Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

6 minutes ago, omiljeni said:

warriors treba da napuste ligu i pređu u meksiko ili tajvan ako suspenduju greena. lik mu pao na noge i uhvatio ga rukama tako da ovaj nije mogao da se pomeri. neko drugi bi mu garant uradio "puna faca šimika", ali ovaj ga je samo malo pričepiotm kad je video da ne može da se istrgne od budale.

 

Ma da bre, pao mu preko noge, zgrabio ga, krenuo da mu gnječi ahilovu i da je kida zubima, jadan mali Drejmond, uvek se nekako oko njega prelomi ovako nešto...

 

...šta pričate vi ljudi? Nije ga malo pričepio, opizdio ga je nogom u grudi, što neko gore napisa - American X style.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, omiljeni said:

warriors treba da napuste ligu i pređu u meksiko ili tajvan ako suspenduju greena. lik mu pao na noge i uhvatio ga rukama tako da ovaj nije mogao da se pomeri. neko drugi bi mu garant uradio "puna faca šimika", ali ovaj ga je samo malo pričepiotm kad je video da ne može da se istrgne od budale.

 

realno, trebao je samo da se prirodno sapne.

dobili bi bacanje. 

i loptu?

 

ovako ... stoka koju treba odstraniti

  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, goofs said:

...šta pričate vi ljudi? Nije ga malo pričepio, opizdio ga je nogom u grudi, što neko gore napisa - American X style.


Ja pricam da je Sabonisov potez (kojim je iniciran incident) prljav i opasan. Da su obrnute uloge, isto bih pricao, a ti bi se i dalje bavio Draymondovom reputacijom.

  • +1 2
Link to comment
24 minutes ago, cedo said:

 

realno, trebao je samo da se prirodno sapne.

:lolol:

treba je samo da mu prirodno jebe mater. okačio mu se o nogu, ovaj ga odigao od parketa ali ne pušta.

sabonis je prošao glat, neko drugi bi mu tu dao ozbiljne batine.

Link to comment
1 minute ago, omiljeni said:

:lolol:

treba je samo da mu prirodno jebe mater. okačio mu se o nogu, ovaj ga odigao od parketa ali ne pušta.

sabonis je prošao glat, neko drugi bi mu tu dao ozbiljne batine.

 

neki drugi mamojebac bez reputacije :D 

a jebanjem mame je samo ostetio svoj tim

 

sabonis moze komotno i boksom da se bavi. tu su negde batine

ostavio sam tokom utakmice post o tome da mozda nece preziveti seriju motiviran cisto njegovom pozrtvovanoscu (primer, kada je sleteo na karijevu nogu/koleno)

pre toga je isto tako udarao u zid kad god udje u reket

neke su mi se situacije ucinle dva ga vuku a trojica tuku

plejof, jbg

jesi gledao utakmicu ?

 

 

Link to comment
15 minutes ago, omiljeni said:

:lolol:

treba je samo da mu prirodno jebe mater. okačio mu se o nogu, ovaj ga odigao od parketa ali ne pušta.

sabonis je prošao glat, neko drugi bi mu tu dao ozbiljne batine.

 

kakve crne batine, nije ti ovo mma.

 

green je samo trebao da padne i sabonis bi dobio faul i tehnicku, bacanja za gsw i velike sanse za 1-1. ovako je ovaj debil napravio glupost i doprineo porazu. po ko zna koji put mu se to desava u playoffu. covek jednosatvno ne moze da se kontrolise i ako bi trebao da vazi za jednog od pametnijih likova u ligi. 

  • +1 4
Link to comment
32 minutes ago, J.R. Cash said:


Ja pricam da je Sabonisov potez (kojim je iniciran incident) prljav i opasan. Da su obrnute uloge, isto bih pricao, a ti bi se i dalje bavio Draymondovom reputacijom.

 

Čiji potez je mogao više da povredi protivnika? Koliko puta si video neko držanje ili prljavo čupanje u NBA, a koliko da neko nekome gazi po grudima?

 

Drejmondova reputacija je bitna jer je lik sam po sebi vrlo čvrst i prljav igrač i kao takav je koristan za svoj tim i, uostalom, tu je gde je u NBA, jer samo po talentu sigurno ne bi do ovde dogurao. Znači neko kome prljava igra nije stana, ovako glupo nasedne i ošteti svoje u jednoj, a potencijalno i dve utakmice. Glup ko tri glupa.

Link to comment

^ mogu misliti, sigurno je milion puta doprineo porazu u playoffu. verovatno je zbog toga igrač sa najboljim playoff win% u istoriji lige. :fantom:

 

ako zanemarimo ko je pobedio utakmicu, ko je vodio a ko gubio ili kako se zovu igrači, onda imamo situaciju gde budala leži dole i odluči da hvata druge za noge i da ne pušta. i imamo lika koji pokušava da se otrgne i pritom se čak i suzdržao da ga ne pizdukne iz sve snage punom po nosu. i sad diskutujemo ko je tu opasan, ko je za suspenziju, ko je prljav

Link to comment

dovoljno je da je doprineo preokretu 2016. 

 

dovoljno je samo da procesljas warriors forume i pogledaj koliko su zadovoljni sa pizdarijama koje green pravi.

Link to comment

Doslovno svuda na američkim forumima i mrežama su ljudi na stanovištu da je Drejmond ovde ispao degenerik, samo u komentarima na B92 i kod Omiljenog je Domantas ispao isti ili čak bezobrazniji lik.

Link to comment

Lako je mazati govnima Drejmonda,reputacija ga prati,mamlaz je ispao jer mu je ekipa izgubila zbog toga,nista gori sa potezom nije ispao Domantas.

 

Mada,ovaj prvi vec gradi i drugu karijeru,imam osecaj da jedva cekaju da ga se otarase.

Edited by Bogotac
  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, napadaj said:

Doslovno svuda na američkim forumima i mrežama su ljudi na stanovištu da je Drejmond ovde ispao degenerik, samo u komentarima na B92 i kod Omiljenog je Domantas ispao isti ili čak bezobrazniji lik.


Ovo je doslovno netacno. 

Shaq on Draymond Green Stomp: ‘I’d Do the Same Thing’

 
  • -1 1
Link to comment

Ja čitam RealGM i Reddit, bacio sam pogled i na nekoliko foruma pojedinih timova i tu je apsolutno tačno, kao i na Bleacheru, NBA nalozima itd.

Edited by napadaj
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...