Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Dzaba molitve. Jokic je lipsao, sad i on uzima neke iracionalne suteve. Mislim da je Phoenix prelomio ovu tekmu sa ovom mini serijom na kraju trece.

  • +1 1
Link to comment

Možemo mi da volimo Jokića koliko hoćemo. Bez dobrog Jamala nema uspeha za Denver, a dobrog Jamala nema od prve utakmice. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, 1n54jd3r said:

Dzaba molitve. Jokic je lipsao, sad i on uzima neke iracionalne suteve. Mislim da je Phoenix prelomio ovu tekmu sa ovom mini serijom na kraju trece.

Meni je ona trojka s obzirom na momentum bila racionalan šut. Ono kasnije svakako ne, ali to bih pripisao saigračima koji očekuju da ih sam nosi.

 

Jebiga, za ekipu koja ima ovakvog Bukera i KD kao drugu violinu :laugh:, to nije dovoljno.

 

Koliko god Marej koševa da ubaci, skandalozan je njegov izbor šuteva.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Monty je iskopao Jocka i jebenog Terenca Rossa. Od klupe koja je davala 2 poena po utakmici sada ima funkcionalnu klupu. Malone za to vreme jednu stvari nije promenio, nikome nije dao šansu. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, maheem said:

Klupa Denvera 9 poena od 100

 

Ne može se to lomiti preko kolena, mora da se promisli par dana. 

Link to comment

Ali kakav pokusaj Poretera u kljucnom trenutku utakmice , njegova cuvena kontra 1 na 5 i sut za tri poena. Neverovatan glupan. Ima da ih Sunsi oderu stoka razlike u sledecoj utakmici.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...