Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

drago mi je sto denver ide na finiks i sto su ovi zdravi i na kraju "neistroseni" serijom sa klipersima

pa ako su u stanju da ih dobiju takve, alal im kurac, ako ne jbg nisu (jos) taj nivo

 

u onom drugom kosturu, pomalo navijam za jos jedan predpenzionerski duel lebron gsw

Link to comment

Jesam li propustio,  da li je neko ko je gledao Atlantu sinoc i iskomentarisao Bogdana? Najbolji +/- u ekipi, odlicni procenti suta...

Edited by 1n54jd3r
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, 1n54jd3r said:

Jesam li propustio,  da li je neko ko je gledao Atlantu sinoc i iskomentarisao Bogdana? Najbolji +/- u ekipi, odlicni procenti suta...

 

bogdan toliko ne pripada atlanti da nemam reci

Link to comment

Odličan je bio Bogdan, jebo ih Dežonte da ih jebo. Činilo se da ga Sanders ne miriše (naročito kad je doveo ni manje ni više nego Sadika Beja), ali kako vreme prolazi sve se to razvija kako treba.

Link to comment
7 hours ago, 1n54jd3r said:

Iz zilion suteva, fuck that. Njegov trejdmark je efikasna kosarka i "make the right play". Ovo veceras izgleda kao Vestrbukova statistika iz Oklahome.

jedina razlika je da je Debeli za razliku od Westbrooka iz Oklahome odigrao odbranu. 

napadacki je bio poprilicno kljakav, kao i MPJ... i onda pogledas, njih dvojica jedini iz startne petorke sa pozitivnim +/-

postoji taj narativ da su Debeli i MPJ supljine u odbrani, a zapravo su bili uz Browna najbolji nocas. Brown je malo usporio Edwardsa, zato je i igrao zadnjih 6 minuta umesto KCP-a. 

 

nije ovo uopste bila jednostavna serija kao sto ljudi misle. Minnesota ima pristojan tim, i da McDaniels nije sjebao ruku, Nuggetsi su lako mogli i da se opeku. u reketu nije bilo prostora, igralo se fizicki, a tu su Wolvesi itekako jaki. jbg, Gordon cuva coveka koji ima 10cm i 15kg vise. Ant je strvina koja ima 10-15kg misica vise od ostalih bekova u ligi i federe u nogama. on je mini verzija Ziona, samo sto ocigledno vodi racuna o kilazi i kondiciji a NAW je odigrao fenomenalnu seriju, nije dao Murrayu da dise... 

Link to comment

Ја кад год бацим поглед на Атланту Богдан ћошкари у неком углу и не јебу га саиграчи два посто. Ове бројке су му чак и прилично добре колико је искључен из напада и колико му се улога свела на spot-up шутера.

  • +1 3
Link to comment

Bogdanovic radi isto sto i Radman, mogao je da bude odlican ali dozvolio da postane spot up suter, kao sto rece nagel gore. A i tamo Jang valjda i ne dozvoljava nikome da se razmase, mozda i zato. 

Link to comment

I ja mislim da ima potencijal za još više, ali odlični su i ovih njegovih 14ppg ove sezone. To mu je inače i prosek u NBA karijeri.

Edited by Milošica
Link to comment
38 minutes ago, johan nagel said:

Ја кад год бацим поглед на Атланту Богдан ћошкари у неком углу и не јебу га саиграчи два посто. Ове бројке су му чак и прилично добре колико је искључен из напада и колико му се улога свела на spot-up шутера.

 

realno, njega cuvar nikada ne pusta samog

mozda moze i da proba da se oslobodi, ali ne verujam da bi dobio loptu

sa drugih se pomaze i onda ima situacija da npr collins sutira 3 trojke u dva minuta (zato sto je pogodio prvu valjda)

mozda ima i do njega, ali verujem da je vise do tima i posebno trenera

 

edit: i to je tako dok je jang na parketu

kada izadje, bogdan ima loptu

Edited by cedo
Link to comment
6 minutes ago, freakns said:

ja bih AG prebacio na Bookera

 

i ja sam razmisljao o gordonu na bukeru, to mi izgleda najpametnije. jel mu bio ag primarni cuvar ranije, kako je to izgledalo ne secam se?

phx je vrv bio tezi mecap denveru pre trejda nego sad

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...