mege:D Ima vas dovoljno koji mu se divite, mora nekome da bude i nebitan

 

Buker vezao 8 promasaja i u drugom 0 poena, Jokic do malopre 8 bez promasaja u nizu

Edited by Zli Gli
Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

Sta ima da ga pominjem kad ne mogu da smislim njegovo sporo kretanje, bole me oci od njegove kosarke i mlitavosti jos od Mege:D Ima vas dovoljno koji mu se divite, mora nekome da bude i nebitan

 

Nebitno je kretanje, tj brzina, zato i jeste bog što ih siluje tako trom. Može i da se uživa u neverovatno pametnoj igri Jokića, ne samo u odrazu i brzini, ili šta god da te radi...

 

I sve je samo ne mlitav... 

 

Kako je Jokara odradio Durantulu 😂

Edited by Mil@n
Link to comment
1 minute ago, Fins fleet said:

Sto je bila lopta za Phoenix ako je obostrana tehnicka?

Mislim da je bio napad za Finiks pre tehničkih.

Edited by Milošica
Link to comment

Naravno da moze da se uziva i u tome ali za takve stvari gledam Fiba kosarku, Spanulis, Bodiroga i kompanija, a ovde ako moze neki Dzordan i Karter svako vece bilo bi lepo. 

 

U zadnjoj cemo gledati otaljavanje posla na obe strane i Bukera koji vija svoj prosek od 35+ poena po svaku cenu jer NBA. 

Link to comment

Buker igra fenomenalnu seriju, ali ovo što radi sa sudijama prevazilazi Dončića i Jokića zajedno. Danas dodatno pojačano frustom zbog nešto slabije igre.

 

Edited by Milošica
Link to comment

nisam smeo da pisem nista pre i tokom utakmice, ali apsolutno sam ocekivao ovo

na kurac mi se popeli komentari kako je finiks prelomio seriju, procitao nagetse, komentarikao da su prethodne dve dobili po 40 razlike

opet svaka im cast, ono sto je buker radio je nerealno, nece biti nikakvo iznenadjenje ako dobiju naredne dve, ali preterase bas

 

genijalna partija jokica, ovo kad je lopta kod njega i kad razigrava celu ekipu je prava igra denvera sa kojom mogu daleko

ejtona je ponistio u seriji kao da ne postoji

i gordonova odbrana je  posebna kategorija, bez toga nista

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...