Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

tako je

 

dva rukija u startnu postavu, benchujes Murraya i MPJa i bog te veselio... jos samo kad bi mogli da dovucemo onog sto u Francuskoj vezba raspoznavanje lopte i obruca pa da zameni Debelog, eto titule.

 

Micko za trenera, naravno.

Link to comment

Niko ovde ne pise da treba da budu starteri ali treba da budu u rotaciji, ovaj Watson se dobro pokazao u odbrani i protiv Finiksa. Siguran sam da moze da posluzi desetak minuta na terenu vec sada.

Link to comment

Klinci su osetili krv, jure postere. BB je mogao da doda MPJu koji je bio sam na trojci, ali je umesto toga pokušao da doda KCPju i izgubio loptu. Mogli su za 20 sekundi da smanje na sedam, ovako je -15. Totalno je razbijen Denver, bez ikakvog fokusa.

Link to comment

Velika blamaza, najgori je bio Jokic, kako je samo gubio lopte kao da prvi put igra kosarku u zivotu . Nadam se da ce izgubiti prvo mesto u regularnom delu sezonu, upravo zbog ovakvih blamiranja.

Edited by Micko8
Link to comment

Jebe mi se za Embiid-a. Ovaj se nas poprilicno obrukao protiv najgore ekipe u ligi. Jeste da se vratio posle povrede ali ono je bilo uzas u oba pravca. Neverovatno da covek ne dize ruke u vecini protivnickih napada a kada ih podigne ume dobro da zasmeta. Moze li trener da mu da savet da uvek podigne ruke kada protivnik probija odbranu:think:

Link to comment

Filadelfija se blamira u poslednjoj minuti utakmice a imali su dobijeni utakmicu. Dobise na kraju. Embiid overio MVP titulu veceras. Za Jokica ostaje nada ako u Cetvrtak Finiksu na TNT-u  ubaci  60 poena  , sto je u domenu naucne fantastike,

Edited by Micko8
Link to comment

Bio je dobar momenat kada se Jokic skroz sklonio iz reketa, vlajda da izbegne 3 sekunde, ali onda nakon prodora iskulirao da se vrati i makar zasmeta, u fazonu "jebiga momci, kad vas tako lako probijaju neću ni ja da se cimam večeras".

 

U napadu je imao dvokorak koji je započeo na liniji za tri poena, da bi pri padu pokušao da da povratnu loptu i izgubio loptu, što je nešto što se desilo pre dva dana Votsonu koji je valjda igrao svoju drugu profesionalnu utakmicu sa ozbiljnim non-garbage minutima.

 

 

Edited by boldrock
Link to comment
13 minutes ago, Mos said:

Što je Jamal igrao 9 minuta? Se povredio?

 

Već je iz nekog razloga igrao povređen, valjda palac.  KCP isto deluje povređeno. Samopouzdanja nema nimalo, u jednom momentu je bio otvoren na svojoj omiljenoj poziciji, i umesto da šutne trojku on krene na ulaz i spetlja se. Bolje da su pustili rezerve da igraju.

 

edit: sa redita, procenat za 3

 

 

tri poena.jpg

Edited by boldrock
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...