Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

da, nije na odmet opet ponoviti da gordon radi djavolski posao na obe strane

po meni on je nadigrao duranta u ove dve

  • +1 2
Link to comment

Ne volim tu statistiku plusa i minusa, ali jedini igrač Denvera koji je u minusu je MPJ, i to -12

 

Završetak nije ni igrao, što zapravo najviše i govori o njegovoj igri

 

Red je da stavi prst na čelo. Što je mnogo, mnogo je.

 

Sreća pa je KCP u rosteru

Edited by Have_Fun
Link to comment
7 minutes ago, Have_Fun said:

Ne volim tu statistiku plusa i minusa, ali jedini igrač Denvera koji je u minusu je MPJ, i to -12

 

Završetak nije ni igrao, što zapravo najviše i govori o njegovoj igri

 

Red je da stavi prst na čelo. Što je mnogo, mnogo je.

 

Sreća pa je KCP u rosteru

murray +12 , a jokic +2 :laugh:

 

eto argumenta za zlog glog :fantom:

Edited by pbg12345
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

murray +12 , a jokic +2 :laugh:

 

eto argumenta za zlog glog :fantom:

 

Zato i kažem da mrzim tu statistiku :D

 

Ali kod MPJa se to baš videlo

Što je rezultiralo tome da lik s klupe gleda prelomne momente meča

 

Čovek bi pomislio da će se nekad dozvati pameti

Link to comment

Nisam gledao prvi meč, ali po statistici vidim da su igrači File izgubili samo 6 lopti.

Kako?

Mislim, jesu ekipa koja malo gubi lopte, ali, plejof, igraju u Bostonu, protiv Celticsa itd.

Svaka čast

Edited by Have_Fun
Link to comment
6 minutes ago, Have_Fun said:

Nisam gledao prvi meč, ali po statistici vidim da su igrači File izgubili samo 6 lopti.

Kako?

Mislim, jesu ekipa koja malo gubi lopte, ali, plejof, igraju u Bostonu, protiv Celticsa itd.

Svaka čast

 

pisano je pre par strana. boston je u prvom poluvremenu imao 2 faula, totalno bez agresije u odbrani. 

  • +1 2
Link to comment

Zaspao sam posle par minuta druge cetvrtine, toliko su ocajni bili i jedni i drugi, svi bukvalno. Ako se Pol vrati bice 2:2 i onda klanje, mada je bas los Finiks generalno. 

 

GSW sampioni:cry:

  • Tužno 1
Link to comment

haha, koliko je samo smesan ovaj espn. Na naslovnoj stranici, 3 sata nakon utakmice, samo vest o povredi CP3.

 

Nedavno je i Jamal pominjao to nipodastavanje, a ja se iskreno nadam da im to daje extra motivaciju.
 

image.thumb.png.d89410463454c78db35ba2d7f5eaaed9.png

Link to comment

Ne rade to samo sa Nagetsima nego mnoge tako kuliraju a uzdizu svoje favorite i tako decenijama unazad, i za timove i za igrace. 

 

Npr. ekipa dobije i oni pisu zvezda tima, igrac X, vukao ih herojski do pobede, ovo ono, i onda udjes u statistiku i vidis da je imao 23 poena i ocajan sut, dok je neki igrac Y dao isto ili vise uz mnogo manje suteva ali jbg, on se ne pominje u naslovu nego tek dole u ko zna kojoj recenici. Najvise su radili to sa pokojnim Brajantom, Lebronom i ostalim megazvezdama kad su imali sut tipa 11/39 i slicno. 

 

Ali evo ubacili su sad dole medju male naslove Jokic powers Nuggets to 2-0, shruggs off MVP talk

Edited by Zli Gli
  • +1 3
Link to comment

jbg, nit su atraktivna fransiza, nit imaju igraca koji je medijska zvezda pa da sam po sebi generise preglede

 

mada mislim da je to i bolje po njih kao ekipu, ostaju fokusirani na kosarku

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...