Jump to content
IGNORED

NBA 22/23


Amos

Recommended Posts

1 hour ago, 1n54jd3r said:

Jokic je upitan  za nastup veceras zbog povrede. Mozda ga ubede da iskulira i odmori par tekmi. Povuce se iz tupave MVP trke i fokusira na PO.

 

Stvarno, ništa gluplje ne može u košarci da se postigne nego da budeš 3 puta MVP NBA lige za redom. 

 

Ne znam koji vam je, ima priliku, realno i zaslužuje da bude, što bi se povlačio jebeno? Ne verujem šta čitam.

 

Edit: da dodam, to je klasičan pičkasti mentalitet koji ima i Jokara, kada izađe sa Embidom, ovaj pogine da ga nalupa, a Jokaru boli tuki. To je upravo ono što Jokari fali, pogotovu sada kada gomila ljudi pokušava da omalovaži i njegove igre i njega, i način na koji igra. Znači, treba da zapne i da pocepa do kraja sezone i da osvoji i da im se iskenja svima u usta, prvom Embidu koga hvali na sva usta, a ovaj ga proziva iz dana u dan. Ok je da si skroman i pohvališ kolegu, ali ima i tome granica kada to prelazi u glupost a ne fair play i poštovanje glavnog konkurenta u ligi i za MVP i za najboljeg centra. Ipak je to sport kome je srž TAKMIČENJE. Biti najbolji mogući u službi tima, naravno.

Edited by Mil@n
  • Haha 1
Link to comment

Mozda zato sto ga opterecuje cela ta prica i zeli da se koncentrise kako sa ekipom postigne vise, a ne da li je on bas najbolji igrac lige ili ne..

 

Isto kao sto mu je smetalo da mu se skandira MVP. Ok, osvojio je tu titulu, pa jos jednom, ali nije mu to cilj sam po sebi..

  • +1 5
Link to comment
Just now, Jimmy Kowalski said:

Mozda zato sto ga opterecuje cela ta prica i zeli da se koncentrise kako sa ekipom postigne vise, a ne da li je on bas najbolji igrac lige ili ne..

 

Isto kao sto mu je smetalo da mu se skandira MVP. Ok, osvojio je tu titulu, pa jos jednom, ali nije mu to cilj sam po sebi..

 

Jako ga opterećuje, kako igra poslednjih 3, 4 utakmice, od kada sve to kulminira? Deluje mi da ga motiviše. I treba tako da bude. 

Link to comment

Pa ako bi namerno igrao lose, onda bi namerno ukopavao i sopstveni tim. To mu svakako nije cilj. To ne znaci da ga cela MVP prica ne smara..

 

Ispada da je tebi kao navijacu vise stalo od njega da i treci put osvoji MVP i "pokenja se svima u usta sto ga omalozavaju".

Link to comment

MVP je potpuno nebitan trenutno. Ako hoće da se pokenja Windhorstu usta recimo, treba da odvede Denver u finale. Sve drugo da osvoji što postoji jebaće ga dok to ne uradi. 

  • +1 3
Link to comment

Dok se košarka igra timski mogu da mu ga duvaju. Onoliko vrhunskih igrača bez prstena. Nikada nije imao pa ni sada nema tim koji je jasan favorit za titulu, ni blizu. 

 

Individualna priznanja nisu suština sporta ali su ono što vas ostavlja upisanim u istoriji igre, za vijek i vijekova i dokaz je vašeg igračkog i mnogih drugih kvaliteta.

 

MVP zaslužuje, i ima nekoliko utakmica do kraja. Samo idiot bi se "povukao" na klupu u toj situaciji i propustio priliku da ostane upisan u istoriji igre i lige sa imenima sa kojima bi bio upisan ako bude 3x mvp za redom. 

Link to comment

Jokara sve sto radi na terenu je u cilju pobedjivanja. Jebe mu se za MVP i TD prosek. Pa covek ima ubedljivo najvise tekmi sa Sombor dubble ucinkom. Da mu je bitno, pa bilo bi valjda upecatljivo da juri da ukrade nekome skok (Wess npr.) ili nazor jurca asistenciju. Mogao je opusteno da ima 30ppg ove sezone ali je hteo da ukljuci ostatak tima, da im podigne samopouzdanje. Ko misli da bi Jamal, MPJ i pogotovo Gordon bili ovakvi igraci bez Jokica, prosto ne kapira kosarku.

 

Takodje, vise no vidno je da mu pominjanje po medijima u bilo kom kontekstu samo odvlaci paznju. Covek ima jedan cilj, a to je titula. Miliona za sebe, porodicu i potomke ima dovoljno sve da se danas povuce.

Link to comment

ovde nisu upoznati sa tim da je jokara sns govnar ali zato bez problema znaju da mu provale u ove neke više intimnije tanane detalje psihe i znaju kako diše lol

Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

A kako mi odavde znamo da se Jokari fućka za MVP naslov?

meni sve više izgleda da je Jokara žešći glumac

 

znas kako, kada ti nesto ide od ruke, pa svi ocekuju od tebe da uvek budes na tom nivou

a tebi muka, ponekad dosadno

ne samo u kosarci ...

Link to comment

mda, a s druge strane svi te hvale i voršipuju kao jedno od svetskih košarkaških čuda, a tebi sve neprijatno :rolleyes:

PA kao, ne zanima te MVP u kompetitivnom sportu u najjačoj ligi na svetu, mda 

Foliraža level pro 

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

mda, a s druge strane svi te hvale i voršipuju kao jedno od svetskih košarkaških čuda, a tebi sve neprijatno :rolleyes:

PA kao, ne zanima te MVP u kompetitivnom sportu u najjačoj ligi na svetu, mda 

Foliraža level pro 

 

sombor dablovi su ultimativni dokaz da ne juri statistiku

Link to comment

to nije nikakav dokaz da ga ne zanima MVP trka

 

kao što je pre dve-tri sezone igrao sve i jednu utakmicu regularnog dela sezone, jer... zašto? 

Edited by Filozof manijak
  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, Filozof manijak said:

kao što je pre dve-tri sezone igrao sve i jednu utakmicu regularnog dela sezone, jer... zašto? 

 

Jer je za to plaćen basnoslovno?

 

Ja ne kažem da treba da budži statistiku niti bilo šta slično. Treba samo da odigra kako zna i ume do kraja sezone i da ga ovaj ne benčuje da odmara. A ako malo doda više gasa da bi Embidu skino MVP, od mene samo plus. Ne samo zbog MVP-a, već jer je to pobednički, kompetitvni mentalitet koji su imali svi najveći ikada, MJ, Kobi i sl bez koga nikad ne bi bili to što su bili.

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...