Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

Ima finih rukija, i Kigan Marej je odlicno legao Sakramentu.

 

Kad smo vec kod njih..  Deluje da ima pomaka , 4-6 za sada, uz prilicno zajeban raspored, 2x Majami, 2x Woriorsi, Memfis, Portland, Klipersi, i sjajna tekma protiv Klivlenda nocas..

 

Dobar trejd za Huertera definitivno, Monk je odlican, i pomenuti Marej.. To je od letos, a ispasce da je Sabonis - Haliburton win win i za jedne i druge, iako mi jos nije dobro zbog tog trejda..

Fox igra racionalnije, nije vise tolika muva bez glave, i bolje sutira, eto da ne bude da ga uvek kritikujem.

Lajls je pozitivno iznenadjenje, kao Bjelica, a malo bolja verzija Bjelice, sa tim sutom i mozgom, ali bolje moze odbranu..

 

Posle onog Vlade drafta sa Baglijem, od tada Haliburton, Dav Micel i sada Marej, sve pogodjeno..

 

Ps. Cisto da ne mislite da sam odustao:)

Link to comment
13 minutes ago, los borrachos said:

I Lejkersi izgleda jure Wembanyamu.

 

Ali carevi iz Jute, ocekujem da Ainge sidje u svlacionicu sa jednim sta ste se rastrcali™

 

Njihov pik ide Pelikansima

Link to comment

Gordon je bezmozgas valjda ih nece mnogo kostati  u plej of-u. Svidja mi se sto je Jokic agresivan u napadu, mislim da je prelezao onaj svoj  tradicionalni period u sezoni  kada mu se ne zivi, two man game izmedju njega i Murry-ija je sve ostriji i bolji. Sinoc je sam sebe diskvalifikao i presedio veci deo utakmice, mada dva,tri faula koja su mu svirana su bila bas diskutabilna. Sinoc je KCP spasio dupe Denveru u trecoj cetvrtini.

 

 

Steta sto je Porter usrao ovaj pas Jokica, prvo KCP pa Porter ovaj drugi koji bi bio verovatno dodavanje sezone.

Edited by Micko8
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...