Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

voriorsi deluju odmorniji nego u prvoj, nametnuli ritam i lagano melju

+18 pocetkom trece, ne deluje da lejkersi ovo mogu okrenuti, pogotovo sto se dejvis nije pojavio

bice ovo duga serija

  • +1 2
Link to comment

U NBA kao po dogovoru, ako ekipa koja gostuje prva dva meca dobije prvu na strani mora obavezno drugu da izgubi, po mogucstvu sto ubedljivije. Mislim da je do sad u celom plejofu samo Majami imao realnu sansu da povede 0-2 protiv Niksa, ostalo sve dvocifrene pobede domacih. Ne samo ove sezone nego inace, ko stisne da povede 0-2 da mu umre majka, otprilike:D

Link to comment

Gostujući tim je obično zadovoljan jednom otetom, to im je sa dve pobede kod kuće manje više dovoljno, pa ne stiskaju mnogo i drugu (ako nisu baš duplo bolji). 

 

GSW su trenutno baš kocka, mogu dva burazera da prorade i izbuše svakog 40 razlike isto koliko mogu da odigraju kurčinu od utakmice. Bilo bi fino da uzmu jednu u LA-u za početak. 

Link to comment
17 minutes ago, Mos said:

Gostujući tim je obično zadovoljan jednom otetom, to im je sa dve pobede kod kuće manje više dovoljno, pa ne stiskaju mnogo i drugu (ako nisu baš duplo bolji). 

 

GSW su trenutno baš kocka, mogu dva burazera da prorade i izbuše svakog 40 razlike isto koliko mogu da odigraju kurčinu od utakmice. Bilo bi fino da uzmu jednu u LA-u za početak. 

mislio sam da su donekle izgubili to, ali su i dalje ekipa koja moze najbrze potpuno da okrene mec

nocas su opet u par minuta nadoknadili solidan minus, poveli, krenuli da ubacuju one njihove suteve, ali najvaznije prosto vidis da to od tog trenutka ide  na njihovu stranu

definitivno nisu sto su bili, ali nisu ni mnogo daleko od toga

nece biti nikakvo iznenadjenje ako izadju sa zapada, pa i osvoje

kao sto nece biti ni ako ispadnu od lejkersa :D

 

ne vidim da se ova serija moze zavrsiti bez 6, a najverovatnije i svih 7 utakmica

 

 

rajakovic je jedan od kandidata za preuzimanje toronta :hail:

svaka mu cast, neopisivo mi bilo drago da ih preuzme, ali i ako ne, verujem da je pitanje dana kada ce postati glavni trener

red je i da najbolja liga dobije trenera iz cacka :fantom:

 

inace, pre neki dan se pohvalio na tviteru da je dobio usa pasos, ne znam dal mu to moze biti od pomoci

 

 

Edited by pbg12345
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...