Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

2 hours ago, salerokada said:

Kari dao, Kari uzeo. Držao ih sam celu utakmicu i onda šutne hero ball trojku sa 9 metara 20 sekundi pre kraja utakmice i 10 sekundi pre kraja napada.
I užasan poslednji napad Voriorsa.

A dobro su se i održali koliko su bili bezidejni u napadu celu četvrtu četvrtinu.

Luni Volker razbio, svih 15 poena u poslednjoj četvrtini.

 

Pa celu četvrtu je Kari odigrao pod geslom "ne daj nikom". Nije baš da ih je sam držao, poveli su 10ak razlike posle one serije Pejtona u 3/4, ali njega je Ker zaboravio na klupi poslednjih 10 minuta. 

Istina, Lejkersi peglaju ozbiljnu odbranu. AD vanserijsku. 

 

Kukalo se za ugovorom sa MPJ-a. Pul ga je vala zajebao. Kakva tužna sezona za njega. 

Link to comment

Vala baš

Pool nije onaj igrač iz prošle sezone.

Nakon svega što se desilo, deluje mi da samo gleda da otalja sezonu i zapali negde.

Link to comment
8 hours ago, Have_Fun said:

Vala baš

Pool nije onaj igrač iz prošle sezone.

Nakon svega što se desilo, deluje mi da samo gleda da otalja sezonu i zapali negde.

Poole je potpisao 4/128 ugovor koji pocinje sledece godine. ako Myers uspe negde da ga uvalja a da u paketu ne da Stepha, treba spomenik za zivota da mu izgrade

Link to comment
12 hours ago, kralj said:

 

Pa celu četvrtu je Kari odigrao pod geslom "ne daj nikom". Nije baš da ih je sam držao, poveli su 10ak razlike posle one serije Pejtona u 3/4, ali njega je Ker zaboravio na klupi poslednjih 10 minuta. 

Istina, Lejkersi peglaju ozbiljnu odbranu. AD vanserijsku.

Ja sam gledao kraj treće i četvrtu.
Nisu se ni ostali nešto nudili, Vigins bio loš, Klej sa dosta grešaka, Grin ide prodor do košta, mogao bi i da zakuca, a on vrati loptu na trojku. Čudio sam se kako se održavaju celu četvrtinu sa tako lošom igrom.

Link to comment
3 hours ago, freakns said:

Poole je potpisao 4/128 ugovor koji pocinje sledece godine. ako Myers uspe negde da ga uvalja a da u paketu ne da Stepha, treba spomenik za zivota da mu izgrade

 

to ako myers ostane. njemu sada istice ugovor.

Link to comment

Kakav ocekivan suterski raspad Tejtuma i Seltiksa, umesto da privode seriju kraju veceras vraca im se za one gluposti od preksinoc

Link to comment

kod mene je NBA jutarnji program.  javio sam u ofisu da stizem oko rucka, napravio kaficu, raduckam malo i malo vise gledam kako phila rastavlja celtics. 

 

bice cupavo, ali verujem da dobijaju nuggets. 

 

  • +1 1
Link to comment

Porter kad ovako sutira ostali samo treba da isprate minimalno i ne moze im niko nista. S druge strane Durant se sakrio u rupu i ne izlazi, pisaju po njemu kako stignu.

 

Buker je liga za sebe ali nece izvuci seriju sam, nema sanse. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...