Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Loš mečap. Igrali su tolike utakmice, a sad još imaju Duranta koji em igra ludački, em je samo još on falio onako lošem mečapu.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Meni su Sansi tu blagi favorit. Lično mislim da faktor umora kod sansa može igrati ulogu, ali ostaje žal što su Klipersi ovoliko osakaćeni povredama, svakako da dodatno produže seriju, a možda i iznenade.

Edited by Milošica
Link to comment
To je bio loš mečap pre dve sezone, sad je druga priča.
Pa biće druga priča ako ovi reše da iz nekoga razloga ne napadaju Jokića i Mareja pikom.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

Imao ga je i Bruklin prošle godine, pa je počišćen. Odbrana Bostona je, naravno, bolja od odbrane Denvera, ali ne toliko da Denver treba da se plaši Finiksa.

 

7 minutes ago, kralj said:

Pa biće druga priča ako ovi reše da iz nekoga razloga ne napadaju Jokića i Mareja pikom.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Napadaće, ali nije to nešto što će sigurno da dovede do pobede u seriji, a i isto to će da rade i Jokić i Marej na drugoj strani terena.

Edited by napadaj
Link to comment

duranta poznatog po tome da sam donosi titule

evo uzmimo za primer proslu sezonu :fantom:

 

finiks je u teoriji favorit na zapadu

na terenu ovo sto su pokazali u ovim PO utakmicama, daleko od toga

muce se protiv klipersa kojima je glavni igrac westbrook koji prethodnih sezona uglavnom sluzi za sprdnju

 

cp3 je pola igraca od pre dve godine, a on je tad bio glavni faktor u ciscenju denvera

da ne nabrajamo sve ostalo sta je drugacije na tu seriju pod cijim uticajem se i donose ovi zakljucci

 

 

ja naravno ne znam sta ce se desiti (ako dodje do te serije), mozda finiks pocisti denver

samo konstatujem na osnovu vidjenog na ovih 7 utakmica kako stvari trenutno stoje

Link to comment
2 hours ago, kralj said:

Pa biće druga priča ako ovi reše da iz nekoga razloga ne napadaju Jokića i Mareja pikom.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

OK, unistice Jokica i Murraya iz picka.

 

znaci gotova serija... 

 

nego, posto je los matchup za Denver, ko ce da brani pick Murraya i Jokica na drugoj strani? 

Link to comment

Duplo bolji defanzivci no što su ova dvojica.

Nijedna serija nije gotova, ja govorim o tome ko je favorit. Nemojte od mene Denvera i Jokoća braniti. Priti pliz.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Meni se nešto čini da su prošle godine prenosili sve, ceo plejof? Ili je to bilo u bablu?

 

A možda sam i istripovao zbog toga što je League Pass jedno vreme bio besplatan za korisnike box paketa.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...