Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Morala je pomoć da dođe sa druge strane u zadnjoj odbrani Bostona. A nije mi jasno ovo neuzimanje TO i na kraju regularnog i sad.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Moća said:

Pomaze sa Hardena :isuse:

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

I zašto je Tejtum umesto Horforda bio na Embidu!?!

Link to comment
Just now, Djolle said:

Morala je pomoć da dođe sa druge strane u zadnjoj odbrani Bostona. A nije mi jasno ovo neuzimanje TO i na kraju regularnog i sad.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Jel poslednjoj Tejtumovoj trojci prethodio faul u napadu?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Djolle said:

Morala je pomoć da dođe sa druge strane u zadnjoj odbrani Bostona. A nije mi jasno ovo neuzimanje TO i na kraju regularnog i sad.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

da, bas niz cudnih odluka

ali kako im upadaju ove trojke na kraju, a svaka bitna da bitnija biti ne moze :hail:

Link to comment
1 minute ago, salerokada said:

I zašto je Tejtum umesto Horforda bio na Embidu!?!

Krenuli su sa Smartom na Embidu, pa je Tejtum preuzeo posle ulaznog bloka 

Link to comment
1 minute ago, salerokada said:

Jel poslednjoj Tejtumovoj trojci prethodio faul u napadu?


Mogao je da bude dosudjen, bilo je elemenata, sad Maxey je odleteo ko da ima 49 kila...

Link to comment

Morao je Al da pomaže i da ostavi samog Takera u korneru, bolje to nego Harden, plus je dosta teži pas na suportnu stranu...

Link to comment

ovaj lendejl je tip igraca kog ne bih voleo u timu za koji navijam, alli jako nervira kad igra za protivnika :D 

 

utakmica slicna prosloj, jedino sto vise pratim broj faulova nego sam rezultat i igru :mellow:

Link to comment
8 minutes ago, pbg12345 said:

ovaj lendejl je tip igraca kog ne bih voleo u timu za koji navijam, alli jako nervira kad igra za protivnika :D 

 

utakmica slicna prosloj, jedino sto vise pratim broj faulova nego sam rezultat i igru :mellow:

Ozbiljna glupost drugi faul Gordona, s pravom je bio ljut.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...