Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Najači od svih je Mades™ koji već 5 poraza uzastopce govori kako je to dobro jer će iz svakog nešto da nauče. Kao da su u pitanju junci žutokljunci od 16 godina pa im trebaju porazi da uče kroz njih :lolol:

 

 

Link to comment
Just now, Mos said:

Najači od svih je Mades™ koji već 5 poraza uzastopce govori kako je to dobro jer će iz svakog da nešto nauče. Jer su u pitanju junci žutokljunci od 16 godina pa im trebaju porazi da uče kroz njih :lolol: 

Porazi u prvom delu sezone nisu toliko bitni. Ono sto jeste bitno je da do all star vikenda utegnu odbranu i skapiraju sa kojom rotacijom i ulogama ce uci u PO. I najbitnije, da ih povrede zaobidju. Umor i heavy minutes ne bi trebalo da budu problem ove sezone.

Link to comment
11 minutes ago, 1n54jd3r said:

Porazi u prvom delu sezone nisu toliko bitni. Ono sto jeste bitno je da do all star vikenda utegnu odbranu i skapiraju sa kojom rotacijom i ulogama ce uci u PO. I najbitnije, da ih povrede zaobidju. Umor i heavy minutes ne bi trebalo da budu problem ove sezone.

 

To stoji, samo me nervira blog boyz analiziranje izvučeno iz Melounove bulje jer bi za svaku ozbiljniju kritiku dobili po nosu. Zato treba slušati Matt Moore-a, koji je jeste annoying do zla boga ali može da kaže šta hoće o problemima Nuggetsa. Čuj, oni uče kroz poraz od Bostona. Naučili su to da MPJ ne treba da igra protiv njih uopšte. :D

 

 

  • +1 1
Link to comment
On 16.11.2022. at 9:13, Svarog said:

Povampireni Kingsi dali 153 mrtvim Netsima, i to bez produžetaka. Krv ti hebem.

 

Kingsi sad ubacili 130 Spursima.

Koji im je? Ima li nade za playoff?

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

pa spursi su najgora odbrana lige

 

ma to stoji, al nije da im svi redom ubacuju 110+ od kako je počela sezona.

Kingsi odvaljuju u napadu ove sezone. najmanje koševa što su dali je 105, a od 14 utakmica na samo 5 su dali manje od 110.

Edited by Svarog
Link to comment

U dobroj su seriji Kingsi, imaju dobar protok lopte, dosta igrača raspoloženo i izgleda da su uboli hemiju u ekipi, ima dobrih timskih momenata. Huerter im je baš dobro legao, za sada ima najefikasniju sezonu u karijeri. Sad da vidimo kako ide kad kad dođu  malo ozbiljnije ekipe i više gostovanja. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Mos said:

 

To stoji, samo me nervira blog boyz analiziranje izvučeno iz Melounove bulje jer bi za svaku ozbiljniju kritiku dobili po nosu. Zato treba slušati Matt Moore-a, koji je jeste annoying do zla boga ali može da kaže šta hoće o problemima Nuggetsa. Čuj, oni uče kroz poraz od Bostona. Naučili su to da MPJ ne treba da igra protiv njih uopšte. :D

 

 

slusam ih cesto nekoliko godina i nemam taj utisak. npr trenutno bas dosta kritikuju melouna oko situacije sa rezervnim centrom i generalnom konzervativnoscu, tipa sto mu treba 10 tekmi da skonta da mora neko od startera da igra sa rezervama itd itd. mislim mogli bi sigurno i vise da ga nagaze al nije bas da mu strce iz buljsona

Link to comment

Naravno da ne smeju ništa ozbiljno da kažu. Oni i nisu novinari kao onaj momak iz Denver Stiffsa (koga niko ne jebe 2%), čini mi se da je Mares bio agent nekretnina dok se nekako nije ubacio u šemu za tu jednu akreditaciju koju imaju po meču. Svaka kritika ide uz neko ali ili spuštanje lopte. Ceo koncept njihovih emisija je lažni optimizam za konstantno pravljenje novog contenta. Mislim, jedna od omiljenih Maresovih tema je bila odbrana Bartona od nepravednog gneva navijača. Kampaca je branio kao sina rodjenog. :D Zato se uostalom svadjaju on i Moore na Locked On podcastima, bude smešno šta ovaj brani. Kul im je pričica sa barom i dolascima u Srbiju, malo razbije ovaj ESPN čemer od španske serije, ali i dalje je biznis koji ne grize ruku koja ga hrani. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...