Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

na tim forumima se skupljaju ljudi koji su operisani od lopte i sporta, generalno.

ana.rs bi bila prvak sveta u fudbalu, basketu i svim sportovima da se naprave tu neke mosi radničke sportske igre forumaša. a ppp bi tu igrao područnu ligu, ako se ne bi odazvalo nas par koji nešto znamo.

 

  • Haha 3
Link to comment

ja naravno nisam gledao tekmu i jutros vidim na espn da su ga izbacili, vidim i ovde kmeče kako je ubio jadnog Sabonisa i traže se suspenzije. reko mamicu mu ovaj opet tlači nejač i to ovaj put baš naše Kingse i brata Sabonisa za koga sam ja bio jedan od retkih koji je odmah rekao da je odličan trade za Kingse. upalim higlightse da vidim to krvoproliće i kako su naši dobili. gledam šta se dešava, Sabonis je do sad kriv za sve, sigurno nije kraj. i čekam šta će se desiti pa da Green ispadne manijak, reko garant čeka da Sabonis ustane pa će da priđe i patosira ga...ali jok, ništa se ne dešava. sudija ga deportovao u svlačionicu, on u fazonu razumem gospodine poručniče, okrenuo se i otišao. to je to.

sad me još ubeđuju da je on kriv za sve i da ga treba suspendovati.

da je sabonis ovako upao u noge snsovcu i nije ga puštao da se izvuče bilo bi evo opet nas genocidišu litvanske ss brigade treba' mu je jokara slomitu leđa ko onom liku, zaboravio sam kako se zove ili barem polomiti nos ko Payneu iz Sunsa.

 

 

  • Haha 2
Link to comment
22 minutes ago, Peter Fan said:

Ja bi ga suspendovao samo zato sto se napusavao sa publikom. Rijetko ogavan lik.

 

Ja bih suspendovao publiku sto napusava Draymonda..

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

E stvarno Drejmondara da se ostavi na miru, prvo ga napadne Pulova faca u pesnicu i sada ovo. Mrze ga zato što je crnac. 

 

ne zaboravi adamsova jaja

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

 

Bzvz je ovako nešto da porediš, jer nije isto.

Nisam gledao tekmu, video sam snimak, delovalo je gadno isprve, ali ipak mislim da je tako spustio nogu usled nestabilnosti. Mislim, ko ga jebe, dežurni je krivac zbog svoje istorije al nije ovo za suspenziju. Više kretenski potez mi je Sabonisovo hvatanje za njegovu nogu.

 

  • -1 1
Link to comment

Sta netalentovano govno moze osim da kopa oci, zabija koleno u muda i da gazi protivnika na zemlji. Valjda ce neko da ga dobro ispatosira na terenu u Jokicevom stilu , pre nego sto se penzionise:)

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...