Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ne znam za Denver ali Boston je zasluzio da izduva zbog Tejtumovih pomracenja mozga, mada su Siksersi bas prosecna ekipa

Link to comment

Boston slično kao Milvoki - imali 15+ sekundi za poslednji napad, a nisu šutnuli na koš na vreme, i to ne zbog dobre odbrane protivnika, nego zbog tupavosti čoveka sa loptom.

  • +1 4
Link to comment
39 minutes ago, Zli Gli said:

Ne znam za Denver ali Boston je zasluzio da izduva zbog Tejtumovih pomracenja mozga, mada su Siksersi bas prosecna ekipa

 

Jel ima makar jedna ekipa u NBA da zasluzuje titulu, da nije prosecna, krs i sta se vec sve ne pise?

 

Nije pitanje direktno za tebe, vec mi komentar posluzio kao slagvort.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Ima, ona koja osvoji. Posle toga ce retroaktivno svi zakljuciti da su mamojebi. Budi kritican uvek i bices u pravu 29/30 puta, sto je objektivno izvanredan procenat.

  • +1 8
Link to comment

bas mnogo ide to na kurac

a drugo oscilovanje, od gospodara svemira do potpunih amatera i to obicno na osnovu rezultata jedne utakmice

  • +1 1
Link to comment

sad odgledah kraj regularnog i produžetak Fila-Boston.

što reče @Profesionalac ovde ih je Brada stvarno na krkače izneo. sjajna partija.

s druge strane Embid mu je dao nekoliko odličnih povratnih pasova, napravio mu "livadu" da šutira maltene bez čoveka. što nije mala stvar. sem toga, on se čovek prosipa po parketu svako malo (jutros sam video i neki klip koji sad ne mogu da nađem gde su mu izmislili statističku kategoriju "najviše padanja na pod jednog MVPa u plejofu". stvarno tragikomedija šta čovek radi u tom smislu.) i dobio je neke upitne faulove na skokovima u tom periodu, to je ajd na ime i MVP titulu da mu sviraju (al onda se pitaš što onaj drugi dvostruki MVP nema takav kriterijum).

Boston sve nekako na mišiće. imaju prednost domaćeg terena ali deluje mi da će Fila ipak dobiti, verovatno je to pod utiskom ove utakmice jer ono kad ih je Boston roknuo 35 razlike nisam gledao.

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Jel ima makar jedna ekipa u NBA da zasluzuje titulu, da nije prosecna, krs i sta se vec sve ne pise?

 

Nije pitanje direktno za tebe, vec mi komentar posluzio kao slagvort.

 

Nema ove sezone, svi su krs. Partizan bi po Fiba pravilima igrao egal sa svima a Barsa bi ih pokidala sve. 

Link to comment

Vrlo nepopularno. Čovek je tantuz na kvadrat. Sa nekim ozbiljnijim trenerom nebo je granica za ovakav Jokićev Denver

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment

10 puta veći problem od Melouna je precenjeni MPJ koji je užasno limitiran, o odbrani da ne pričamo. Jednostavno, totalno prosečan igrač, sa nadprosečnim skok šutem koji čak ni to nje u stanju da radi dobro u kontinuitetu tj - pogađa. Isto tako, Marej ide od sjaja do očaja i mnogo guši igru, protok lopte i mogućnost da se možda neko drugi razigra. Oni su na papiru zajebana trojka, u praksi, MPJ nema plan B kad ne ide trojka, pretvara se u drvo, Marej jednostavno nije trpač kakav treba kao podrška Jokari, pri tom Jokara deliver-uje u 99% utakmica, ova dvojica failuju svaku drugu.

 

100i put - max ugovor za MPJ-a je jedna od najvećih prevara u istoriji NBA lige. 

 

Ne pomažu im nažalost trenutno ni ove bolesne brojke Bukera koji šutira tipa 70+% na ogroman broj šuteva u poslednje dve utakmice, to je jednostavno... Van pameti. Njemu je bekap Durantula a Jokari jebeni MPJ i Marej. 

  • +1 4
Link to comment

Pa jedino vlasnik zasluzuje suspenziju neku kaznu ili suspenziju . Nema on sta da zove i priziva da li  Jokic  treba da bude kaznjen ili ne. 

Edited by Micko8
Link to comment

ljudi pomažu liku da ustane, pomažu onoj ribi na koju je Okogie naleteo. Murray gospodin i svi ostali iz Nuggetsa se okrenuli i odlaze. jedino Jokara prileće kao polusvet i čupa loptu ovom iz ruku.

Da je iz Gakova, Riđice, Stanišića pa čak i Stapara, pa i da razumeš, ali ovako ponašanje je skor atipično za Dunjare sa Selenče. Nisu tu čista posla. Verovatno sns tamna sila jača u njemu, preuzela mu je um totalno.

 

the eye in the sky dont lie:

 

giphy.gif

 

 

  • Haha 10
  • -1 1
Link to comment

Denver najbolje igra kada lopta u napadu kruzi. Nije najsrecnija varijanta kada Jokic mora da uzima preko 20-25 suteva i gura do 40-50 poena.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...