Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

8 hours ago, goofs said:

Treba da dovedu sve svoje zvezde na proslavu poslednje utakmice - Alex English, Dikembe Mutombo i…to je to

plus Nikoloz Tskitishvili i Nene Hilario :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Midlton se izgleda povredio i pitanje je da li ce biti spreman za pocetak PO. Manje vise svi koji nemaju za sta da se bore u preostalim tekmama ce da odmaraju startere.

 

Bice zanimljivo razigravanje u obe konferencije cini se.

Link to comment

Kompletan Majami je za klasu jaci od ostalih na istoku, trebalo bi da prodju oni sigurno a za drugo mesto je sve otvoreno. Na zapadu ipak Lejkersi i verovatno Minesota, eventualno Dalas ako nekim cudom budu deseti pa izdivljaju posle. 

Link to comment

sad procitah da je divac. bio 6 sezona centar sa najvise asista u nba iligi a jokic 7.

i nesto se prisecam te generacije a i nekih drugih koji su bili veoma talentovani i za te stvari koje nisu primarne za njihove pozicije po foj negdasnjoj strogoj podeli.

secam se kad je doalzio kreso cosi. i trenirao divca. to su mahom bile razne verzije igre ledjima.

a diva. je imao to nesto da podeli loptu, predvede je.

cak se secam te utakmice u pioniru kad su nam bili iskljuceni svi ovi mali ivraci i kod duleta je divac prevodio loptu taj put. 

pa kukoc koji je mozda sa nekim renerima u danasnjem dobu mozda bio prevashodno  neverovatan plej a koji bio imao i igru ledjima.

bas se promenila kosarka.

gledam exuma na ovom evroligaskom nivou.

kod jasikevicijusa on je bio. pa skoro zaposfavljen. to matako tranzicija, odbrana 1 !a 1 ali obradovic mu je dao potpuno novu ulogu, udahnuo mu je novi zivot kao kosarkasu.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Po snimcima koje gledam, tekstovima koje čitam i onome što mi otac priča, deluje mi da bi Kukoč danas bio jedan od najboljih igrača u NBA.

Link to comment
12 minutes ago, Milošica said:

Po snimcima koje gledam, tekstovima koje čitam i onome što mi otac priča, deluje mi da bi Kukoč danas bio jedan od najboljih igrača u NBA.

Bio bi I tada da je dobio adekvatnu ulogu. Da je zavrsio u bilo kojem drugom klubu.

Link to comment
Just now, Fins fleet said:

Bio bi I tada da je dobio adekvatnu ulogu. Da je zavrsio u bilo kojem drugom klubu.

Vrlo moguće. Teže je bilo Evropljanima da se probiju tada.

Link to comment
35 minutes ago, djeneralche said:

Bio je najbolji 6ti igrac lige u timu koji je najbolji svih vremena. Po kom kriterijumu je trebao da bude jos bolji.

Ne bolji, ali cenjeniji. Nije bio All NBA, nije bio all star. Da je zavrsio u Netsima kao Drazen, mozda bi bio.

 

Mislim OK, danas to izgleda bitno obzrom da slusamo toliko o MVP-u, ali titule su bitnije, slazem se.

Link to comment

Bolje bi se Stojakovic  snasao u danasnjoj kosarci nego Kukoc. I da Kukoc ne bi bio ni u top 15  igraca u ligi  danas, nemojte dzaba da se zaludjujete. To sto je on  za vas bio  avngarda u to vreme ne znaci da bi danas bio najbolji igrac NBA lige .  

Edited by Micko8
Link to comment
17 minutes ago, Micko8 said:

Bolje bi se Stojakovic  snasao u danasnjoj kosarci nego Kukoc. I da Kukoc ne bi bio ni u top 15  igraca u ligi  danas, nemojte dzaba da se zaludjujete. To sto je on  za vas bio  avngarda u to vreme ne znaci da bi danas bio najbolji igrac NBA lige .  

Da su se bolje snasli bili bi Jordan. Sta ti sebi dozvoljavas da pises.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...