Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

U pravu je. Novinari i navijaci previse lako idu od vrhunski do sranje. Bucksi su podbacili, ali i to je zivot. Ja evo na poslu brljam neku glupost vec tri dana i ne ide mi da zavrsim. Ali kad upalim TV ocekujem da NBA igraci svaki dan igraju 100% od onoga sto mogu, a ako to ne urade "ocaj, uzas, propast, kanal...". Nije realno.

  • +1 7
Link to comment

Zato ja odavno ne gledam utakmice sa svojim ćaletom, u toku iste utakmice par puta se ide od "kakav majstor ove igre" do "nikad ništa nije ni znao" :D

  • +1 5
  • Haha 3
Link to comment

to stvarno ide na kurac

ja sam se i na forumu ranije cesto preganjao na tu temu, postoje samo dve kategorije sportista legenda i drvo, ali nija izmedju tanka da tanja ne moze biti

posebno je to kod kosarke izrazeno

 

mada :D janis u ovoj situaciji jede govna

ok, bio je povredjen, ali opet su se posteno obrukali i podbacili

bas su uplaseni bili

imao je on situaciju negde pred kraj cetvrte, jos im nije bilo toliko gorelo pod nogama, na metar od kosa, maltene sam, napad se blizi kraju, on vraca loptu nekom na trojku

  • +1 1
Link to comment

Jeste lepo čuti ovo Janisovo ovako na prvu loptu, ali ipak, da se na sport ne gleda tako fatalistički, mnogo bi manje imali na bankovnim računima ti vrhunski sportisti. Surovo jeste, ali jedno povlači drugo.

 

To ne znači da moraju trpeti sve, ali deluje mi da neki od njih često zaborave na ovo što sam napisao iznad. Ovo pitanje svakako nije big deal kako je on napravio da izgleda.

Edited by Milošica
Link to comment
35 minutes ago, Milošica said:

Jeste lepo čuti ovo Janisovo ovako na prvu loptu, ali ipak, da se na sport ne gleda tako fatalistički, mnogo bi manje imali na bankovnim računima ti vrhunski sportisti. Surovo jeste, ali jedno povlači drugo.

 

To ne znači da moraju trpeti sve, ali deluje mi da neki od njih često zaborave na ovo što sam napisao iznad. Ovo pitanje svakako nije big deal kako je on napravio da izgleda.

inside guys su to lepo opisali. "its disappointing. its not a failure"

i mislim da je to perfektan opis. jbg, nemos reci da je Chuckova karijera failure, a ispada tako. 

  • +1 1
Link to comment
58 minutes ago, pbg12345 said:

mada :D janis u ovoj situaciji jede govna

 

Naravno da jede govna, sve ga razumem i puno je dobrih igrača u ligi kao i timova, ništa nije garantovano, ali da je ispadanje od osmog sida day in the office ne bi oni bili 6i u istoriji lige kojima se to desilo. 

 

Neosvajanje titule svakako nije fail, ali ispadanje u prvom kolu od osmog sida tima koji je imao najbolji skor u NBA u 82 utakmice i to u pet utakmica od praktično samo jednog čoveka, tu već može da se priča i o failu. 

 

Edit: Sigurno nisu ušli u sezonu hey pikamo lagano, zezanje, ludilo, pa šta uradimo. Ne, sigurno su pikirali titulu, sa punim pravom.

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, Milošica said:

Jeste lepo čuti ovo Janisovo ovako na prvu loptu, ali ipak, da se na sport ne gleda tako fatalistički, mnogo bi manje imali na bankovnim računima ti vrhunski sportisti. Surovo jeste, ali jedno povlači drugo.

 

To ne znači da moraju trpeti sve, ali deluje mi da neki od njih često zaborave na ovo što sam napisao iznad. Ovo pitanje svakako nije big deal kako je on napravio da izgleda.

 

profi sportista se breca jer ga je pitalo da li misli da je sezona bila neuspeh. :lolol:

samo fali Gundy da uleti sa COME AFTER ME I'M A MAN I'M 40

 

moraš shvatiti kontekst. otišao im je Rodžika, ispali su u košarci, nebesa padaju, nervoza se može seći nožem.

Kod nas je sve suprotno. Rodžika došao, prošli u košarci, life is bueno. novinari su nasmejani jer će biti klikova, igrači su nasmejani jer deljemo sve redom, svi smo nasmejani.

  • +1 1
Link to comment

napravili su - koliko -10? gluposti u poslednja 4 min regularnog dela. shvatam ja da je gadno kada kola krenu nizbrdo ali tako se ne ponasa sampionski tim. 

janis je trebao da brani batlera, jrue je plivao u odbrani par puta, preuzimao nikoga, padao, do neba hvaljeni rim protector nije smeo da dozvoli and1, ona bacanja lopti u aut... 

 

ali opet - nista nije slucajno, ni nezasluzeno (narocito kad se igra na 4 dobijene). 

 

sve u svemu - drago mi je zbog MIA, a nekako mi je i zao MIL.

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Djuro said:

sve u svemu - drago mi je zbog MIA, a nekako mi je i zao MIL.

 

I meni je žao jer je Janis od svih trenutnih super zvezda - najveći car i jako inteligentan lik sa super pristupom sportu a i životu.

 

Međutim i Džimi je facetina...

 

Nego, šta sa ovim faulom Batlera pred izjednačenje? Jel se to shvata kao normalno u tim situacijama ili?...

Link to comment

Reakcija mu je nepotrebna na ovakvo pitanje, da nije uzeo titulu ok - napuši novinarskog govnara - ali od ovih Baksa se očekivalo mnogo više i u skladu sa tim takvo pitanje. 

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, Mil@n said:

Nego, šta sa ovim faulom Batlera pred izjednačenje? Jel se to shvata kao normalno u tim situacijama ili?...

 

pa jes' kradja.

i nema celindza?

(ali jrue opet "odbrana" omg)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...