Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

To je mit. Pa mora on da pogadja kada ne ume niko drugi. Kada ode na klupu raspadnu se i nisu utakmicu izgubili zbog loseg napada nego zato sto ih je ludi brat Vase Micica isprasio sa klupe,on ,Warren i Ross su prevaga u ovoj seriji . Denver nema takve igrace na klupi  koji imaju neke poene u svojim rukama.

Edited by Micko8
Link to comment
7 minutes ago, Micko8 said:

To je mit. Pa mora on da pogadja kada ne ume niko drugi. Kada ode na klupu raspadnu se i nisu utakmicu izgubili zbog loseg napada nego zato sto ih je ludi brat Vase Micica isprasio sa klupe,on ,Warren i Ross su prevaga u ovoj seriji . Denver nema takve igrace na klupi  koji imaju neke poene u svojim rukama.

:D

Link to comment

Ajde sad, pre samo dve utakmice je klupa Finiksa dala ukupno 4 poena, a vamo su trpali i Brown i Green. Bitne su to stavke, ali ne bih rekao da to odnosi prevagu, prevagu odnosi to sto je Buker trenutno MVP plejofa i sto MPJ duva lepak i nije se pojavio u seriji.

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Where is Jessica Hyde said:

A kako je tacno procitan i sta je drugacije mogao da uradi? 

 

meloun se uvek sporije prilagodjava od protivnickog trenera. sa boljim trenerom bi dobili 4 1, ovako boga pitaj

Link to comment

gledao reprizu. porter, sad me je iznervirao.

kakav promasaj je dati njemu max ugovor. 

on nista zivo ne radi u napadu. samo cupka po liniji za 3 i vecito trazi loptu a ne trudi se.

u odbrani ga nema. skoro beskoristan.

njegov ugovor ce ih na kraju sjebati. 

Link to comment

Ne znam po kojem kriterijumu je Denver favorit u ovoj seriji, pogotovo kada se zna ko igra u ekipi Finiksa. Pre bi se moglo reci da je Finiks podbacio u prve dve utakmice i da se stvari sada vracaju na svoje mesto. 

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

gledao reprizu. porter, sad me je iznervirao.

kakav promasaj je dati njemu max ugovor. 

on nista zivo ne radi u napadu. samo cupka po liniji za 3 i vecito trazi loptu a ne trudi se.

u odbrani ga nema. skoro beskoristan.

njegov ugovor ce ih na kraju sjebati. 


Šta reći onda za Phoenix i max ugovor za Aytona 

Link to comment

Kari dao, Kari uzeo. Držao ih sam celu utakmicu i onda šutne hero ball trojku sa 9 metara 20 sekundi pre kraja utakmice i 10 sekundi pre kraja napada.
I užasan poslednji napad Voriorsa.

A dobro su se i održali koliko su bili bezidejni u napadu celu četvrtu četvrtinu.

Luni Volker razbio, svih 15 poena u poslednjoj četvrtini.

Edited by salerokada
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...