Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

bravo

jako, jako bitna tekma

sad pritisak na sansima, a denveru lepa prilika da izvuce jednu i onda zavrsava kuci seriju

jokic doktorski, lider kad je najpotrebnije, najmanje bitno, ali sam ubedjen bio da je prebacio 40

kcp :hail:

jos jednom pokazali da imaju ozbiljnu dubinu i da mogu dobiti kad su 2 od 3 glavna strelca potpuno van utakmice

 

i meni najvaznije, opet su odigrali odlicnu odbranu kad je bilo najpotrebnije

Link to comment

nista nismo uboli celu tekmu, ali nista... i dobili!

 

sledecu treba Nuggetsi da grizu jos jace. dobiju li jednu u Phoenixu, imaju seriju. a prva od dve je prava sansa za to

Link to comment

KCP prelomio, 3-3 trojke od -3 do +6. 

 

MPJ-a Malounara benčovao malo posle početka treće i ništa do kraja. 

 

Ni u snu Denver ne sme da izgubi ovu seriju, ovo što igra Phoenix je basket ispred zgrade, nula od organizovanog napada i neke timske košarke, odvratno za gledanje iako su i Buker i Durantula vanvremenski talenti. Denver mnogo ozbiljnija i "slojevitija" ekipa. 

 

Nikola Jokić - bog košarke. 


Vreme je za spavanje. 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment

Mislim, znali smo i pre, ali posle ovoga je baš klovn svako iz medija ko bude pričao nešto o Debelom. Jamal u životu neće više imati ovako lošu utakmicu. 
 

KD najviše minuta odigranih u plejofu do sad. 

Link to comment

valja reci i da je cp3ova povreda dosla u idealnom trenutku (kolko god to odvratno zvucalo, nadam se da ce biti spreman za nastavak serije)

taman je vezao 3 pogotka sa poludistance pocetkom trece, posle bez njega napad se raspao i sveo samo i bukvalno na solo pokusaje bukera i durenta

Link to comment

valja reci i da je cp3ova povreda dosla u idealnom trenutku (kolko god to odvratno zvucalo, nadam se da ce biti spreman za nastavak serije)

taman je vezao 3 pogotka sa poludistance pocetkom trece, posle bez njega napad se raspao i sveo samo i bukvalno na solo pokusaje bukera i durenta

Link to comment
8 minutes ago, pbg12345 said:

valja reci i da je cp3ova povreda dosla u idealnom trenutku (kolko god to odvratno zvucalo, nadam se da ce biti spreman za nastavak serije)

taman je vezao 3 pogotka sa poludistance pocetkom trece, posle bez njega napad se raspao i sveo samo i bukvalno na solo pokusaje bukera i durenta

Tacno. Nadam se da ce se oporaviti, jer bez bilo koga od 4-ke ovo se zavrsava u 4. A gleda mi se dobre kosarke. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...