Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

52 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Allen nema sta da trazi u tom drustvu, on je nivo ispod. 

Nivo ispod Paul George-a?

 

57 minutes ago, zorglub said:

 

Rekoh, imho. Hajde da ne započinjemo još jedno -metrisanje.

Pa ako je tvoje misljenje, jbg, ja mogu da kazem da je tupavo. Lik nije nista osvojio, nije odigrao pristojnu play-off seriju od pamtiveka.

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

mislio je na robota

Aaa. Pa nijedan mi nije dvojka, mada bih pre rekao George. Dobro.

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

Svi vuku povrede. Zasto da rizikuju bilo sta? Neka se klupa uigrava, starteri su dokazali da odlicno funkcionisu kada rese da se pojave na tekmi. Tekme gde su lose izgledali su one u kojima se Jokicu ne igra pa ga ostali prate, ili one u kojima su masili masu otvorenih suteva. Protiv jadnih timova su bili nemotivisani i u fazonu dobijamo bez cimanja. Manje vise to je to. Jokic je u PO okruzenju valjda dokazao da mu je stalo, ubacuje u petu brzinu. Ono sto ocekujem i nadam se jeste da ce biti daleko angazovaniji u odbrani od samog starta, umesto da krece da je igra u poslednjih 5-10min.

 

MVP je za Jokica gotova trka. Pre ce Janis osvojiti nego on. A favorit je Embid.

Trka nije gotova, ona je nikada neizjednacenija , znaci po poslednjoj ESPN-ovoj anketi  dva glasa dele Jokica i Embiid-a. Mislim da nekada nije dobro ni da tim ima toliki odmor do pocetka  plej of serije. Ok neka odmaraju Mareja ali ne vidim razlog da odmaraju ostale startere. Njima bi bas dobro dosla pobeda protiv finiksa u punom sastavu, da im podigne samopouzdanje.

Link to comment

da odmararaju svi starteri osim jokica koji treba da igra celu tekmu i svaku loptu da sutira

pa kad ostvari tripl dabl uz 100p, sto nije poslo nikom za rukom jos od viltovog dede, onda nek americki pederi daju embidu mvp nagradu ako ih nije sramota

  • Haha 1
Link to comment

Kakve sise Denverske, ne gine im metla u prvoj rundi:sleep:  Ako Jokic posle ovog odigra i jednu utakmicu do kraja regularnog dela sezone, pica je u rangu Embiid-a.

Edited by Micko8
Link to comment

U pravu je Mares da Braun ima naviku da se zabija u igrače na ulazu, ali sada je ladno dobio faul Bukera i bacanja.

 

edit: Iš Smit na Durantu, sad sam sve video

Edited by boldrock
Link to comment
8 minutes ago, boldrock said:

Džekson odličan u napadu, ali rupa u odbrani. U svakom slučaju sada deluje kao bolje pojačanje.

deluje mi da ni on ni Bryant nece videti minute u PO. 

Link to comment

Šta mislite, da li će Memfis igrati ozbiljno protiv OKC?

 

Dalas igra sa Bulsima koji su obezbedili plej-in, dve su iza Toronta koji ima tiebraker. Poslednja im je sa San Antoniom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...