Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Uvek je bilo preterane kritike i ocekivanja, ali to je danas otislo na mnogo visi nivo. Mislim da je glavni razlog eksplozija medija i ljudi koji od toga zive, koji onda moraju da skrenu paznju na sebe, ali nemaju cime nego time sto ce da daju ekstremne izjave. Sta ce kaze neko poput Skipa ili Nick Wrighta, njih sport ni ne zanima. Samo udri po nekom da skrenes paznju na sebe. I mic po mic pomeraju standarde sta je prihvatljivo, a sta nije. A ima ih toliko, da i po sebi znam, a i od mnogih cujem, da maltene vise citaju ili slusaju podcase o NBA ili sportu uopste, nego sto gledaju utakmice. Na internetu jos i moze da se nadje ponesto, ovi tradicionalni mediji tipa televizija su totalno smece. Pet likova koji urlaju jedni na druge ko je faca, a ko je retard.

  • +1 3
Link to comment

skipara, steven a smith i ta ekipica najviše tangiraju ljude koji nemaju blage veze o sportu. oni su tu da naprave zabavu, sport i sve oko njega treba da bude zabavan. razgovor o sportu treba da bude zabavan. ali postoji i dosta smarača koji nemaju pojma, a voleli bi da nešto znaju ili da barem drugi pomisle da ovi nešto znaju. pa onda pokušavaju to što pokušavaju.

ne bih sad o konkretnim imenima i da upirem prstom, a nije moje da pričam o tome, ali freak je tipičan primerak.

Link to comment
4 hours ago, Profesionalac said:

 

Đimi... pa teško mi je da nađem pravu reč za ovo šta je uradio Džru-u u završnici :ohmy:

sad sam gledao reprizu - kada porastem biću Đimi!:ziga:

Link to comment

Ne znam ko je taj Erik (ili kako se vec zove lik sto je pitao Janisa), ali kako bi se tek hvatao za glavu da su ga ispitivali Rada i Rajko na presici..

Link to comment

samo da prijavim da sam poslusao ispodobruca podcast i da se slazu sa nekma nama  koji kazu da je denveru, a pogotovo jokicu finiks povoljan matchup :fantom:

  • +1 1
Link to comment

sad sam slusao Miljenovica u nekoj emisiji na Areni sto je bio posle druge tekme Nuggetsa i Wolvesa, kaze da je dobio inside info iz Nuggetsa da je Debelom zglob bas sjeban i da ga bandazira do utrnuca da bi mogao da igra... ako je to istina, ne cudi sto ne moze nijedan floater da ubode.

 

 

  • Tužno 2
Link to comment

Vas MVP takozvani kamenjarko, nisam video drvenije ruke kao kod onog mucenika sto igra za Milwoki:) Cak  je i Dejan Tomasevic imao elegantniji sut od njega.

Edited by Micko8
Link to comment
20 minutes ago, Micko8 said:

Vas MVP takozvani kamenjarko, nisam video drvenije ruke kao kod onog mucenika sto igra za Milwoki:) Cak  je i Dejan Tomasevic imao elegantniji sut od njega.

Tomaševiću je glava bila problem, ne ruke... Na prijteljskim utakmicama je umeo da gadja 100%, bez problema...

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Vas MVP takozvani kamenjarko, nisam video drvenije ruke kao kod onog mucenika sto igra za Milwoki:) Cak  je i Dejan Tomasevic imao elegantniji sut od njega.

 

kamen mu je i pjenis od 30+ santima

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
46 minutes ago, radisa said:

Tomaševiću je glava bila problem, ne ruke... Na prijteljskim utakmicama je umeo da gadja 100%, bez problema...

na treninzima 100/100 bacanja

Link to comment
4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

kamen mu je i pjenis od 30+ santima

jel ovaj prica za jokica?

pa jokic je moodo najvece.

on je zajeban lik

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...