Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

i to je minesota imala solidnu prednost

bruklin umalo da ispusti jos vecu protiv jute, ovima ipak nije bilo do pobede

 

dobro se sibaju atlanta i dalas

irving bukvalno sam nosi napad dalasa

bogdanovic solidan, najpre sve pogadjao pa usao u seriju promasaja

previse mu je uloga svedena na coskarenje pogotovo kad je sa jangom u igri, kad je u paru sa marejem vise ima loptu u rukama

Edited by pbg12345
Link to comment
35 minutes ago, 1n54jd3r said:

Minus 10 za Denver u prvoj. Tesko da mogu da dobiju bilo koju krstenu ekipu bez Jokica. Hvala Bulsima sto oprase Memfis.

 

Mogli su ladno biti i u vođstvu da nije bilo par glupih grešaka, ništa specijalno nije odigrao GS zasad

Link to comment

Denverov tim je kreiran imajući u vidu Jokića. MPJ i Džamal nikad nisu igrali drugačiju košarku. Sumnjam da bi bili loši kao u poslednje dve da igraju stalno bez Jokića.

 

Ovo poluvreme je izvukao Porter koga je krenuo šut, a uspeo je i da uzme neke skokove u napadu. Čak su na kraju odigrali ok odbranu. Ni jedni ni drugi ne šutiraju dobro, pitanje je koga će pre da krene šut u drugom.

Link to comment

MPJ igra meč sezone i to bez Jokića i otvorenih trojki. Nakon odlične druge mora u trećoj sam da uzima loptu i šutira sa poludistance, nema akcija za njega.

 

edit: dobru odbranu igra denver večeras, samo da je skok malo bolji i odlepili bi se na +10

Edited by boldrock
Link to comment

Neverovatno, Meloun uzeo tajmaut da bi na kraju Gordon šutnuo trojku, još dobili trojku u zadnjoj sekundi i dali Gordonu da prevede loptu i šutira bacanja. Na kraju pobeda, ali kriminalno vođena završnica, sa dva šuta Voriorsa za pobedu. Dobra utakmica Denvera bez Jokića.

 

edit: Denver obezbedio prvo mesto. GSW u situaciji da završi u tiebreakeru sa Lejkersima, Klipersima i Pelikansima.

Edited by boldrock
  • +1 1
Link to comment

Meni deluje da Klipersi i Voriorsi sramno tempiraju da ne budu peti i da izbegnu Finiks a mogao bi neko u tom haosu i da sklizne u plejin

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...