Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 minute ago, Mil@n said:

 

 

Ja ne kažem da treba da budži statistiku niti bilo šta slično. Treba samo da odigra kako zna i ume do kraja sezone i da ga ovaj ne benčuje da odmara. A ako malo doda više gasa da bi Embidu skino MVP, od mene samo plus. Ne samo zbog MVP-a, već jer je to pobednički, kompetitvni mentalit koji su imali svi najveći ikada, MJ, Kobi i sl. 


To sve stoji, treba da igra i bori se. Fora je u tome što je on prevazišao uzimanje MVP titule, koja je pre 3 godine bila nešto nezamislivo za njega. Sada je vreme da pokaže da li je za više od toga ili ne. To je ono na šta se većina koncentriše i što većina želi. Jedan deo da uspe i da im se pokenja u ESPN analize i druga polovina da pokaže kako ne moš uspeti bez atletike. 

Link to comment

Kad je prokomentarisao ono za Stat Padding, pokazao je da mu ipak nije tako svejedno šta se priča. I ne treba da bude. 

 

Verujem da je isto i za MVP, ali mu svakako nije bitno koliko Embidu koji vidimo kako se ponaša, oplače svake godine kraj sezone. 

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Salu na stranu sad, treba da stisne da uzme i to ako moze a i te asistencije da pogura maksimalno i da proba da izvuce tripl dabl prosek

Slazem se, a onda da pukne u prvoj rundi i da uzivamo kako mu kompletan nba tviter sere po glavi. 

  • Wub 1
Link to comment
4 minutes ago, Mos said:


To sve stoji, treba da igra i bori se. Fora je u tome što je on prevazišao uzimanje MVP titule, koja je pre 3 godine bila nešto nezamislivo za njega. Sada je vreme da pokaže da li je za više od toga ili ne. To je ono na šta se većina koncentriše i što većina želi. Jedan deo da uspe i da im se pokenja u ESPN analize i druga polovina da pokaže kako ne moš uspeti bez atletike. 

 

Sve se slažem, titula je sledeći korak tj uvek mu je bila i najbitnija, zato je toliko velik. Dobro je što ne jurca toliko za individualnim akoladama a one ipak dolaze, to im samo daje na težini. Ali ni druga krajnost nije ok da te baš briga.


Ali da dođe na par utakmica do kraja sezone i tu je jednak ili favorit za MVP i da se priziva da odsedi, to mi je van pameti. 

Link to comment
11 minutes ago, cedo said:

 

sombor dablovi su ultimativni dokaz da ne juri statistiku

lol

ma nemoj reći

ili su ultimativni dokaz da juri statse samo nekad ne baš tako uspešno?

 

btw apsolutni rekorder u sombors double je Westbrook i nikad ga niko neće prestići. ergo sad agilna uprava treba da zađe po arhivu i podeli 300+ banova svakom ko je ovde u poslednjih 10 godina ovde pričao kako Westbrook badži statse

neko ko ima toliko ultimativnih dokaza da ne juri statse je nekako postao sinonim za jurenje statsa. šta ti je život. :dry:

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, omiljeni said:

lol

ma nemoj reći

ili su ultimativni dokaz da juri statse samo nekad ne baš tako uspešno?

 

btw apsolutni rekorder u sombors double je Westbrook i nikad ga niko neće prestići. ergo sad agilna uprava treba da zađe po arhivu i podeli 300+ banova svakom ko je ovde u poslednjih 10 godina ovde pričao kako Westbrook badži statse

neko ko ima toliko ultimativnih dokaza da ne juri statse je nekako postao sinonim za jurenje statsa. šta ti je život. :dry:

 

 

 

:D  nemoj da se brukas

gledao sam ne jednu utakmicu gde ima sombor dabl i ostane na klupi jer nema potrebe da ulazi

westbruka sam slabo gledao al je bilo milion klipova gde krade skokove saigracima i juri td

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, omiljeni said:

lol

ma nemoj reći

ili su ultimativni dokaz da juri statse samo nekad ne baš tako uspešno?

 

Očigledno ne znaš kako izgleda kad neko juri statse.

 

 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, cedo said:

 

:D  nemoj da se brukas

gledao sam ne jednu utakmicu gde ima sombor dabl i ostane na klupi jer nema potrebe da ulazi

westbruka sam slabo gledao al je bilo milion klipova gde krade skokove saigracima i juri td

 

 

Jokić ima utakmicu od pre par godina gde bukvalno šutnuo jednom za celu utakmicu i to na samom kraju jer nije bilo vremena da neko drugi šutne, ali kako znamo da ne juri statistiku :D

  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Time Crisis said:

 

Jokić ima utakmicu od pre par godina gde bukvalno šutnuo jednom za celu utakmicu i to na samom kraju jer nije bilo vremena da neko drugi šutne, ali kako znamo da ne juri statistiku :D

 

I tad je jurio statistiku, dabl dabl skokovi asistencije sa nula poena. :inn:

Link to comment

ako i kad ga prestigne pa jokara postale all time leader onda će sombor double postati ultimativni dokaz da se statsi ne badže

ali dok ga westbrukara vodi onda neka bude da je to ultimativni dokaz da se statsi badže

el pošteno?

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 5
Link to comment
9 minutes ago, omiljeni said:

ako i kad ga prestigne pa jokara postale all time leader onda će sombor double postati ultimativni dokaz da se statsi ne badže

ali dok ga westbrukara vodi onda neka bude da je to ultimativni dokaz da se statsi badže

el pošteno?

 

a da podelis malo td sa brojem sezona, sombor dablova sa istim te broj td sa brojem sombor dablova

dodatno pogledas neku jokicevu utakmicu i uporedis to sa onim sto se moze naci na netu o westbrukovoj igri za statistiku ili da sacekamo iste klipove o jokicu

siguran sam da neces imati dilemu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...