Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Gledao sam Lejkerse drugo poluvreme. Ne nateže mi se, ako vam je super ok. Sve što se radi smanjuje vrednost regularne sezone i to mi se ne svidja. Utakmice od noćas ne bi trebalo ni da budu igrane jer tome služe jebene 82 utakmice tokom godine…ali eto, do jaja što su se pocimali malo noćas i do jaja što Klipersi nisu tankovali 1 utakmicu. Ostalo ćemo da bacimo kravi u pasulj. 
 

 

Edited by Mos
  • +1 4
Link to comment
53 minutes ago, pbg12345 said:

jesi gledao utakmice sinoc?

jer vec po samim utakmicama je jasno da igraci to ne dozivljavaju na taj nacin

 

ovako samo ima vise ekipa koje se bore za nesto, to moze samo smanjiti ovo o cemu pises

a i da su lejkersi, gsw ili klipersi zavrsili na 9 ili 10 mestu sumnjam da bi ovo pisao, a vrlo malo je falilo da bude tako

 

 

minesotu je kostala skracena rotacija, nisu imali snage da dovrse, prva petorka svi igrali preko 40 min

 

Da je Edwards pogodio dva, tri suta dobili bi utakmicu ali jebi ga on samo protiv Denvera ne promasuje.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Minesota je u poslednjih 5-6 minuta odigrala klasičnu Zvezdinu utakmicu u ovosezonskoj EL - svaki napad cedjenje drenovine i prazan hod i onda zadnje 3 sekunde 1 na 1 ili pripaljivanje trojke preko ruke, usrao ih faul u zadnjoj sekundi inače se ne bi odvojili od 95 poena do petka. Odvratne 2 ekipe, šteta je što jedna (a mižda i obe) idu u PO.

Moćni Edwards kakva partija sinoć :sleep:

Link to comment
5 hours ago, Mos said:

Play-in je teška glupost i to im je Dalas lepo pokazao. Ako misle da će se 10. i 9. lomiti da igraju utakmicu više kako bi bili oprani u prvoj rundi onda su gluplji nego što izgledaju. Niti će igrači hteti da odlažu plažu, niti će vlasnici hteti da gube pikove. Play-in ima jedino smisla ako su 8. i 9. tied, ako i tada. 

 

Ja sam bliži mišljenju JR-a i insajdera, ali tek je treća godina od uvođenja, sačekao bih još malo sa ocenom da je uspeh ili glupost.

 

Dalas nije imao tie-braker protiv OKC-a, ne vidim šta je to dokazao, pre su izuzetak zbog situacije sa pikom. Play-in sprečava dobar deo situacija gde bi tim štelovao poziciju gubljenjem kako bi dobio dobar match-up u prvoj rundi, ovako to postaje rizično ako ga malo deli od sedmog mesta, onaj na sedmom grize za šesto da bi izbegao play-in, osmi ne može da se opusti jer ovako može jednom pobedom da uđe u plejof itd.

 

OKC ima mladu ekipu kojoj treba plejof iskustvo, čisto sumnjam da bi pre na plažu nego na Denver. Pelikani su pružili solidan otpor Sansima prošle godine.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Atlanta - Miami je bila sasvim pristojna tekma. Minny je odigrala odlicne 3 cetvrtine pa ostali be gasa, kako neko vec rece. Lakersi se jedini mogu okarakterisati kao razocarenje, no ja od njih i nisam imao ne znam ni ja kakva ocekivanja. Matori LBJ, klimavi AD i precenjen ostatak tima.

 

Ant ima koliko 20-21? Pojela ga vaznost meca, ali svejedno je odigrao odlicnu odbranu i nije nestao na utakmici nego je pokusavao. Polako sa pljuvanjem jbt.

Link to comment

Ant je odican i pored 3-17

KAT je vise razocarao. izdominirao prve tri cetvrtine, onda se sakrio u cetvrtoj. 

 

anyhow, playoffs, subota:

 

Philla-Brooklyn 7

Boston-Atlanta 9:30

Cavs-Knicks ponoc

Kings-GSW 2:30

 

nedelja:

Memphis-Lakers 9

Milwaukee-XXXXX 11:30

Suns-Clippers 2

Denver-YYYYY 4:30

  • Wub 1
Link to comment

Denver je stavljen poslednji na raspored zato da americka nacija ne gleda brukanje najbolje rangiranog tima na Zapadu:) Ako za protivnika dobiju Minesotu, poptpisujem da ce lagano da ispadnu u prvoj rundi.

Edited by Micko8
  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, freakns said:

Ant je odican i pored 3-17

KAT je vise razocarao. izdominirao prve tri cetvrtine, onda se sakrio u cetvrtoj. 

 

anyhow, playoffs, subota:

 

Philla-Brooklyn 7

Boston-Atlanta 9:30

Cavs-Knicks ponoc

Kings-GSW 2:30

 

nedelja:

Memphis-Lakers 9

Milwaukee-XXXXX 11:30

Suns-Clippers 2

Denver-YYYYY 4:30

 

Nemoj da se zajebavamo Edwards je bio najgori igrac u ekipi Minnesote , jedino sto je ubacio su bili poeni u kontri, Towns je odmah pokupio petu licnu gresku na pocetku poslednje cetvrtine pa je opet grejao klupu .

Edited by Micko8
Link to comment

Skupila mu se protiv Lejkersa. Nadam se da ce i na  utakmici protiv Pelikansa, posto ne sumnjam da ce opet  liciti na Jordan-a ako budu igrali seriju sa Denverom.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...