Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

zapalio se jang i posle ocajnog otvaranja i -10 na samom pocetku, evo ih na -1 na kraju prve cetvrtine

deluje da bi atlanta mogla ovo uzeti, ako jang nastavi ovako i dobije pomoc od jos nekog

podjednako su losi odbrambeno, ali atlanta pokazuje vise zelje

seltiksi bi makar u teoriji mogli mnogo bolje, ali oni em se slabo trude u odbrani, em opet prilicno forsiraju za 3 u napadu

Link to comment

Ova serija mi po selekciji suta i nivou kontakta najvise lici na regularnu sezonu. Boston ne deluje sampionski uopste. 

Sad kad je Jimmy pogubio od sebe boljega, sve je otvoreno.

Link to comment

da, bas neobavezno igraju

ok, od atlante je i ocekivati, ali seltikse u PO ovakve valjda niko nije ocekivao, sa ozbiljnijim pristupom trebala je biti metla ili eventualno 5

deluje da potcenjuju atlantu, a ako ode u 7mu, koliko god kvalitetniji bili i igrali kuci, ove nalozene ako krene sut svasta moze biti

 

milvoki i boston kao najsigurniji pred prvu rundu, svi ih videli u finalu istoka i pobednika kao favorita u velikom finalu, najkonstantniji tokom sezone, kad ono...

Link to comment

Dobro, Milvokiju se desila freak serija u kojoj su prve tri utakmice odigrali bez Janisa, a cetvrtu izgubili tako sto su 35+ minuta imali potpunu kontrolu i onda im Jimmy i Majami upali u ludilo. Shit happens.

 

Boston ce dogurati dalje, ali mi deluje znacajno losije nego u proslom plejofu ili cak pre all-star pauze.

 

  • +1 1
Link to comment

pa da, ali igrali su protiv majamija

kojem se ionako tankom i prilicno jadnom tokom sezone jos slomili hiro i oladipo

a milvoki je vazio/vazi za mozda i najdublju ekipu u PO

 

Link to comment
7 hours ago, omiljeni said:

aha, a znači Jokarina povreda najbolje čuvana tajna u ligi

iako Jokara istovremeno javlja tu tajnu svima, pa čak i random bivšim saigračima sa kojima je igrao pre skoro 10 godina.

okay

 

Sta ti imas protiv sakatog Jokica:unsure:

Edited by Micko8
Link to comment

U napadu dokonosti prisecam se nekih utakmica Djimija kroz razne plejof serije, gde je samostalno unistavao neke ozbiljne ekipe, pa mi pade na pamet da priupitam PPP-ovce, uz koje igrace biste ga stavili?

Ok, na stranu to sto nema sampionski prsten (jos), pretpostavljam da se slazete da nije MJ, LBJ, Kobi, Bird, Magic..
Ne znam da li bih ga stavio na isti stepenik kao Vejda.

Igra mu je po sadasnjim standardima (neko bi rekao) "dosadna".
Tokom regularnog dela sezone, nije bas da surovo dominira, ali kad pocne plejof, ekipama protiv kojih nastupa zvace guza gace.
U stanju je da ceo mec rilja, rilja, ore, nabija u reket, pripaljuje zaboravljene poludistance, sutne i po 15, 18 sl. bacanja, a za 3 opali bas kad mora.
U odbrani trci na sve strane kao sumanut, ne stedi se ni na jednoj strani terena, pa meceve obicno zavrsava zavijen kao mumija s tonom leda na sebi, al' sutradan je opet kao pit bul.
Rekao bih da je dosta daleko vukao neke ekipe od kojih se nije ocekivalo da doguraju toliko u plejofu, i max respekt za to.

Pa eto pitanja, kakva su vasa misljenja o Djimiju, tj. uz koju grupu igraca biste ga svrstali?

  • +1 1
Link to comment
35 minutes ago, Have_Fun said:

U napadu dokonosti prisecam se nekih utakmica Djimija kroz razne plejof serije, gde je samostalno unistavao neke ozbiljne ekipe, pa mi pade na pamet da priupitam PPP-ovce, uz koje igrace biste ga stavili?

Ok, na stranu to sto nema sampionski prsten (jos), pretpostavljam da se slazete da nije MJ, LBJ, Kobi, Bird, Magic..
Ne znam da li bih ga stavio na isti stepenik kao Vejda.

Igra mu je po sadasnjim standardima (neko bi rekao) "dosadna".
Tokom regularnog dela sezone, nije bas da surovo dominira, ali kad pocne plejof, ekipama protiv kojih nastupa zvace guza gace.
U stanju je da ceo mec rilja, rilja, ore, nabija u reket, pripaljuje zaboravljene poludistance, sutne i po 15, 18 sl. bacanja, a za 3 opali bas kad mora.
U odbrani trci na sve strane kao sumanut, ne stedi se ni na jednoj strani terena, pa meceve obicno zavrsava zavijen kao mumija s tonom leda na sebi, al' sutradan je opet kao pit bul.
Rekao bih da je dosta daleko vukao neke ekipe od kojih se nije ocekivalo da doguraju toliko u plejofu, i max respekt za to.

Pa eto pitanja, kakva su vasa misljenja o Djimiju, tj. uz koju grupu igraca biste ga svrstali?

Nisu isti stilovi, ali Penny Hardaway, Jason Richardson mozda? A po naravi mozda John Starks?

Link to comment

Mene vajb oko Djimija podseća dosta na Vejda.. možda i zbog istog tima a i što je Vejd bio kao besan pas.

 

A ovako kad bih ga grupisao, padaju mi na pamet i Rej Alen, Miler, Bilaps.. možda Pejton, Dreksler.. Pirs? Ili je to ipak malo viši stepenik

 

Interesantno bi bilo da smo mogli da ga gledamo u nekoj ekipi s jačim rosterom.

U nekoj ekipi kao npr Boston.. da je tamo umesto Tejtuma recimo.

Pretpostavljam da bi mu naišla koja titula.

  • +1 1
Link to comment

Jel imao nekad neku ozbiljnu ekipu oko sebe? Ne secam se ovako iz glave. Ako gledamo samo njega kao pojedinca, od Lilarda i mnogih nabrojanih je bolji svakako, igra i odbranu i napad odlicno, ima kvacilo, sve je tu. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...