Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

eto zasto nema nista od kosarke iz makedonije

 

tek sad im stigao signal sa denverove utakmice 

 

 

 

 

 

 

 

Spoiler

:Jova:

 

  • Haha 6
Link to comment

jbt, gsw lejkersi vec veceras, pa posle dana pauze druga (03.05, 05.05, 07.05,09.05 eventualno 10.05, 12.05, 14.05)

znao sam da je gust raspored, pogotovo kad su vec otisli u 7 protiv kingsa, ali sam prevideo da je bas ovako

Link to comment
2 hours ago, Zli Gli said:

Ne rade to samo sa Nagetsima nego mnoge tako kuliraju a uzdizu svoje favorite i tako decenijama unazad, i za timove i za igrace. 

 

Npr. ekipa dobije i oni pisu zvezda tima, igrac X, vukao ih herojski do pobede, ovo ono, i onda udjes u statistiku i vidis da je imao 23 poena i ocajan sut, dok je neki igrac Y dao isto ili vise uz mnogo manje suteva ali jbg, on se ne pominje u naslovu nego tek dole u ko zna kojoj recenici. Najvise su radili to sa pokojnim Brajantom, Lebronom i ostalim megazvezdama kad su imali sut tipa 11/39 i slicno. 

 

Ali evo ubacili su sad dole medju male naslove Jokic powers Nuggets to 2-0, shruggs off MVP talk


To su radili sa Janisom do te mere da verovatno neki koji prate samo ESPN ni dan danas ne znaju za koji tim Janis igra. 

Link to comment

Boli ga uvo za MVP, prsten se juri :)

Boston je poprilicno u kanalu, Embid upitan kako ce da izgleda nakon povrede, GSW i LAL umorni a tek ce da se krljaju. Meni Denver deluje kao blagi favorit za osvajanje.

Link to comment

Aj da ne slavimo prerano.

2-0 je.

Ali su obe odigrane u Denveru.

Valjalo bi uzeti brejk u Finiksu pa onda da se ložimo 😀 

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Boli ga uvo za MVP, prsten se juri :)

Boston je poprilicno u kanalu, Embid upitan kako ce da izgleda nakon povrede, GSW i LAL umorni a tek ce da se krljaju. Meni Denver deluje kao blagi favorit za osvajanje.


i dalje mislim da GSW/LAL dobija pobednika ove serije. Pritisak sudija i medija će biti nikad ludji. S jedne strane potencijalni 5. prsten Kariju i drugarima, s druge strane Lebron za goat titulu. Pa to će biti maestralno ludilo da prodju. 
 

 

Edited by Mos
  • +1 2
Link to comment
18 hours ago, Micko8 said:

Veceras ce  odigrati losu utakmicu , tako to ide kod njega kroz karijeru. Jedna odlicna pa dve slabe , pa tako u krug.  Mozete slobodno da stavite kucu i okucnicu na Finiks veceras. Ovo je inace kljucna utakmica u seriji, ako Finiks dobije,  onda im sledi tri dana odmora, taman da odmore veterane Duranta i Paula, njima ce najvise pomoci ova duga pauza do utakmica u Finiksu.  I onda rutina kod 

Na nivou Vučića kada se kladi na ishode američkih izbora

Link to comment

Sa ovom igrom od sinoc i propalim Marej-om Denver nema sta da trazi u Finiksu. Dve lake pobede za Sanse i onda je sav pritisak opet na Denveru.

Link to comment

Denver već godinama raspoređuje Jokićeve minute tako da ga smesti na klupu krajem 1 i 3 četvrtine i drži ga dok god druga postava održava razliku.  Tako zajedno sa pauzama i eventualnim tajmautom dobija dva puta po desetak minuta predaha u sred utakmice i onda se ne dešava da ne može da diše na kraju četvrte četvrtine kao što se dešavalo Durantu u ove dve utakmice. Sa te strane mnogo pametnije raspoređuju minute igračima.

 

Ukoliko Kris Pol ne bude mogao igrati treću utakmicu još će više tereta pastina čitavu petorku a  naročito na Bukera. Sansi su baš u nezgodnom položaju.

 

Jučerašnja utakmica je mogla otići u oba pravca sve do par minuta pred kraj. Daleko je ovo od gotovog ali mi se čini da je Denver sve iznenadio dobrom odbranom i timskom igrom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...