Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

2 hours ago, Shan Jan said:

plus gomila asistencija samo zato sto se lopta vrti oko njega i eto ti :)

 

Kako se baš uvek oko njega vrti lopta :tongue:

Link to comment

Bilo bi lepo da rese Minesotu u 4 ili max 5 tekmi. Jokic ocigledno ima nelagodu u tom zglobu i prijalao bi mu odmor da se zaleci izmedju 2 serije. Pri tome, deluje da igra dozirano, ne vise od onoga sto je potrebno za pobedu. Kao Novak na pocetku GS-ova.

  • +1 1
Link to comment

jokic je ove sezone jednom igrao protiv kompletnog finiksa, doduse onog pre trejda

u toj pobedi je dao 41poen uz po 15 skokova i asistencija

Link to comment

Nešto se razmišljam. Ant ima samo 21 godinu…koliko je to dobar asset. Jedan od najboljih u ligi. Koneli ima 2-3 godine da mu skocka tim, što pre izvuče za KATa nešto to bolje. 

  • +1 2
Link to comment

previse toga im fali, koneli mag ih je ukanalio na duze vreme

 

this is only the 5th time ever that the Nuggets have gone up 2-0 in a playoff series. the first time for the Jokic Nuggets. The other 4 times occurred in the 3 prior seasons they made the conference finals.

Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Nešto se razmišljam. Ant ima samo 21 godinu…koliko je to dobar asset. Jedan od najboljih u ligi. Koneli ima 2-3 godine da mu skocka tim, što pre izvuče za KATa nešto to bolje. 

sto KAT-a?

 

 

 

:D

 

  • Haha 6
Link to comment
42 minutes ago, Milošica said:

Kavaj ne igra večeras...Jebeni Sansi...

 

  Reveal hidden contents

Izvini @Sundance Kid :heart:

 

Ovu generaciju Sansa ne volim.

 

e do kurca

morace westbrook i mann uzeti stvari u svoje ruke :fantom:

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

e do kurca

morace westbrook i mann uzeti stvari u svoje ruke :fantom:

Mnogo bih voleo da gospodin izdominira.

 

To čak više zbog njega nego zbog Sansa.

Link to comment

Nagetsi u 5. Jokić igra sa nekim čudnim zavojem oko zgloba na šuterskoj ruci i verovatno pod ko zna kakvim blokadama i lekovima. Plus ga tuku kao vola. Da li zbog jake odbrane, povrede ili svega zajedno, ne deluje kao da je u top formi.

 

Prijatno me je iznenadila ova kombinovana petorka sa gordonom na petici koja igra kada odmara Jokic. Čini mi se da bar srce tima ima jako dobre medjusobne odnose i da tu nema nekih internih sukoba. Aron Gordon igra užasno bitne minute.

 

Minesotu vuče na svojim leđima Ant ali nema on 40 poena u rukama u svakoj utakmici. Jokić može pristojno braniti KATa i Gobera. U ove dve utakmice se nisu nešto nadavali koševa preko njega. Sa druge strane on je odigrao ono što se od njega očekivalo osim ovih par minuta raspada jutros. Iako se to nešto ne vidi na statistici mislim da je prvu odigrao mnogo bolje.

 

sudije su mi i dalje veliki zbun. kontam da je ok u regularnom delu sezone napraviti neku glupost ali ovde užasno greše.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...