Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

47 minutes ago, Mos said:

@freakns daj prognozu protiv Finiksa. 

 

kad postavljaš ovakva pitanja moraš uvek imati na umu 1 stvar: freak komentariše svetsko prvenstvo u šahu, a ne zna da postavi figure.

 

ok, košarka je intuitivnija za gledanje, svako ko ima oči može da vidi ko ubacuje kroz orbuč, a ko promašuje, rez može da se prati u realnom vremenu i onda je dosta lakše za praćenje i komentarisanje od šaha, ali kapiraš šta hoću da kažem.

 

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

 

kad postavljaš ovakva pitanja moraš uvek imati na umu 1 stvar: freak komentariše svetsko prvenstvo u šahu, a ne zna da postavi figure.

 

ok, košarka je intuitivnija za gledanje, svako ko ima oči može da vidi ko ubacuje kroz orbuč, a ko promašuje, rez može da se prati u realnom vremenu i onda je dosta lakše za praćenje i komentarisanje od šaha, ali kapiraš šta hoću da kažem.

 

za tebe imam samo dve reci: Aaron Rodgers

 

 

Link to comment

Ovo ce biti metla za Finiks eventualno jedna pobeda Denvera , Jokic vec izgleda kao izduvani balon posle prve runde, sinoc se vukao po terenu kao prebijeni pas. Ocekujem da ga Ayton opet uspori ili totalno zakljuca. Booker i Durant ce da trpaju sa lakocom u ovoj seriji. Nema ovde Denver sta da trazi na zalost.

Edited by Micko8
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
subota US, nedelja jutro nase.
 
prognoza, mislim da Phoenix nema s cime da brani Nuggetse. morace da stave ili KD na Gordona ili Craiga. oba resenja su im losa. ako stave KD, Jokic treba da se izvuce, Gordon treba fizicki da izdominira KDa. ako stave Craiga, onda je CP3 ili Booker na Murrayu, KD na MPJ. to izgleda mnogo logicnije, ali onda ce Murray biti bez opterecenja i napad Nuggetsa ce izgledati bas kako Nuggetsi zele a Pheonix nema dovoljno zajednickih tekmi da im rade rotacije. znaci logika im ne radi. onda ti ostaje KD na Debelog, Ayton na ADa, Okogie presing na Murraya. znaci bacis im ludilo ispred nogu i nadas se da Jokic nece oploditi KDa. 
 
Nuggetsi s druge strane imaju logicnu postavku. KCP na Bookera, AD na KDa, Murray na CP3, a MPJ onda ostaje na Okogieju ili Craigu, sto znaci da ce moci da rotira na ispomoc ako CP3/Ayton rade pnr... tako da uprkos ovima sto trube kako je Phoenix nezgodan matchup za Nuggetse, zapravo je suprotno, Nuggetsi su nezgodan matchup za Phoenix. however [emoji3] ja bih ovo uradio drugacije. posto mislim da AG ne moze da zatvori KDa, jednostavno jer niko ne moze da zatvori KDa, ja bih AG prebacio na Bookera, KCP na CP3. a Murraya bih ostavio da odmara u cosku na Okogieu ili Craigu. znam da ovo ostavlja MPJ na KD, ali razlog je vrlo jednostavan. kao sto rekoh, mislim da niko ne moze da cuva KD. ali KD nije Steph da moras da juris za njim, nije LeBron da spusti rame, krene na ulaz i ugura te do kosa, niti je Luka da te ubija ulazima. KD jednostavno uradi jedan dribling samo da te izbaci iz ravnoteze, i onda sutne preko tebe. nekad to uradi i bez driblinga. znaci mozes svetog petra da stavis na njega, on ce svoje da ubaci. zato bih ja zatvorio Bookera i CP3, dobio bih odmornog Murraya i dobio bih Jokica koji ne mora da iskace ko lud na pik jer KCP moze da probija blokove a Booker bih drzao na 25 poena... i rekao bih KD moze slobodno da ubaci 50, mi cemo ubaciti vise.
plus, Nuggetsi treba da trce ko ludi. Booker i KD igraju po 40+ minuta svaku tekmu. znaci svaki promasaj, tranzicija, tranzicija, tranzicija... cak i ako pogode, KCP, Brown, Braun, MPJ, ful sprint u napad. sto se kaze, trce iza ledja odbrane. CP3 ne moze da izdrzi taj tempo sa svojih 78 godina. KD i Booker nece moci da disu u cetvrtoj cetvrtini kad se igra u Denveru... altitude is real thing. 
 
overall, mislim da Nuggetsi imaju mnogo vise stvari sto mogu da urade. kvalitativno 1 na 1 Phoenix je svakako bolji, ali kosarka je 5 na 5, a Nuggetsi su mladji, imaju vise igraca i uigraniji su. treba drzati prednost domaceg terena. mislim da ce Nuggetsi dobiti prve 2, Phoenix ce izjednaciti na 2-2, i onda ce gm5 odluciti seriju i Nuggetsi ce dobiti i onda zatvoriti u Phoenixu. imo, 4-2 Nuggets
 
Tebi baš ne treba odgovarati, dobiješ na samopouzdanju i dobijemo još žešći spektakl. Jbt, ovi baš najebali sa Durantom.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Ovo ce biti metla za Finiks eventualno jedna pobeda Denvera , Jokic vec izgleda kao izduvani balon posle prve runde, sinoc se vukao po terenu kao prebijeni pas. Ocekujem da ga Ayton opet uspori ili totalno zakljuca. Booker i Durant ce da trpaju sa lakocom u ovoj seriji. Nema ovde Denver sta da trazi na zalost.

