Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

23 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ne znam kako ga Malone nije odrobijao nakon ove sekvence...

 

Hartenštajn bi bio gori :fantom:

 

Trenutno sam u fazonu - nek dobijaju Oklahome, Indijane, Sakramente i po mogućstvu Lejkerse. Protiv ozbiljnih timova nemaju šta da traže sa ovim Malounovim crnim rupama. 

Link to comment

Одгледах три четвртине и главни утисак ми је колико је Јокић језив у одбрани, ем је лош ем незаинтересован. Бостоновци се шетају кроз рекет као да влада куга, Хорфорд шутира 6/8 за три јер је сваки пут сам као дух.. Па онда уђе овај ДеАндре полупани и буде све исто само без нападачког доприноса.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

Одгледах три четвртине и главни утисак ми је колико је Јокић језив у одбрани, ем је лош ем незаинтересован. Бостоновци се шетају кроз рекет као да влада куга, Хорфорд шутира 6/8 за три јер је сваки пут сам као дух.. Па онда уђе овај ДеАндре полупани и буде све исто само без нападачког доприноса.

Ne znam zasto samo Jokic svima upada u oci kada su mu saigraci jos  gori u odbrani od njega.  Razlog zasto je Horford ostajao sam na sutu  za tri poena je taj sto je Jokic izlazio na protivnicke igrace  spoljne linije koji prodiru u reket. Niko u ekipi Denvera ne ume da odigra kvalitetnu odbranu jedan na jedan. Gordon,Brown i KCP su dovedeni u ekipu upravo zbog toga, da bi popunili te defanzivne rupe. U Denveru kada se dovedu ti specijalci, oni umesto da rade ono za sta su dovedeni u ekipu, oni se pretvore u neke prangijase. Jedino je Grant kao pojacanje Denvera  opravdao ono za sta je doveden u klub, i tada su otisli u finale Zapadne konferencije. Gordon i dalje dobija komplimente  kao da je dobar defanizvan igrac, pomno pratim njegov "rad" i mogu samo  reci da je vulaknski krater u odbrani.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

a Bol Bol sinoć 15 def skokova 

čak je i po miliona jeftiniji od Jordana

 

Bol Bol da je imao onu sekvencu sa snimka gore ne bi video parket 3 meseca. Da ne pominjem mučenog Naji-ja koji to mora uživo da gleda. Principijelni trener my ass, more like principijelna ciplina. 

Link to comment

@Micko8
 

Па вероватно из два разлога, људи гледају Денвер због Јокића па им је он нон стоп у фокусу а и брате често   просто упада у очи његова индолентност у одбрани, не можеш да је не приметиш. Сложио бих се да је цео тим Денвера генерално дефанзивно танак, ако их нешто спречи да ураде нешто више ове сезоне, типа финале запада, онда ће то бити то по мом скромном мишљењу.

  • +1 1
Link to comment
On 12.11.2022. at 14:22, Micko8 said:

Jedino je Grant kao pojacanje Denvera  opravdao ono za sta je doveden u klub, i tada su otisli u finale Zapadne konferencije.

 

 Da se nije vratio Gary Harris u 6. utakmici ispali bi glatko od Jute i ne bi ni videli finala, Granta nigde nije bilo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...