Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

8 minutes ago, Mos said:

Sad kad zavrsi u Lejkersima na keca :lolol:

Onda ce tek moci da se hvali kako mu LBJ nikad nije ubacio 40 u direktnom duelu.

 

 

  • Haha 1
Link to comment

koje sranje, realno. sad Grizliji pokušavaju da naprave sliku da je on krivac za ispadanje? jer je prizvao Lebrona koji inače ne bi odigrao kako je odigrao. bzvz.

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Svarog said:

koje sranje, realno. sad Grizliji pokušavaju da naprave sliku da je on krivac za ispadanje? jer je prizvao Lebrona koji inače ne bi odigrao kako je odigrao. bzvz.

Pitanje je da li je zbog toga. Ili jer je odbijao da daje izjave za medije nakon poraza, na sta se tamo ne gleda bas blagonaklono. Mozda delom hoce da promene kulturu koja od Moranta pravi razbojnika. Ili su prosto pomislili da ovako vise ne ide i hoce da promene stvari.

 

E sad, onaj tim prosle godine je bio odlican delom zbog njega i SloMoa. Sad kad su to razbucali, moraju da nadju nove kockice i sklope drugaciju sliku. Koiko ce uspeti, videcemo.

Link to comment

Ne mislim da je Denver pobedio jer se CP3 povredio. Prosto imaju vise energije u rezervoaru i vise kvaliteta sa klupe.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

Ne mislim da je Denver pobedio jer se CP3 povredio. Prosto imaju vise energije u rezervoaru i vise kvaliteta sa klupe.

Ne bi bilo ovako lagano u 4/4, ali necemo nikad saznati. Vec su krenuli da pristizu kad se povredio, a morao bi svakako napolje na pauzu da nije izasao zbog povrede. Pa mozemo da razglabamo kako bi se vratio na 7-8 minuta do kraja i +3 za Denver. 

 

U svakom slucaju, Sunsi su bili veoma glasni pre 2 godine kako Murray ne bi napravio nikakvu razliku, tako da sada nemaju prava da se bune.

Link to comment

Komentarisah u toku utakmice, evo zasto 3/4 na 5 kosarka nece proci ovde:

 

Protiv nekog drugog tima mozda, ali Denver ima coveka koji ce do maksimuma eksploatisati svaku slabost protivnika.

 

Ovde je Tepic bio matematicar, ako je tako onda je Jokic superkompjuter.

Link to comment

Jokic ako bude hteo da vodi neki tim posle aktivne karijere, a ne da timari konje, biće u top pet trenera ikada..  mmw...

Link to comment
34 minutes ago, Fins fleet said:

Ne bi bilo ovako lagano u 4/4, ali necemo nikad saznati. Vec su krenuli da pristizu kad se povredio, a morao bi svakako napolje na pauzu da nije izasao zbog povrede.

 

Koga boli uvo. Ni oni ne razmišljaju o tome šta bi bilo da se Jamal nije povredio pre dve godine. 

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, radisa said:

Jokic ako bude hteo da vodi neki tim posle aktivne karijere, a ne da timari konje, biće u top pet trenera ikada..  mmw...

Neka vodi repku, imace vremena i da timari konje. 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Micko8 said:

Sa ovom igrom od sinoc i propalim Marej-om Denver nema sta da trazi u Finiksu. Dve lake pobede za Sanse i onda je sav pritisak opet na Denveru.


Slusaj, svi zakoni verovatnoće su na tvojoj strani - jednom bi valjda i morao nesto pogoditi.

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Mos said:

 

Koga boli uvo. Ni oni ne razmišljaju o tome šta bi bilo da se Jamal nije povredio pre dve godine. 

Bukvalno to isto sam napisao u nastavku posta ciji quote si isekao. :D

Link to comment

Pol se povredio čini mi se na +8. Uhvatio je ritam, bila bi drugačija utakmica, al što kažete koga briga. 

 

Ja ne znam, ali čisto košarkaški i sve ostalo na stranu, zašto bi iko zadržavao Bruksa? Do zla boga precenjen defanzivac, a užasan, jeziv napadač, koji pritom i to ne kapira, nego ima top 3 usage u ekipi. Meni je on najveća 'ko ga gura' misterija u ligi. 

Link to comment

pa jedan od glavnih razloga sto su lejekrsi dobili seriju je taj sto su odbranu koncipirali tako da njega ostavljaju samog na sutu, a on ko mazga nije odustajao i pored jezivih procenata

slicno kao i atlanta, doduse na drugaciji nacin jos jedna ekipa koja se pojavila pre 2-3 godine sa dosta talenta u rosteru, rano pokazala kvalitet i onda umesto nadogradnje i napretka u najboljem slucaju tapkaju u mestu

doduse uz sve ono temetriusovo lozenje na jebeni kriminal i idiotizam sa pistoljem, lajanje cele ekipe, posebno bruksa nista drugo i nije bilo za ocekivati nego da se raspadnu na prvoj iole ozbiljnioj prepreci

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...