Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ali niko nikad nije vukao grupe gradjana kao Jokic, uvek su svi ostali koji su imali malo ili mnogo vise uspeha od njega bili okruzeni ol star saigracima, srebro na OI je najpre zasluga njega i njegovih premocnih 5ppg, u bablu cemo zanemariti Marejevo ludilo, Barkli je go kurac za Jokica, da igra u bilo kojoj drugoj ekipi imao bi 60/20/20 i bio sampion svake sezone ali eto zakucan je jadan sa ovim amaterima, da je baba imala kurac bila bi deda...

 

Mislim da je vec sad u rangu Seka i Hakima, neka se spreme Karim i Vilt. 

Link to comment
52 minutes ago, bradilko said:

sto jw ovako los redzi dzekson?

sa njim sam ocekivao ogroman napredak prednje linije.

nista od njega

 

Neki igrači su negde fenomenalni, a negde ne znaju gde se nalaze. Denver je naročito pogodna sredina za ovu drugu varijantu. Evo, recimo da Austin Reaves igra kod njih verovatno bi sedeo negde iza Čančara i donosio Malonari espreso. Neki timovi i neki treneri znaju šta im treba i kako to tačno da iskoriste, a neki ne. Gordonu je trebala cela sezona da postane ovo što jeste u Denveru, a kamoli Redžiju koji i na vrhuncu svoje karijere nije bio neki IQ igrač. Tako da, jebiga. 

Link to comment
40 minutes ago, Zli Gli said:

Ali niko nikad nije vukao grupe gradjana kao Jokic, uvek su svi ostali koji su imali malo ili mnogo vise uspeha od njega bili okruzeni ol star saigracima, srebro na OI je najpre zasluga njega i njegovih premocnih 5ppg, u bablu cemo zanemariti Marejevo ludilo, Barkli je go kurac za Jokica, da igra u bilo kojoj drugoj ekipi imao bi 60/20/20 i bio sampion svake sezone ali eto zakucan je jadan sa ovim amaterima, da je baba imala kurac bila bi deda...

 

Mislim da je vec sad u rangu Seka i Hakima, neka se spreme Karim i Vilt. 

 

ja se ne secam da je iko tvrdio da je barkli go kurac za jokica, to bi bilo neozbiljno.

 

hakim je bolji od seka i vilta svakako, a za mene i od karima i rasela.

Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

sto jw ovako los redzi dzekson?

sa njim sam ocekivao ogroman napredak prednje linije.

nista od njega

 

da je dobar, ne bi ga clippersi trejdovali.

 

u padu je vec sezonu, dve a ni denver nije bas najidealnije mesto za igrace koji su trejdovani tokom sezone. malone je ponekad previse tvrdoglav.

Link to comment
6 minutes ago, nenad said:

 

ja se ne secam da je iko tvrdio da je barkli go kurac za jokica, to bi bilo neozbiljno.

 

hakim je bolji od seka i vilta svakako, a za mene i od karima i rasela.

I ne postoji nijedna ozbiljna kategorija koja bi ga stavila ispred bilo koga od navedenih, ali cisto individualno, uticaj na igru, lepota, tehnika...moze da prodje.

 

Ista stvar sa Jokicem, legacy vs subjektivno. 

Link to comment

Ma to sam naslagao bezveze te najpoznatije centre, i meni je Hakim broj 1 svih vremena ali nije bitno toliko, nijanse su u pitanju. 

 

Eno Djuro gore proglasio Barklija amaterom za Jokaru a imali smo ove i proslih sezona posle svakog tripl dabla protiv uvek augodnih Hjustona i Pelikansa i ostalih Atlanti slicnu pricu, pojavi se neki novi statisticki rekord i krene navala hvalospeva, najbolji na svetu trenutno, u top nekoliko centara svih vremena, najbolji napadac svih vremena, da vise sutira davao bi 50, da ostali bolje sutiraju imao bi 28 asistencija, Sek izjavio da ne bi mogao da ga cuva, decu bi mu valjda Jokic pravio, osvajamo EP nikad lakse jer igra Jokic, jebemo ne vadimo, procenti, rekordi, fenomen, cuda muda... I uvek nekako mlitava karina na kraju:cry:

 

Naravno, u jednom slucaju je najbolji onaj ko ima najbolje brojke i ko je MVP regularne sezone a sa druge strane kad se objasnjava zasto izostaju timski uspesi (ne titule nego da bar bude blizu nekad) onda se prozivaju losi saigraci, kosarka je timski sport, ovo ono. I necemo saznati verovatno nikad jer je njemu skroz kul da ostane usidren u luzerskoj fransizi i bude prvi u selu a Lebron i Durant su kese sto su vijali prstenje prelaskom kod drugih superzvezda, kako da ne. 

Link to comment

Kako vas ne mrzi više jbt...

 

Niko da pomene PHO - LAC? Dve lepote od igrača i dve ljudske ljigavštine... jbg, nekako mi je negativnost zmijinog karaktera prevladala i sada navijam da Rus odvede tim u polufinale. Najbolja 3/19 utakmica ikad 

  • +1 8
Link to comment

mvp nije nagrada za najboljeg igraca lige, inace bi ih bird i dzordan npr imali duplo vise, ali ne moze je osvojiti bas ni neko ko nije u top 5 igraca lige. 

 

istina je, kao i uvek, na sredini, nije jokic ni kesa kao sto ti tvrdis, niti je toliko dobar kao sto je ovde pisano, ali jeste unicorn u svakom smislu i radi stvari koje su pre njega bile nezamislive.

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, zorglub said:

Kako vas ne mrzi više jbt...

 

Niko da pomene PHO - LAC? Dve lepote od igrača i dve ljudske ljigavštine... jbg, nekako mi je negativnost zmijinog karaktera prevladala i sada navijam da Rus odvede tim u polufinale. Najbolja 3/19 utakmica ikad 

 

pa to je no brainer, russ all the way.

Link to comment
5 minutes ago, zorglub said:

Kako vas ne mrzi više jbt...

 

Niko da pomene PHO - LAC? Dve lepote od igrača i dve ljudske ljigavštine... jbg, nekako mi je negativnost zmijinog karaktera prevladala i sada navijam da Rus odvede tim u polufinale. Najbolja 3/19 utakmica ikad 

:D 

Link to comment

Meni je Hakim uz Birda omiljeni od tih tih TOP 5/10/15 igrača svih vremena.

 

E sad, ko je najbolji od gorenavedenih centara, teško je. 

 

Jokić mi je trenutno svakako ispod svih njih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...