Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, pbg12345 said:

ne zelim da se natezem, niti da moja bude zadnja

imas ti poentu i slazem se sa tim

ide to sve jako na kurac

 

ali jbg, makar u mom slucaju ako je to uslov da budu zdravi u PO, srecni, veseli i nasasoljenih jaja, neka bude tako

najvaznije mi je da gledam kompletne ekipe, em je tako "najpostenije", em zbog samog kvaliteta

 

protekle sezone su bukvalno obelezile povrede duranta, lenarda, stefa, lebrona...

dakle bukvalno top igraci, likovi koji donose titule, valjda samo janis od takvih nije bio duze povredjen

plus gomila drugih za svoje timove jako bitnih igraca

 

ove godine svi su zdravi, kvalitet je prilicno izbalansiran. na istoku imaju tri, na zapadu najmanje 6 ekipa koje mogu u finale

i bilo ko od njih da osovji nece biti iznenandjenje


Stoji. Treba početi sa NBA gledanjem suštinski tek posle all-star pauze, ne pratiti kvazi drame i čekati strpljivo PO košarku. Ionako ga najviše duvaju navijači koji gledaju uživo, nama je svejedno. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, J.R. Cash said:


Drugi je to tip igraca. Normov forte je prodor u desno i spot up trojka. Pregled igre i kreacija u minusu. Odlican je u ovoj ulozi sestog igraca koju ima u Klipersima. Dzamal je ipak visa liga kad nije sjeban.

 

Naravno, u pravu si, samo mi je zanimljivo, a i brojke su im tu negde, sad sam pogledao. Hoću reći, imaju najbolju dvojku posle Džordana (IMHO), bilo bi baš nefer da mu je zamena još kompletnija od ovog što Powell pruža, nakon što se izgleda razmahao nakon početka sezone i potom povrede. U svakom slučaju mi se čini da bi prilično lagano u pola timova mogao da bude prvi bek.

Link to comment
3 hours ago, omiljeni said:

gledam sad tabele i moje oštro oko mi kaže da Lakers imaju drugi najbolji skor u ligi od trade deadline naovamo. da nisu sinoć izgubili od Clippersa imali bi i najbolji skor, ali ovako su ih prestigli Bucks.

 a sta tvoj vispreni um zakljucuje iz toga?

 

ps. da si umesto statsa pogledao poneku tekmu di bi ti kraj bio...

Link to comment

Igraju li starteri veceras na utakmici Finiks-Denver??? Ekipe  nemaju vise za sta da igraju u regularnom delu sezone, njihova mesta na tabeli su zapecacena ali mislim da utakmica moze da ima psiholoski znacaj za obe ekipe. Za Finiks je prilika da  odvali Denver sa sve starterima i da im poruce da nema sta da traze sa njima u nekoj plej of seriji  a  ako Denver dobije njih u najjacem sastavu, to moze da napuni Denver samopouzdanjem pred plej of, da mogu da igraju protiv svakog u plej of-u. Nadam se ce i jedni i drugi igrati u najjacim sastavima veceras.

Edited by Micko8
Link to comment

Nema šanse da će igrati starteri, možda eventualno 15-ak minuta, ali bukvalno nemaju šta da dobiju. Ako imaju neku taktiku za Sanse, sigurno je neće sad pokazivati

Link to comment
6 hours ago, Mos said:

GSW šampioni će opet biti kao neko veliko iznenadjenje koje niko nije očekivao. Pored sve ove svakodnevne drame je ipak NBA najpredvidljivija liga. Napumpane gluposti zbog contenta i regularna sezona gde kupuješ karte da bi gledao treću postavu. Da plaćaš Milošici čitanje horoskopa da li će neka zvezda igrati baš to veče kad ti treba. Sprdnja. 
 

 

Nemaju oni nekog Hakima Oladzuvona koji ce ih odvesti do titule a da nemaju prednost domaceg terena ni u jednoj plej of seriji, isto vazi i za fejkerse koji jos nisu ni obezbedili plej of a trpaju ih medju favorite :laugh:

Link to comment

Ekstremna glupost bi bila ako Denver ne odmori i ne zaleci startere. Bukvalno nemaju nista da dobiju, utakmica ne znaci nista. Neka igraju braun-town, peyton, vlatko, bryant, reggie...moze i rahmetli DAJ ako mora jos neko da popuni minute

  • +1 1
Link to comment

Izjavljivao je nekoliko puta ove sezone da mu MVP titula znaci. Ne vidim razlog da ne igraju kada do plej of serije imaju citavu sedmicu a nisu se nesto posebno i umarali tokom sezone.  

Edited by Micko8
Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

 

Naravno, u pravu si, samo mi je zanimljivo, a i brojke su im tu negde, sad sam pogledao. Hoću reći, imaju najbolju dvojku posle Džordana (IMHO), bilo bi baš nefer da mu je zamena još kompletnija od ovog što Powell pruža, nakon što se izgleda razmahao nakon početka sezone i potom povrede. U svakom slučaju mi se čini da bi prilično lagano u pola timova mogao da bude prvi bek.

Kobe nista? Wade, Allen?

Edited by Fins fleet
Link to comment
27 minutes ago, Fins fleet said:

Kobe nista? Wade, Allen?

Allen nema sta da trazi u tom drustvu, on je nivo ispod. 

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Micko8 said:

Izjavljivao je nekoliko puta ove sezone da mu MVP titula znaci. Ne vidim razlog da ne igraju kada do plej of serije imaju citavu sedmicu a nisu se nesto posebno i umarali tokom sezone.  

Svi vuku povrede. Zasto da rizikuju bilo sta? Neka se klupa uigrava, starteri su dokazali da odlicno funkcionisu kada rese da se pojave na tekmi. Tekme gde su lose izgledali su one u kojima se Jokicu ne igra pa ga ostali prate, ili one u kojima su masili masu otvorenih suteva. Protiv jadnih timova su bili nemotivisani i u fazonu dobijamo bez cimanja. Manje vise to je to. Jokic je u PO okruzenju valjda dokazao da mu je stalo, ubacuje u petu brzinu. Ono sto ocekujem i nadam se jeste da ce biti daleko angazovaniji u odbrani od samog starta, umesto da krece da je igra u poslednjih 5-10min.

 

MVP je za Jokica gotova trka. Pre ce Janis osvojiti nego on. A favorit je Embid.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...