 

Kontra-jinxuje se jako i na vreme primećujem...  

Link to comment
4 hours ago, 1n54jd3r said:

Jesam li propustio,  da li je neko ko je gledao Atlantu sinoc i iskomentarisao Bogdana? Najbolji +/- u ekipi, odlicni procenti suta...

 

Plus asistencije Kolinsu, mislim ukupno 6. Dobro je bio čuvan, pitanje je i koliko je u stanju da sam sebi izgradi šut nakon povrede. Najviše minuta posle Janga, zadobio je Snajderovo poverenje.

Link to comment

Brate koliko skraćenica, kao da se Uki spustio na košarku.

Velika prednost Denvera je to što se prve dve igraju kod njih, a malo odmora i oporavka im zlata vredi.

Što se tiče basketa Jokiću će biti lakše nego protiv Gobera i KATa. Svaki minut protiv Minesote je bio rvanje sa nekim od njih dvojice.

Ključ za Denver je da uspori Sanse u napadu i pritisne Krisa Pola. Finiks treba da radi isto ono što je radila Minesota, fizički opteretiti Jokića i igrati što aktivniju i agresivniju odbranu.

Link to comment
4 hours ago, kralj said:

Tebi baš ne treba odgovarati, dobiješ na samopouzdanju i dobijemo još žešći spektakl. Jbt, ovi baš najebali sa Durantom.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

dobro bre, vec si dokazao da nemas pojma o kosarci, ne moras se ponavljati, razumeli smo.

haj sad lepo na blokic, ta-da

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

 

Quote

 

Cops called after Anthony Edwards postgame outburst in Denver

Apr 26, 2023, 2:58 PM | Updated: 4:35 pm

Anthony Edwards...

Photo by David Berding/Getty Images

 
Share 

BY JAKE SHAPIRO

 

Denver Sports Analyst

DENVER—Minnesota Timberwolves star Anthony Edwards was involved in an incident that required Denver Police involvement Tuesday night following the team’s series-clinching loss to the Denver Nuggets, according to multiple sources.

Denver Police confirmed their involvement on Wednesday and said that Edwards was cited for two cases of third-degree assault following the game.

After Edwards missed the final shot that would’ve tied Game 5 and sent it to overtime, he sprinted straight off the court and into his team’s tunnel. The NBA TV broadcast appeared to catch the tail-end of the alleged incident.

 

A law enforcement source said Edwards picked up a chair and swung it, striking a security guard in the back. Then the thrown chair also hit a second worker. A source confirmed the incident and said both employees were injured and asked to file charges.

Denver Police Department’s Jay Casillas told Denver Sports on Wednesday that Edwards swung a folding chair and struck two women who were working at the time. Police say both women were injured, neither seriously.

Denver Police reportedly held the T-Wolves bus up following the game to cite Edwards, according to a source on the scene.

The clip below from NBA TV shows Edwards missing the game’s last shot and him running off. As he exits the court, what appears to be the incident where Edwards allegedly threw the chair is partially shown at the 21 second mark.

 

Per Colorado law third-degree assault carries the punishment of up to 18 months in Jail and/or a fine of up to $1,000. Third-degree assault is a class-1 misdemeanor.

Late this afternoon, the Timberwolves issued a statement about the incident. It was brief.

“We are aware of the alleged incident regarding Anthony Edwards following Game 5 in Denver and are in the process of gathering more information. We have no further comment at this moment.”

Edwards was the first overall pick in the 2020 NBA Draft out of Georgia. In three seasons in Minnesota, he’s been great on the court earning first-team rookie honors and an All-Star appearance in 2023. Edwards scored 31.6 points per game during the Nuggets’ 4-1 series win over the Wolves.

 

 

Link to comment

Čitam tekst i po opisanom sam mislio da je ljude razvalio stolicom. A onda sam video snimak, samo su šokirani ponašanjem, ne i povređeni:

 

 

Link to comment

Fake news bre.

 

Quote

Finiks treba da radi isto ono što je radila Minesota, fizički opteretiti Jokića i igrati što aktivniju i agresivniju odbranu.

 

Finiks nema igrace za tako nesto. Ayton dokazano ne moze 48 minuta, a nece sigurno KD-a da trose tako. 

 

Eventualno da probaju po Tuckerovom receptu da bace Craiga na njega i sl, ali to je proslo jednom vise nece.

 

Da je jedna utakmica na neutralnom terenu mislim da Phoenix prosto moze vise da da, tako da bih se u tom slucaju kladio na njih. Ovako - kada se ubaci njihovo nemanje klupe, godine jednog glavnog igraca i ceste povrede drugog, visinska razlika - mislim da im je jedina sansa da zavrse brzo seriju. Ako ode na 6-7 utakmica Denver ce biti u prednosti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...