Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

2 hours ago, Mos said:

A kad se setim da sam pisao kako Majk Brown nije ništa gori trener od Kera kad ga je menjao zbog sjebanih ledja, kao da je juče bilo :D

 

Ja sam pisao da je trejd za Sabonisa najgore što im se moglo desiti i da će još deceniju najmanje čekati na plejof.

 

3 Vuka Karadžića ne bi sakupila zbirku PPP bisera.

  • +1 4
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ipak regularka znaci,nema nista od GSW,previse je trulo tamo i previse je sranja bilo tokom sezone da bi se sad cupali,deluje da je i Steph svestan toga,bice zanimljivo sta ce biti sa njim u off sezoni,ne deluje mi kao lik koji ce otaljavati kraj karijere u ekipi koja nije kontender.

Link to comment

Ide ovo lagano u 2:2 a posle je sve moguce. Jesu Kingsi imali super skor na strani ali plejof je drugo plus ce malo i sudije da poguraju sampione da se zakuva. A bas im fali klupa, kad Pul zakaze kao sinoc nema tu nikakvog doprinosa. 

 

 

Link to comment
5 hours ago, Have_Fun said:

Ovi Warriorsi za razliku od onih šampionskih nemaju klupu.

To se i videlo u regularnom delu sezone, a sad još više.

 

skoro ista klupa ko prosle godine minus otto porter jr +  divncenzo. bice da je pre do hemije

Edited by spaceploitator
  • +1 1
Link to comment

naravno da je i do godina

plus vigins se bukvalno juce prikljucio timu nakon duge pauze, ko zna u kakvom psihickom stanju, a on im je jako bitan, pogotovo defanzivno

na kleju su povrede ostavile traga, pul je procitan, a i sve manje mogu kombinovati njih trojicu zbog svega ovog

i jbg, sve to zajedno dobije se da nisu vise na onom nivou, a protivnik je daleko od naivnog

 

ali, daleko je ovo od zavrsene serije

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, boldrock said:

 

Flagrant 1 za Sabonisa, flagrant 2 za Grina.

 

 


Tehnicka Sabonisu.
 

4 hours ago, garmonbozia said:

Ovog pajsera treba neko da skloni sa terena dok ne ubije nekoga. Ne sumnjam da će zaobići suspenziju.


Sabonis je kriv makar koliko i Green. 

Posle prve utakmice davao sam vise sanse Warriorsima nego pre pocetka serije. I sad mislim da imaju dobre sanse ako prezive eventualnu Greenovu suspenziju. Izgledali su bolje nego sto sam ocekivao. Imali su periode sampionske odbrane, kao sinoc u prvoj cetvrtini. Sabonis je nesto ugurao na silu u prvom napadu i posle jedno 7-8 minuta Kingsi nisu dali kos pet na pet, kad je opet Sabonis dao na guzicu. Umesto da imaju najmanje 15 razlike posle takve defanzivne cetvrtine, imali su plus sest. Drzali su ih loptama bacenim u ruke za polaganja u tranziciji.  Gomilu lopti su izgubili gurajuci pas tamo gde nema sanse da prodje. Nije njihov problem klupa ili hemija, nego sto su do zla boga aljkavi, sto i nije neka novost.

  • -1 1
Link to comment

warriors treba da napuste ligu i pređu u meksiko ili tajvan ako suspenduju greena. lik mu pao na noge i uhvatio ga rukama tako da ovaj nije mogao da se pomeri. neko drugi bi mu garant uradio "puna faca šimika", ali ovaj ga je samo malo pričepiotm kad je video da ne može da se istrgne od budale.

  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, Mos said:

A kad se setim da sam pisao kako Majk Brown nije ništa gori trener od Kera kad ga je menjao zbog sjebanih ledja, kao da je juče bilo :D

 

zar to nije bio walton?

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...